Отчет на набор 2003 - 41!

  • 13 913
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 732


Оня ден разбрах, че при нас таксите за детската се увеличават почти двойно. Досега плащахме по 2 лв. на ден, а сега от януари  - 10 лв. месечна такса и по 3 лв. на ден.
10 лв мес такса и 2,20 на ден е увеличението Бъчи Sunglasses

# 16
  • Мнения: 4 292
A при нас май ще го правят да не се плаща за присъствен ден, а цялата такса за месеца.  Confused Ако не са го направили вече, не знам. Миналия месец Кристиян е бил 5 дена на градина, а този се очертава да ходи дори по-малко. Какво да се прави, ще плащаме.

Бети   bouquet

П.П. Ако знаете снощи каква бъбречна криза направих... За първи път ми е, та ходих чак до бърза помощ.

# 17
  • Мнения: 530
Добро утро!
Аз всяка зима давам витамини .Едва ли е от това но все пак Габи боледува изключително рядко на Ицко давам за първа зима засега е добре.
Иринче дано се оправите бързо.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 421
Ние все още си караме по старата процедура - 2 лв на присъствен ден.

Витамините уж малко да позасилят организма да не е толкова податлив на болести, ама едва ли - моите са си кекави - с витамини и без - все са болни.

Снощи на една приятелка детето ядеше сняг - аз изпаднах в потрес. Тя вика - ааа той си яде всичко. Да й е жив и здрав. Моите ако се наядат със сняг на другия ден вече ще кашлят.

# 19
  • Мнения: 14 133
Оня ден разбрах, че при нас таксите за детската се увеличават почти двойно. Досега плащахме по 2 лв. на ден, а сега от януари  - 10 лв. месечна такса и по 3 лв. на ден.
10 лв мес такса и 2,20 на ден е увеличението Бъчи Sunglasses
Да ни е честито увеличението.  ooooh! Rolling Eyes
Бети, благодарности за темичката.  Heart Eyes  bouquet
Аз на Сашо не му давам нищо - нито витамини, нито имуностимулатори.  newsm78
Иринче, бързо оздравявне на бебчо.  Praynig

# 20
  • Мнения: 696


Оня ден разбрах, че при нас таксите за детската се увеличават почти двойно. Досега плащахме по 2 лв. на ден, а сега от януари  - 10 лв. месечна такса и по 3 лв. на ден.
10 лв мес такса и 2,20 на ден е увеличението Бъчи Sunglasses

Значи мен са ме излъгали, а уж източникът ми е сигурен. В такъв случай увеличението излиза с около 15 месечно. Е, не е чак толкова много на фона на всички повишени цени...

Иринче, бързо да се оправяте!

Кло, кошмарно е да имаш бъбречна криза, аз съм от редовните такива. Ще ти пратя на ЛС една билкова рецепта, която облекчава болките.

# 21
  • Мнения: 822
И ние да се запишем!
Сутринта ни се повреди климатика  Sad . Сега сме на една духалка, но пак е топло вкъщи . То бива, бива студ, ама.......много студено бе!
Иначе, след три месечен курс на АБ за сега сме добре - с лека хрема и сутришно покашляне. Мисля пак да взема Цитросепт за Живко и Апровит + ! Искаше ми се също да се ориентираме към хомеопатията, но в нашия град не знам дали има добър хомеопат въобще - трябва да поразпитам.

# 22
  • Мнения: 4 967
Моля, моля!
Ама нямате изчитане! Тъкмо довърших старата тема.... вие вече сте на втората страница от новата!
Аз бях прибрала играчките и книжките и изобщо всичко свързано с динозаври. За наказание. Точно по време на коледната ваканция. Май не му повлия изобщо това наказание. Върнах му ги вече, ама как се държиииии Tired.
За храненето - всяка вечер имаме проблеми, скандали, това не го обичам, онова не го обичам. Накрая всичко изяжда за две минути, ама след ревове и викове.
Не съм го мерила скоро и не знам колко е висок. Но все ми се струва, че като ги дават за 8-годишни тези неща в Ларедут ще са му големи и трябва предишния размер.
Murvet, аз родих бебка през декември и спрях Косето от градина до края на януари. През това време луднахме всички вкъщи. Но беше ужасен януари, с много болести. Всички боледувахме по два пъти, с изключение на бебка - която ОЩЕ кърмя! При нас има ефект от кърменето! Hug
Днес имаме родителска среща и за разнообразие ще отида Joy. Обикновено ги пропускам, че само се нервирам. Но нали сме бъдещи ученици и е хубаво да видя какво имат да казват госпожите.
Клото, дано ти е и за последно! Hug

# 23
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
аз въпреки всичките въпросителни в главата ми, днес го спрях от градина. Имало много болни деца. Поне до средата на февруари мисля да си е в къщи, до тогава ще си имам помощници. Отгоре на това в градината имало варицела, той я изкара, но може да я преноси по някакъв начин, аз не съм я изкарала. Не знам правилно или не,ама така ще съм по-спокойна. Оффф, много трудно, имаме познат педиатър каза ако мога първите месеци да опазя бебето, ще е добре.

