2008 МАЙска мама "дебеланка",иска пак да е фиданка

  • 15 497
  • 220
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Старт на диетата - 11.01.2009
Начални -60 кг.
Желани -50кг.

Понякога и аз се обърквам от постовете си , но така е , бързам да пиша , малката удря клавиатурата , дърпа мишката и така става ,моля да ме извините  Embarassed

Днес се чувствам гладна доста , но започвам да свиквам с яденето на кексчета от трици, кисело мляко , пилешко .......

Освен шоколад много обичам да си хапвам салати , нямам търпение да започна ПЗ , само незнам какви ще са тези салати без да са овкусени , но ще му мисля тогава  newsm78

ми това е засега от мен , аАААААА и още , започнах да пия витамини Центрум , защото с тази диета било задължително  newsm78

Вие пиете ли някакви витамини ???

# 46
  • Мнения: 111
Ох, като ви чета колко малко килограми имате да сваляте, а аз имам да свалям 26.
След като родих бях по-слаба отпреди да забременея, а сега за 8 месеца съм качила 10 кг.
Незнам кога точно ще почна диета и колко килограма ще сваля, но ще я приключила до май месец.

# 47
  • Мнения: 84
Лапенце,добре,че си сложила този линк.
Ще се опитам да го сложа на 1-ва страница.
Аз съм с бъбречни кризи понякога и пиелонефрит.Снощи чувствах тежест в бъбреците,имах киселини-жлъчката се обади веднага,а и още от обяд почувствах болки в бедрата и прасците-мускулите.И цяла нощ на левия крак имах спазми отвреме, навреме
Много зле се чувствах,направо ужасно.Дори не можех да мисля.........
Беше ме срам,да се оплаквам.
Както и аз писах това е за хора със сваляне на кг над 20 и имат мастни запаси в черния дроб.

Сутринта когато изядох 1 ябълка направо ми върна силите.

Както и други неща са си индивидуални и всеки трябва да избере какво е най-подходящо за него.
А не да го прави,защото е "модерно "да си на диета Дюкан.

Пебълс4е,сега ще те впиша с точни данни

Лека ве4ер сладуранки

# 48
  • Мнения: 84
МОМИЧЕТА,не мога да правя промени по 1-ва страница,явно защото е подфорум
Ще има новости в следващата ни тема.
Ще се опитам да запазя всички линкове,които изпращате с ценна информация за диетите.

Промени мога да правя само по таблицата  Sad

# 49
  • Мнения: 19
Оф, момичета .... имах огромно желание тук да съм редовна и да слабея - да стана 58 кг, а то ..... оказва се че пак съм бременна! Май от майските мами съм първата изгърмяла! Напускам фронта! Утре съм на доктор - стискайте палци...

# 50
  • Мнения: 84
Heder ЧЕСТИТОООООО!!!
Това е Божидар,успех утре на доки всичко да е наред и да кажеш инфо за бебето,коя седмица си.....всичко.
Нали не мислиш за аборт   Naughty

Породени бебоци,ще ти помагаме с каквото можеме.

Мале колко се радвам, Crazy

УСПЕХ,УСПЕХ,УСПЕЕЕХ И МНОГО ЦЕЛУВКИ

# 51
  • Мнения: 258
Оф, момичета .... имах огромно желание тук да съм редовна и да слабея - да стана 58 кг, а то ..... оказва се че пак съм бременна! Май от майските мами съм първата изгърмяла! Напускам фронта! Утре съм на доктор - стискайте палци...

Ихааааа!!!  Laughing  Laughing  Laughing

Ха Честито!  Hug Първата си, първата, радваш ли се?

Бравос, аз лично много се радвам! Стискаме палци на прегледа утре! Пиши после  Hug

# 52
  • Мнения: 84
Аз днес точно това си мислех.

Ако някоя мама иска да отслабне а забременее на тези си кг и качи по време на новата бременност само още 10 кг,какво става с общите натрупани кг.

