Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема № 10

  • 11 238
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
от къде гледате снимките, не мога да се ориентирам? Rolling Eyes

# 226
  • София
  • Мнения: 423
Manolo Blahnik за колко си взе долнището на анцуг от кауфланд?
Май 12 лева беше.На българка фирма е - Abotis.Сега я потърсих в интернет-Частно шивашко дружество-Разлог

# 227
  • София
  • Мнения: 1 635
Тия дни като се опитах да кача някакви снимки в албума установих, че нямам нищо човешко на комп-а в офиса, съвсем нищо вкъщи и само пейзажи и служебни снимки на телефона. Пак ще поровя  Laughing

Djenni26 виж първа страница на темата, там беше адреса на албума.

# 228
  • Мнения: 223
Ние сме казали на малко хора, май всички казаха "не ти личи". А шефа разбра още първите седмици, след кървенето бях болничен една седмица и нямаше как да не разбере. Нямам проблем с него.
Успях да кача и аз две снимки, ама втората е с лош фокус.

# 229
  • Мнения: 127
И аз вече се разписах в албумчето.
Всички са много хубави на снимките.

# 230
  • Мнения: 3 092
Моля ви , дайте ми парола за албумчето , за да мога да ви видя .
Обещавам че веднага щом като мога ще кача и мой снимки .
Някой бе попитал кога сме казвали на шефа си - аз веднага .Така беше и първият и сега вторият път .Човека е винаги позитивно настроен и се зарадва на новината  Simple Smile

# 231
  • Мнения: X
Аз днес казах. Получих една студена полуусмивчица. Даже май не каза честито. Ама аз и не очаквах друго. Ситуацията не е много розова в офиса.

# 232
  • София
  • Мнения: 451
Аууу...ама какви красиви бъдещи майчета са се събрали тук..аз най-после влязах да видя снимките - скоро ще пробвам и аз да кача;)

Аз бързам да се похваля с хубавите новини Simple Smile Току що идвам от доки - взеха ми кръв за БХС и Антитела, че нали съм Rh(-) - другата седмица ще знам резултатите Praynig
Иначе за сега всичко е наред, взеха ми размерите (и на мен и на бебчо) и доки каза, че е почти 100% че ще си имам малък мъж - както и предполагах, а аз въпреки че се яувствам като слон съм качила "само" около 4 кила, което било в нормата, а дано все така да се движим.
Вили, добре дошла, много е хубаво, че групичката нараства.

Аз май другата седмица вече ще се разкрия в офиса, че ми омръзна да си гълтам корема, като минавам покрай колегите.
 
Гуш на всички

# 233
  • Мнения: 127
Felicity81 ,честито ти синче
Ral_p ,хич да не ти пука.Имам един познат който казва така"Шефове много,като не ми харесва ще го сменя"

# 234
  • Мнения: 1 027
Аз казах в офиса веднага, защото трябваше да се пазаря с тях да ми плащат по-високи осигуровки, а не на минимална като до сега.  Уж се зарадва, ама кво ти пука и да не е, закона те защитава и това е  Wink

# 235
  • Мнения: 61
Аз на моя шеф му казах че имам второ тупкащо сърчице в мен и датата ми е 22.юли. Явно не ме разбра човека, и се учуди, че знам отсега!, т.е. той си помисли че имам 2 сърца и ще ми правят операция през лятото...Както и да е, като се разприказвахме, минаха добре нещата.

# 236
  • Мнения: 425
И аз казах веднага като разбрах, заради осигуровките. Шефа уж се зарадва, честити и т.нт. и след няколко часа ме попита кога мисля да се връщам на работа като се роди бебето. Е това ме разби - аз още не излязла майчинство той пита кога ще се връщам  newsm78 Тай някакви надежди, че ще е бързичко след раждането, ама няма да го огрее  Mr. Green

Аз на моя шеф му казах че имам второ тупкащо сърчице в мен и датата ми е 22.юли. Явно не ме разбра човека, и се учуди, че знам отсега!, т.е. той си помисли че имам 2 сърца и ще ми правят операция през лятото...Както и да е, като се разприказвахме, минаха добре нещата.


Е това ме разби, тоя шеф обра точките  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 237
  • Мнения: 1 027

Аз на моя шеф му казах че имам второ тупкащо сърчице в мен и датата ми е 22.юли. Явно не ме разбра човека, и се учуди, че знам отсега!, т.е. той си помисли че имам 2 сърца и ще ми правят операция през лятото...Както и да е, като се разприказвахме, минаха добре нещата.


Е това ме разби, тоя шеф обра точките  rotfImbo rotfImbo rotfImbo


 smile3532

# 238
  • Мнения: X
Ааааа изобщо не ми пука. То при нас е много натегнато защото тази финансова криза ни срина, ама той си заслужава да изчезна точно сега.
Толкова 14 часови работни дни съм имала над компа, ама пак не оценява и се държи нечовешки. Затова сега не ми пука. Да му мислят и да се оправя.

# 239
  • Мнения: 0
казах на началника след 13 г.с. -прояви разбиране, но сега се прави на луд и ме зарива с работа.

купих си на веледа  маслото за бременни, почти не мирише и мн.добра консистенция.малко е скъпо 38 лв. дано си струва.

днес си взех изследванията и имам гъбички, док. ми предписа canesten gyn глобули, а на упътването пише да не се употребяват от бременни в никой от периодите на бременността ?!някой ползвал ли ги е?

Общи условия

Активация на акаунт