# 24
  • Мнения: 1 687
Добро утро. Иринка дано бебчо се оправи по бързо  Praynig Тук ги каляват и когато Вики е поискала да им сложат шала на устата при положение че около 10 сутринта беше -7 градуса не са и дали. Казали че трябва да е на врата. Баща й се обади сутринта и им казал да го слагат на устата, а те казали ама там ли трябва да стои  #Crazy  Аз какво да кажа за таксата. Ние плащаме 86Е  за месец, независимо дали детето присъства или не и това е за половин ден. Само понеделник и сряда ходят за два часа след обяд. Отделно плащаме 1Е за сок, 0,50Е за закуска която те си правят и 1,50Е за обяд ( готвенето е веднъж в месеца). Вчера имам бележка че не сме платили за декември и сега пак трябва да ги дам. Та такива работи при нас.
murvet77  мисля че си постъпила добре, все пак си е зимен периот и ако той не се разболее не значи че не може да донесе нещо.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Хоп-троп!
Ама наистина нямате прочитане!
Не давам витамини и сега нищо няма да му дам. Има си имунна система, да си работи  Crossing Arms. Пу-пу, ходенето на санаториум му повлия мн. добре. Надявам се да изкара зимата и епидемиите лесно.
Алекс си намерил снощи сам играчките. Така че от моето наказание едва ли има ефект  Twisted Evil

На болните мами и бебчета, бързо оздравяване  Praynig

Мюрвет, леко и безпроблемно секцио и здраво и послушно бебче! Мисли му, първа си за годината  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 7 201
Оня ден разбрах, че при нас таксите за детската се увеличават почти двойно. Досега плащахме по 2 лв. на ден, а сега от януари  - 10 лв. месечна такса и по 3 лв. на ден. Не че съм против, напротив дори, бих се радвала ако детето ми през деня е при много добри условия. Просто се чудя дали изобщо нещо ще се промени с въвеждането на новата такса.
Да ти отговоря,бъчи-в градината на Дани доп. такса е 11 лв. още от мин. лято. Crazy Ами нищо не се промени,напротив намалиха грамажа на порциите с цел да се избегнело затлъстяването в дет. възраст. ooooh!
За подсилването на организма-давах Ехинацея,вчера свърши и клеева тинктура от 1 мес. насам.Друго не мисля и няма смисъл да давам.Дано е здравичък! Praynig
Иринче-бързо оздравяване на малката шушулка. Hug
Клото-и на теб скорошно възстановяване.Дано повече няма кризи! Praynig


Мюрвет, леко и безпроблемно секцио и здраво и послушно бебче! Мисли му, първа си за годината  Heart Eyes
Присъединявам се към пожеланието! Hug Heart Eyes
Елиии-как можа да не скриеш хубаво играчките!! Joy Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 15 222
Здравейте!  Hug

Ние вече започнахме годината. Иво изкара дълга "ваканция"-от 19.12. вчера му беше първият ден в градината. Плака сутринта, искаше да го взема още на обяд. Като отидох да го прибера следобяда не искаше да си тръгва-още искал да си играе. За първи път ми се случва да не иска да си ходи.

# 28
  • Мнения: 343
Хайде и аз в новата темичка.
Аз не пропускам даването на витамини, особено проблемните сезони. Пък и Криси много си ги харесва. Освен това той е толкова злояд, че без тези витамини съвсем ще се свърши. ooooh!
Иринка при вас ситуацията е доста сложна, един да се разболее и по веригата всички. Дано всичко отмине по-леко при вас и бързо оздравяване.

# 29
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
На Яни пък почнах да му давам Есберитох Н, давах му го една седмица в края на мин.година, когато изкара 2-3 боледувания едно след друго и "закрепи" нещата. Сега да "чукна на дърво" е здравичък, ама много болни дечица има, пък и този грип, за който постоянно говорят  ooooh!, предпочитам да се презастраховам... После ще давам мултивитамини, въпреки че той добре хапва плодове и зеленчуци, ама за всеки случай...
Тази Ехинацея, много ми я препоръчваха, дали наистина помага? Никога не съм взимала...
Бързо оздравяване на болните, а на Мюрвет безпроблемно раждане и желая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт