САМОКОВче малко сладко все се гуши,гали в мама,татко.

  • 13 132
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3
сега ни зарибихте с това-Ларедут
и незнам  Sadобясняваите
Как се прават карти и тн Confused

# 241
  • Мнения: 18
сега ни зарибихте с това-Ларедут
и незнам  Sadобясняваите
Как се прават карти и тн Confused


Аничка е пръв консултант по темата  Wink Още не си е казала тарифата за консултантски услуги обаче...
Майче разглездала ли си подробно темата  в "На Пазар" има доста подробни обяснения

# 242
  • Мнения: 228
Мая,отиваш и си правиш дебитна карта Виза елктрон в лева В ЦКБ.Няма такса за издаване,за месечна поддръжка или каквато и да било.Има само 20 ст на теглене(задължаване на сметката)на банкомат(и-нет),които всяка банка ти взима.ЦКБ,не защото работя там,ами защотоса най-добри условията по дебитните карти.
За 3-4 дни ще ти бъде готова.Ама се чудя,добре де на теб по каква сметка ти се превежда майчинството-все някаква дебитна имаш,я веднага вади да провериш.После ще продължа с упътванията.
А консултантски-не взимам. hahaha JoyПричтно ми е да помогна и да информирам за далаверата,колкото се може повече хора.Нали всички на един огън се пържим с тукашните цени.

# 243
  • Мнения: 3
виза и маестро от обб
маи нестана а?

# 244
  • Мнения: 4
Честит рожден ден Малка Габи-бъди,здраво и умно дете.И за мама Ели

# 245
  • Мнения: 577
Поли ходила съм преди 2 години в Патиланци. На мен ми харесва тогава бях  с приятелка и с нейното дете. Имаше едно детско предаване от там катереха се по едни мрежи и правеха състезания ако се сетиш на 2 отбора играеха. Братовчедка ми си води децата и сега там и е доволна забавляват се децата има и кафенце.

# 246
  • Мнения: 228
Аз не съм я водила,защото сме още малки май за там newsm78,а не съм и ходила изобщо там.

# 247
  • Мнения: 5
 newsm51 smile3525 smile3525 newsm59
Честит рожден ден на сладката Габи! Да е жива и здрава и да радва мама и тати!
Ей Ели порасна и тая сладурана, няма да я забравя колко беше мъничка, А митко тайно и пипаше крачетата. Ау и колко плачеше, а сега вече е голяма кокона! И хайде докато не си изгубила тренинг  действайте! Но май не само теб трябва да подканяме....

Ей ларедутки, вземете купете нещо и за нас, дето не ни се занимава с гледане и търсене.
Аничко а ти какво направи с блузата? Май забрави!!!!

# 248
  • Мнения: 0
добро утро мацки!!!хайде ставайте да пием по кафе!!![/size][/size]

         
[/color][/size][/size]

# 249
  • Мнения: 70
аз ще се почерпя на бързо и бегом марш да будя децата

# 250
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен МАМИ как сте всички добре ли сте.Аз да си кажа че и двете ми деца са болни от този гри гаден който е нападнал града.

# 251
  • Мнения: 70
къде са се заразили?
сигурно от детската градина...
аз за това нямам намерение Емилиен да го пращам още

# 252
  • Мнения: 0

[size=18pt]мами къде се губите днес?!
хайде наздраве!!!
дано малчовците които са болни бързо да оздравяват!!!
[/color][/size]

# 253
  • Мнения: 3
ОООО Еве благодаря за почерпката Wink
Аз да поптам мамите които са запалени по Ларедута
знаят ли дали има някои които да се занимава с поръчки и как дасе свържем с него?


Къде ли се губи Ели????
Искаме снимков материал от рд Peace

# 254
  • Мнения: 79
цъктова ни е едната ларедутска покупка
Майче,чети тукИма една Мама Бобо,аз съм поръчвала при нея,взе ми 10лв за доставка.Чувала съм,че има и мама от Самоков,която се занимава с това.
Да ви кажа мойте планове за "Патиланци се разпаднаха newsm45.За мое голямо съжаление понеделник и вторник са почивни дни,а останалите дни през седмицата работят от 16ч. smile3514 smile3516
Елиииииииииииии,давай снимките.

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 19:56 от Паля

Общи условия

Активация на акаунт