Какви памперси ползвате за по-големите дечица?

  • 4 619
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Pampers пропускат рядко и то само нощем, даже не е точно пропускане, просто са много тесни между крачетата и там се издуват и бодито и се допира до вътрешната част, ако ме разбирате. Всъщност аз не съм недоволна от Pampers.

# 16
  • Мнения: 245
На Либеро гащичките и съм много доволна.

# 17
  • Мнения: 4 434
На памперс с четворката сме,той е 11 кг.

# 18
# 19
  • Мнения: 3 314
на Памперс 4 - малката е 15кг.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Либеро гащички.

# 21
  • Мнения: 284
Стефи е на 3год. и половина,но нощем за всеки случай й слагам памперс.И при нас проблема,е че всички памперси са ни къси,но съм доволна от 5 на "памперс".Мисля да пробвам със 6.

# 22
  • Мнения: 27 524
Pampers пропускат рядко и то само нощем, даже не е точно пропускане, просто са много тесни между крачетата и там се издуват и бодито и се допира до вътрешната част, ако ме разбирате. Всъщност аз не съм недоволна от Pampers.

Да не са и къси бодитата? На синът ми така започнаха да се мокрят между краката в един момент и се оказа, че просто са прекалено плътно до него. Преди да е пишкал са ок, но като започне да се издува  пелената, бодито няма накъде да мърда и се мокри. Купих му по-голям размер бодита, които да му висят малко между краката и проблемът се оправи  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 286
Аз ползвам Cherubin Active -  5-ца, и съм много доволна. Малката е 11кг.  Тук обаче ги има в един склад, другаде не съм ги виждала, явно не са много разпространени.

# 24
  • Мнения: 4 668
Памперс 6 - ца ми вършеха страхотна работа до последно , а синът ми си беше едричък  Peace

# 25
  • Мнения: 1 217
Откакто се е родил Калоян е само с Памперс. Не съм ползвала други и съм много доволна. От 1 година насам е със шестица на Памперс. Няма никакви проблеми.
И моят Калоян така.
Само дето е 13-14 кг и 92 см.

# 26
  • Мнения: 227
Moqta melıssa e 14 kg v momenta i o6te si polzvame 4+ na Canbebe i sum mn dovolna... ne propuskat i darjat dalgo. Peace

# 27
  • Мнения: 161
Синът ми е на годинка и 6 месеца, 15 килограма. Ползвам Pampers "Prima" 5 номер.Много съм доволна.

# 28
  • Мнения: 1 745
Аз от началото 1-ца и 2-ка слагах на Памперс,но от там на горе- само и единствено Хъджис,но Премиум,а не обикновения!Има разлика! Peace Не сме имали нито пропуск,нито са се впивали ластиците!Сега сме на 5-ца!Не мисля,че скоро ще й омалеят! Wink

# 29
  • Мнения: 4 784
Синът ми е 13 кг при 90 см ръст. От доста време използвам Памперс, но по - точно Прима, турския памперс 4 плюс или 5. Никога не са пропускали, доволна съм. Но мнението ми за Памперс предлаган в бг търговска мрежа е абсолютно негативно.

Общи условия

Активация на акаунт