"В Разград - минус седемнайси, студено е, признай си!"

  • 10 736
  • 312
  •   1
Отговори
# 75
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Вълчо, банката там се казва Юнионбанк.  Peace

То, и моята свекърва не искаше бебето ми да излиза до 40-ия ден. Обаче Илиян се роди на 30-ти септември, а октомври беше топло и на 15-ия ден бяхме навън.

# 76
  • Мнения: 124
Тъй банката вече я намерихме,остана и пари да ми даде.Мечтая си,аз ще и давам.
Вълчо,да можеш да спиш да ти дам ли по-лесна задачка.Познаваш ли поне виртуално какта на щерките на бившия кмет-за Колю иде реч?
П.п-Горкичкия той сигур отиде да мисли що не го познава тоя момък.Ивче,да кажеш на твоя да мине утре през пощата.

# 77
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Бен, а коя е кака им? Защото аз тях ги познавам.

# 78
  • Мнения: 124
Бен, а коя е кака им? Защото аз тях ги познавам.
Пишеш си в момента с нея!Ама те по моя заповед не ми викат кака.Живея с батко им де,иначе си имат и друга кака,демек на мъжо ми сестра.

# 79
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз точно започнах да разпитвам мъжа ми ама той пак нищо не знае. Нищо, че е от Дряновец. То, понякога аз знам повече работи от него.

# 80
  • Мнения: 3 219
Уф, много объркано обяснявате бре, дорде разбера кой кум, кой сват... ooooh! Tired. Така е, като не съм капанка.... Mr. Green
Аз тези неща за 40 дни не ги спазвам, ние бяхме излезли на десетия ден, подпирах се на количката криво -ляво, проблема беше някой само да ми я свали по стъпалата.

# 81
  • Мнения: 124
БУбе,аз просто се опитвах да вдигна самочувствието на Вълчо,че е в час с инфото за Дряновец.Ама нали трябва и малко тръпка да има,да се наложи да помисли.Не се сетих за друг въпрос,защото нищо не знам за рода на свекърва си.То може и някой да ми е братовчед,ама...
Аз се изнасям към креватчето обаче.
Прилични ви сънища.

# 82
  • Мнения: 500
Минавам само да почерпя,че мама днес ми е рожденничка.

# 83
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Мире да е жива и здрава майка ти   bouquet  bouquet  bouquet



Гледам тук снощи роднински връзки сте разплитали.......... И аз кат Бубето нищо не схванах, нал и аз не съм капанче Whistling Whistling Whistling Whistling
Спорен ден Hug

# 84
  • Мнения: 25
Добро утро и от мен!
Днес и аз реших да почерпя,че отдавна не съм,но виждам Мирка ме е изпреварила.
Да е жива и здрава Лазаринка,още дълги години и все така с чувство за хумор(специални поздрави,вярвам че ме помни).
Ето нещо и от мен-и
Да ви е сладко,за здравето на всички мои близки,както и за всички вас разбира се!
Спорен ден ви желая!

# 85
  • Мнения: 4 586
Познавам Колю, сестра му, майка му, леля му, лека й пръст, дъщерите му отдавна не съм виждал, всъщност като малък съм живял точно по средата между майка му и вуйчо му Пенчо Филипов. Обаче как дъщерите му ще имат кака?
Аз съм от Раолте. На Раоулу Керчо момчето, на Раоулу Неделчо унуката. На село това е като ЕГН, адресна регистрация, бар код. Лек ден, благодаря за почерпката!

# 86
  • Мнения: 3 219
Мире, да ти е жива и здрава мама Hug. А Лъчка как е ?
Вълчо, звучиш ми като от някоя повест от 19 век  Joy.

# 87
  • Мнения: 0
Мире честит рожден ден на мама,нека ти е жива и здрава.  bouquet
Честит рожден ден на съпруга на Мариета /Милен/ много успехи в работата и късмет.

# 88
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро!  Hug
Мире, да е жива и здрава майка ти!   bouquet

Кати, благодаря за сутрешната почерпка!   bouquet

# 89
Добрутро и от мен    food010

Мире да е жива и здрава майчето ти!    bouquet

За снощната ви тема и аз съм от Дряновец    newsm62    и аз познавам дъщерите на Кольо ако става въпрос за Диляна и Радослава?

Лека ден !

Общи условия

Активация на акаунт