Какво може да разгради така една дреха?

  • 2 810
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
Има смисъл в думите на всички, но как така и трите ми панталона от три различни места... Трябва да съм стахотен карък  Mr. Green А и това става САМО на дупето, не се протриват нито на колената, никде... и става за  час-два. И като разтегля едните, които са еластични, виждам как платът се руши като че дърпам желиран бонбон  #Cussing out Явно сядам някъде и на това някъде има нещо, което не трябва да е там  ooooh!

# 16
  • Мнения: 3 634
Какво те изненадва, българският пазар е залят с боклуци! На мен ми омръзна да купувам светли джинси (независимо от цената) и след първото пране по тях изпъкват бели черти във всички посоки.  Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 8 932
Според мен седиш на нещо разяждащо щом само на дупето стават така. Ако беше от плата, щеше целият панталон да се нацепи. Пък и чак толкова некачествен плат, аз лично не съм срещала.

Направи си експеримент. Прежали някоя дреха (дънки или пола), които имаш отдавна и пробвай с тях.

# 18
  • Мнения: 1 313
според мен или е от пощистващите препарати или по-вероятното е да са долнопробни ментета, на мен такова нещо никога не ми се е случвало, направо не мога да си го обясня  #Crazy Кажи поне от къде си ги взела,за да се знае!

# 19
  • Мнения: 1 001
а със какво ги переш?да не е от пералнята например

# 20
  • Мнения: 45
и според мен сядаш някъде където не трябва и това място е колата ,питай приятеля си дали е ходил на автомивка да му перат седалките , според мен е нещо такова , а най -добре вземи си изпери ти седалката , и аз незнам ама май е нещо такова , или слагай възглавничка преди да седнеш /шегичка/ да не се обидиш  Grinning

# 21
  • Мнения: 40
според мен или е от пощистващите препарати или по-вероятното е да са долнопробни ментета, на мен такова нещо никога не ми се е случвало, направо не мога да си го обясня  #Crazy Кажи поне от къде си ги взела,за да се знае!
Тези, които има D&D надпис на дупето съм ги купила от Кенвело, а другите от други магазини, които сега не мога да ви кажа как се казват... като мина покрай тях ще метна по едно око... много съм "забляна" и не обръщам внимание на такива неща Simple Smile

и според мен сядаш някъде където не трябва и това място е колата ,питай приятеля си дали е ходил на автомивка да му перат седалките , според мен е нещо такова , а най -добре вземи си изпери ти седалката , и аз незнам ама май е нещо такова , или слагай възглавничка преди да седнеш /шегичка/ да не се обидиш  Grinning

Има си на седалката такова за сядане, не е от това според мен. Главен заподозрян ми е университета  Thinking

# 22
  • Мнения: 1 919
Гладиш ли ги? Да не би да е със силна ютия? И аз имам 1 чифт такива дънки, но ги пуснах с 1 яке, ципа от въртенето в пералнята се беше омотал и разтеглил плата Thinking След гладенето направо се разтопиха ластиците.

# 23
  • Мнения: 40
Гладя, но с ниска температура... но и гладенето не оправада стапянето на еластанта само на дупето  Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 3 816
На мъжа ми едни дрешки бяха станали така от киселина от акумулатора на колата. Материята се разпадаше по същия начин, който описваш и изглеждаха така.

# 25
  • Мнения: 40
А кислол? Възможно ли е той да направи такава поразия? Или пък Доместос, Мистър Пропър?

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 251
Ще ме извинявате, ама според мен това е невъзможно да се случи и всякакви гадания по този казус са безмислени.

# 27
  • Мнения: 2 386
Вече двама души ти казваме, че е акумулаторна киселина, която не цапа, а гори, но ти си знаеш..Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 4
много такива дънки съмпреправяла понеже съм шивачка  и това се случва на по нови модели дънки  защото ги обработват с препарати химикали и се перат на камъни за а се изтъркат  получава се на дупето  защото там се опъват най вече  преди години работех при един грък и шиехме дънки плата преди обработка е много корав и като индиго тъмни а това да внимаваш  че сядаш на киселина го забрави

# 29

Общи условия

Активация на акаунт