И си мислех за мен,как искам да съм 55 ,а съм 64 и въпреки че качих само 10 кг от сегашната бременност,с новата крайния резултат в най-добрия случай ще е 74,а може и повече............
Аз не си се представям  #Crazy
Да не говоря много и да чукам на дърво,че след тази операция не трябва да забременявам скоро.

Хедър истински се радвам,първата си миличка.
Дано се радваш,въпреки че първоначално е малко шоково състоянието.  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 792
Айдеее тъкмо вчера се чудех кой ще сефтоса положението Crazy
ХЕДЪР ЧЕСТИТО МИЛА ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕНОСТ.Не се притеснявай всичко е въпрос на организация с 2 бебета.Лични наблюдения имам от кумата ми.

# 54
  • София
  • Мнения: 448
ХЕДЪР ,ЧЕСТИТО МИЛА!Искрено се радвам за теб и твоето семейство.Ние сме с теб и ще чакаме новини утре! Heart Eyes Hug

# 55
  • Мнения: 2 910
А ето коя била Mr. Green Heder честито мила  bouquet Ще чакаме новини от доктора bowuu

Да се включа и аз по темата, макар,че не смятам на този етап да правя диети. Когато забременях бях 48кг., качих 35кг. за бременността. След като спрях да кърмя се заинатих, че трябва да си влезна в старите дрехи и започнах борбата с многото натрупани кг. Лятото и разходките добре ми се отразхиха, но направих и много лунни диети, така че без гладуване при мен не може. Това е моята диета- лунната, ефектна и е не трябва да мисля какво да ям и какво не- не е за мен това, 24 часа глад трудно се издържат, но е един път в седмицата. В момента съм 51-52 кг., като целта ми беше 50, но има време, а пък и аз вече 2м. нищо не правя, за да свалям, но хубавото е, че ги задържам. И като се сетя, че бях 83кг., а сега съм с 32 по- малко, ми е добре Mr. Green
Успех момичета  bouquet

# 56
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ехееее, честито на Heder! Hug Леко бременеене!

Аз съм изтървала по трасето за туйто дето сте го направили със слабеенето.

Аз от три месеца съм на Дюкан! Въпреки, че много я плюят аз съм доволна и не бих казала, че ми вреди! Още повече, че аз по принцип съм си месоядна... та определено е моята диета!

В началото на диетата бях 104 кг.
Целта ми е 68 кг.
Тоест, общо имам за сваляне 36, като вече съм гътнала 15.500. За жалост имах тоя месец едно огромно задържане, къде от нерви, къде от яко недоспиване, къде от прегрешения. Но вече нещата се нормализираха и полека-лека пак тръгнах надолу!

# 57
  • София
  • Мнения: 376
Ехаа бременна майска мама честито  bouquet!!!
Чакаме новини Wink

Онче, още се чудя коя диета да почна - мислех си за лунната, само се притеснявам дали ще се отрази на кърмата ми newsm78, че и аз май без гладуване няма да се разделя с шекмбето си Mr. Green
Още повече се чудя от кога да я почна(понякога съм голям мързеллл и само се ослушвам Embarassed Embarassed Embarassed)

# 58
  • Мнения: 961
[size=14pt]Включвам се само, за да поздравя мама Heder за прекрасната новина. [/size]
Много се радвам за теб, мила, и за цялото ти семейство. Пиши какво става след прегледа, че се вълнувам заедно с теб.   bouquet

# 59
  • Мнения: 961
Включвам се само, за да поздравя мама Heder за прекрасната новина.
Много се радвам за теб, мила, и за цялото ти семейство. Пиши какво става след прегледа, че се вълнувам заедно с теб.   bouquet

Е, не иска и не иска да се изтрие горния ми пост. Не знам какво да правя повече. Close

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 00:37 от elada

Общи условия

Активация на акаунт