Отговори
# 450
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

О защо така,страх от по старшите ли Simple Smile...четох скоро,как спорите за спамо чат да се направи Laughing

Ми до като се ориентирам  Mr. Green

Къде го чете тва? Туй беше ааадски отдавна  Thinking Големи борби бяха  Joy

Ти веднага като се рег-на във форума ли прописа?

Аз колкото и да внимавах се треснах на една бясна злоба още в началото  Mr. Green Mr. Green

# 451
  • Мнения: 557
Лу, честито  Hug  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,аз пък не знам откога пиша ,не съм си засичала ,пише ли някъде? Thinking

# 452
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
ГолЕми лигни сме днес.  Joy

Много са си му добре веждите.   Mr. Green


Някой няма ли му гсм-то да мине да поздрави Долс Thinking



Имам на мениджърите му  Mr. Green

# 453
  • Мнения: 4 678
Поци нали си  готвач бе,вземи си напрай нещо....ако чакаш на нас охооо Whistling Mr. Green
..аз съм направил....ама ме мързи да стана Mr. Green

# 454
  • Мнения: 4 433

О защо така,страх от по старшите ли Simple Smile...четох скоро,как спорите за спамо чат да се направи Laughing

Ми до като се ориентирам  Mr. Green

Къде го чете тва? Туй беше ааадски отдавна  Thinking Големи борби бяха  Joy

Ти веднага като се рег-на във форума ли прописа?

Аз колкото и да внимавах се треснах на една бясна злоба още в началото  Mr. Green Mr. Green
който търси намира Mr. Green

Да като се регистрирах и веднага,няма шест пет Simple Smile...първо в майките след това в КМ

# 455
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу, честито  Hug  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,аз пък не знам откога пиша ,не съм си засичала ,пише ли някъде? Thinking

Мерси мило  Heart Eyes Heart Eyes

Пише да, ето при тебе: Дата на регистрация:     неделя, 02 септември 2007, 22:48

Ти си от доста отдавна  Hug

Как си? Нещо да се похвалиш?

# 456
  • Мнения: 557
Сега като се замисля newsm78,май съм направила година,ама първо писах в хоби във фотошопската тема и после тука,от лятото май беше.

# 457
  • Мнения: 4 433
Поци нали си  готвач бе,вземи си напрай нещо....ако чакаш на нас охооо Whistling Mr. Green
..аз съм направил....ама ме мързи да стана Mr. Green
ей тва твойто да го няма никъде Whistling

# 458
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Сега като се замисля newsm78,май съм направила година,ама първо писах в хоби във фотошопската тема и после тука,от лятото май беше.

Ооо ти фотошопа ли владееш?  Crazy

# 459
  • Мнения: 557
Мила какво да ти се похваля,в това време не мога да изляза и това ми се отразява на психиката,както обясних на мъжо -имам спешна нужда от шопинг,ама то пък кво ли и ма по магазините. Sick Sick Sick

# 460
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
който търси намира Mr. Green

Да като се регистрирах и веднага,няма шест пет Simple Smile...първо в майките след това в КМ


Абе тя ме намери ама карай  Mr. Green

Еее в Клюкарника е най-голямата касапница  Whistling Whistling

Там ако удържи човек, начи издържа на всичко  Mr. Green

# 461
  • Мнения: X
Аз пък като пуснаха КМ спама мислех, че трябва да се пише нещо свързано с КМ, а не глупости. Помня, че питах за един лак за френски маникюр.  Blush Joy Joy Joy

# 462
  • Мнения: 557
Сега като се замисля newsm78,май съм направила година,ама първо писах в хоби във фотошопската тема и после тука,от лятото май беше.

Ооо ти фотошопа ли владееш?  Crazy

Владеех го и то доста добре,но сега владея пасатора и прахосмукачката Joy Joy,а аа и мъжо  Mr. Green

# 463
  • Мнения: 557
Аз пък като пуснаха КМ спама мислех, че трябва да се пише нещо свързано с КМ, а не глупости. Помня, че питах за един лак за френски маникюр.  Blush Joy Joy Joy

Що па не,кво пречи. Naughty

# 464
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мила какво да ти се похваля,в това време не мога да изляза и това ми се отразява на психиката,както обясних на мъжо -имам спешна нужда от шопинг,ама то пък кво ли и ма по магазините. Sick Sick Sick

По магазините е пустош, поне пари пестя така  Mr. Green

Фотошопа и аз го поназнайвам, полезна програмка

Долс, то кат пуснаха Спама тука не се знаеше кой кво ще пише. Идеята беше да имам и друг спам освен в Клю-то. Па и лошо няма да се пише и за лакове  Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт