Преваряване в дестилирана вода???

  • 3 024
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
Изварявай в бутилирана вода.И след това не се плакнат,защото се губи смисьла на стерилизирането.

# 16
  • Мнения: 318
И в нашия край водата е доста варовита,аз също имах този проблем,но от както почнах да стерилизирам в микровълнова печка,всичко е ок  Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
И аз стерилизирах само новите неща. Нашата педиатърка ни каза да не стерилизираме шишетата и да не преваряваме водата. Аз ползвам бутилирана вода от самото начало.

Евала, една свестна педиатърка  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 189
В микровълнова със стерилизатор,но пак си имат бели петънца.Водата е такава.

# 19
  • Мнения: 2 013
Ако имаш възможност купи си стерилизатора на АВЕНТ за микровълнова.Ползвам го и съм доволна,събира 6 шишета,6 винта,6 биберона и 6 капачки!
Аз изварявам на бебка шишетата само в него с 200мл. чешмяна вода,но ти в случая може да сипваш дестилирана!  Peace

# 20
  • Мнения: 494
Аз лично ползвам стерилизатор за микровълнова.

# 21
  • Мнения: 521
Ако имаш възможност купи си стерилизатора на АВЕНТ за микровълнова.Ползвам го и съм доволна,събира 6 шишета,6 винта,6 биберона и 6 капачки!
Аз изварявам на бебка шишетата само в него с 200мл. чешмяна вода,но ти в случая може да сипваш дестилирана!  Peace

Авторката пише че няма микровълнова.

И аз стерилизирах само новите неща. Нашата педиатърка ни каза да не стерилизираме шишетата и да не преваряваме водата. Аз ползвам бутилирана вода от самото начало.

Евала, една свестна педиатърка  Simple Smile

Не е ли добре да се стерелизира и защо?Нямам никакъв опит,но всички познати с бебета все стерелизират,все изваряват...  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064


Не е ли добре да се стерелизира и защо?Нямам никакъв опит,но всички познати с бебета все стерелизират,все изваряват...  newsm78

Не че не е добре, но няма особен смисъл и нужда.

# 23
  • Мнения: 2 960
С бутилирана или въобще не стерилизирай.
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 476
аз по това време спрях да стерилизирам, тя започна да си лапа ръцете и вече всичко, до което се докопа, та според мен няма никакъв смисъл от стерилизация  Peace

# 25
  • Мнения: 5 598
За варовита вода ползвам кана Брита. Иначе - в стерилизатор,но малко време стерилизирах

Общи условия

Активация на акаунт