Искам съвет

  • 7 550
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Не знам, само от 7 месеца женени, а вече започнали лъжите...  Tired Какво става с тези хора, преди поне след седмата година се говореше, че могат да станат тези работи.  Confused

# 16
  • Мнения: 197
Продължавай да ровиш и след поредното доказателство се изнеси за неопределен период от време, независимо дали е имало или е нямало нещо, нещата не вървят на добре според мен..
Ако след кратковременната раздяла не си вземе бележка, направи я дълговременна или завинаги...
На въпросната жена аз лично бих й извила врата  Twisted Evil

# 17






Любопитството се задоволява и от едно пиене на кафе, след което споделяш с настоящия партньор като нещо нормално, а не криеш. Това с многократни разговори и срещи не е никакво любопитство.



Това се опитах да му кажа и аз, но той държи на своето, че е било любопитство. Аз също съм срещала стари гаджета, и съм му казвала, но никога и през ум не ми е минавало да "ходя" на кафе с тях, след като знам , че като разбере няма да се почувства добре. В началото като разбрах за лъжата мислех да си "събера" багажа и да се прибера при нашите, но той заяви, че не иска да си разваляме семейството, заради това, че е сигурен, че тя няма да го потърси отново( естествено след като това стана достояние на съпруга и, който нищо не знаеше за това). Сега искам от него да си извади разпечатка на телефона, той от два дни обещава, но все има "много работа" за да го направи, а и не знам дали може да се направят разпечатки със стара дата. 

# 18
  • Мнения: 293
Отстоявай си позициите докато е време.
Покажи му,че никога няма да му имаш същото доверие.
Изисквай му разпечатка макар,че и сама можеш да го следиш в страниците на оператора в нета.
Не се оставяй да те манипулира и заблуждава.
Той е виновен и нека си понесе последствията за да знае за другия път.

# 19
  • Мнения: 77
Отстоявай си позициите докато е време.
Покажи му,че никога няма да му имаш същото доверие.
Изисквай му разпечатка макар,че и сама можеш да го следиш в страниците на оператора в нета.
Не се оставяй да те манипулира и заблуждава.
Той е виновен и нека си понесе последствията за да знае за другия път.

и как може да го следи в страниците на оператора в нета?

# 20
  • Мнения: 2 556
Ако ми обещае, че е било инцидентно и не би се повторило, не бих ровила повече. Ако нещо ми избоде очите, ОК, ще му мисля, ама сама да търся телефони, разпечатки и т.н - абсурд.

И без това доволно си ги стреснала, че и с жената си разговаряла, според мен мъжа ти явно наистина иска да си запази семейството и няма да рискува повече.

# 21
Пуска се смс от телефона който искаш да проследиш и те ти пращат код. Влизаш в страницата на оператора и там има он лайн сметки или нещо такова. Пишеш номера и кода и можеш да видиш разпечатката за месеца. Но не знам дали могат да се последят разговорите от предишни периоди и дали е възможно да се извадят разпечатки за година назад ако се подаде молба например

# 22
  • Мнения: 293
 Peace Мисля,че има за 3 месеца назад.

# 23


И без това доволно си ги стреснала, че и с жената си разговаряла, според мен мъжа ти явно наистина иска да си запази семейството и няма да рискува повече.

Надявам се! Но това, че даже си е помислил за друга жена ме обижда и боли, защото досега всичко съм правила за него. А той иска всичко да е както преди и неможе да разбере, че след като веднъж съм загубила доверие в него постоянно ще се съмнявам. Не мога цял живот да вървя като кученце по петите му, където и да ходи.

# 24
Peace Мисля,че има за 3 месеца назад.
По интернет или с молба в офисите?

# 25
  • Мнения: 77
az sym след като знаеш как става номера с проследяването-действай.Така поне ще разбереш дали е звънял и дали продължава да звъни.  Hug

# 26
  • Мнения: 293
По интернет- в страницата.

# 27
  • Мнения: 2 556
Едва ли има мъж, който никога да не е помислил за друга жена  newsm78 Ако си остава предимно с мисленето, добре е според мен  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 641
Едва ли има мъж, който никога да не е помислил за друга жена  newsm78 Ако си остава предимно с мисленето, добре е според мен  Simple Smile
Съгласна съм, както и обратното жена да си помисли за мъж.

# 29
  • Мнения: 293
Лошото в цялата история е,че той не и е казал.
Това значи,че крие от нея-неща,дали е само това или има и друго тя няма как да знае.
В това е проблема.
Като си отиде доверието....

Общи условия

Активация на акаунт