САМОКОВче малко сладко все се гуши,гали в мама,татко.

  • 13 142
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 577
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ГАБИ[/i][/color][/size]
 newsm59 happy bd
                                                                                           
Бъди добра, бъди щастлива,
върви с една звезда в нощта
и нека никога да не заспива     
смеха на твоята устa.
 



# 226
  • Мнения: 0
браво мами !!!
колко много сме днес!!!
  :love001
:

# 227
# 228
  • Мнения: 674


Момичета, мноооого ви благодаря! Hug   bouquetHug И пожеланията, и подаръците са невероятни! Прегръщам ви всички! Heart Eyes
Сега ви черпя с тази торта, пък после като снимам истинската, ще ви почерпя и от нея. Laughing

# 229
  • Мнения: 79

Ето да ви почерпя от моя обяд днес.Пиле сладко кисело и пържен ориз с яйца и зеленчуци.
За пръв път го правя  chef,дано не звучи нескромно,но мисля че стана страхотно.То като няма китайски,а като ми се яде,какво да правя.Едно е сигурно,че хигиената при мен е много по добра от тази в кит.ресторанто(мое мнение) Embarassed.
Ииииииииии ама се надух. Joy
Имам един въпрос до мамите живеещи в София.Водили ли сте децата на "Патиланци",и хубаво ли е там?Понеже нашият РД се пада във вторник(живи и здрави до тогава)съм решила да я заведем на някакъв такъв вид детско збавление,а в съботата да съберем бабите.
Хайде мацки страхотен ден ви желая.

# 230
  • Мнения: 0
ммммммммммммм че вкусно изглежда поли!
браво на теб!
може ли рецептата???ако не е тайна newsm12 lalalala

# 231
  • Мнения: 0
от мен по едно питие с тази вкусотия!
                                                         

# 232
  • Мнения: 18
Ей, аз пак наминавам да се похваля че днес ми пристигнаха първите придобивки от Ла-редута! Голям кеф си е като "за сефте" - мъжете издокарах с маратонки а за мен по случайност един анцунг, който на Ивчо му се оказа твърде голям. Та да ви кажа - размерите от таблиците много не съответстват и по-дребните мацки съвсем спокойно може да си поръчват от детско-юношеските каталози (на по-ниски цени съответно  Wink ). Имам и подарък - сак  newsm44
P.s. В нашия колет има и два тоелета за Мими на Поля, нооооооо ще си ги получи САМО срещу порция китайско пиле със зеленчуци  Twisted Evil

# 233
  • Мнения: 228
а не беее,трябва да си луда да не ги изтъргуваш Исе,особено след като ги извади и на показ  Поли тези вкуснотиии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Радвам се,че поръчката ти е сполучлива Hug Hug
Бравос  bouquet на  chef

# 234
  • Мнения: 79
Окей Исе,проблеми няма,нали знаеш. Grinning
Еве,няма тайни давам я веднага,мн бързо се приготвя,само дето цапаницате е множко.Чак на аспиратора имаше от соса.
ЦЪК ей,тука гледай и чети,в дъното на страницата има едно"батенце"дето твърди,че е работил в кит ресторант,по неговата рецепта направих всичко.

# 235
  • Мнения: 18
Егати как се уредих...  smile3534 Днеска явно ми е ден - и анцунг намазах и китайска манджа -ще ти ги донеса после рокличките САМА Wink и, Полю няма да се разбереме така с теб - с тези кулинарни изпълнения много вдигаш летвата "у родата"  Close

# 236
  • Мнения: 3
http://www.laredoute.fr/achat-prix-ronds-ah08-linge-de-maison-3- … tegoryid=57463727
Ани нали спомена че двата комплекта са за 47 лв на тези защо пише 3 евро?

ОБЯСНЕТЕ,МОЛЯ!

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 16:04 от mmmaia

# 237
  • Мнения: 228
Мая,те продават отделните части отделно:)Аз купих не два,а три комплекта за 47лева

# 238
  • Мнения: 79
Край Исе обещавам,това беше за последно. LaughingВзимам си бележка веднага. Embarassed

# 239
  • Мнения: 3
http://www.laredoute.fr/vente-parure-drap-colors-prix-mini.aspx? … tegoryid=57463727  Добре де ето това  каква ще му е цената на  цял комплект?

Общи условия

Активация на акаунт