От кога посещавахте курсовете на сп.9 месеца

  • 1 996
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Аз започнах от 5 месец, но ми беше малко зор, защото още ходех на работа. Много съм доволна, темите са полезни, а и срещата със себеподобни е особено приятна Simple Smile

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
От 3-тия месец на бременноста ходя и ще ходя докато мога

# 17
  • Мнения: 1 554
в седмия месец бях,като почнах да посещавам лекциите Peace

# 18
  • Мнения: 60
В 6-7 месец.Ама съжалявах,че не тръгнах по-рано-много е полезно и приятно.

# 19
  • Мнения: 276
Аз започнах в началото на 8мия месец,но и аз като повечето съжалявам че не съм тръгнала по рано Peace

# 20
  • Мнения: 1 919
6-7 месец

# 21
  • Мнения: 328
В 6-7 месец.Ама съжалявах,че не тръгнах по-рано-много е полезно и приятно.
Същата работа,но при мен беше така че когато бях в 3-4м тогава точно почнаха лекции да има и в Стара Загора ,бяха и още са само 2 пъти в месеца SadА и аз вече не живея там и радко си ходех в СтЗ. но все гледах да си ходя когато ще има лекция че да отида  Simple Smile
Много полизни и хубави лекции.Препоръчвам ви ги Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 292
Ходих на един за хранене през бремеността (бях 5 месец), и не останах много доволна, вече знаех от книгата ми за бременността много повече, а и от сестра ми. Нищо ново не научих, но беше весело.
Сега ще ходя на един курс за къпане на бебето,  нищо не съм чела по въпроса, така че се надявам да ми хареса този път.  Sunglasses
По-удобни са за майките които не ходят на работа. Надявам се в месеца преди раждането да има интересни теми, за да отида на още няколко.Simple Smile

# 23
  • Мнения: 826
В 22 г.с. съм. Ходя от миналата седмица. Лекциите се провеждат от различни хора, така че не мога да преценя още. Миналата лекция зазахранването не ми допадна особено - имаше доста остарели схващания на моменти. Аз много чета и се интересувам, така че отсявам вече бабините съвети от новите, проверени практики. Ще ходя и на 23-ти, тогава има лекция закъпането на бебето, която ще се води от акушерка. Мисля че ще ми е по-полезна. Иначе една лекция е 4лв., които може да си изконсумираш като питиета, така че всъщност ти излиза без пари.

# 24
  • Мнения: 4 019
Ако нямаш какво да правиш и някоя лекция ти се струва важна, можеш да отидеш, когато си решиш. Много лекции се повтарят, например тези за кърмене, къпане и обличане на бебето. Аз ходех само когато успявах да се отскубна от работа към края на бременността. Но имаше едни образи, за които бях сигурна, че цялата бременност са си отвисяли на Плиска и са събрали папки и торбички за цяла книжарница  Grinning

# 25
  • Мнения: 4 019
Препопъчвам лекциите, които води Елена Василева, много е атрактивна и определено има ораторски способности, а това определено не всеки го може  Sunglasses

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Елена Василева и на мен ми е любимка.Определено завладява публиката.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 285
Дават някои подвеждащи съвети за кърменето, като например да се кърми на 3 часа (не се споменава кърмене на поискване)

Явно зависи от лектора  newsm78 Досега винаги са казвали и 2-та метода на лекциите, на които аз съм била.

По темата: започнах почти случайно в 5 или 6 месец и имах късмет, че ме пускаха от работа (е, за сметка на отпуската, но все пак ме пускаха). Общо са около 50 теми, т.е. ако имаш възможност, колкото по-рано тръгнеш, толкова по-добре. Аз съм най-доволна от Елена Василева като лектор, както и други момичета са споменали, но има и други добри лектори, както има и не толкова добри. От 15 лекции, на които съм била до момента, примерно от 2 бях недоволна от лектора.
Ако искаш, дай e-mail, ще ти пратя записките си на файл, да прецениш. И за други, които не могат да решат, се отнася.
Да, рекламните представяния са понякога досадни, но не всички, напр. представянията на АВЕНТ са си чиста проба лекции за кърменето с малко реклама на продуктите  Peace

# 28
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не съм посещавала  Peace
Сега с втората бременност, също нямам такива планове.

# 29
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
След като започна отпуска ми 45 дни преди раждането. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт