Висока температура

  • 2 251
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28
Не знам от кое но Т вече няма. Сега е много весел но започна лека хремичка. За черната ряпа мога да кажа че съм я ползвала като сироп за кашлица и съм много доволна но за температура не знаех. Утре ще го заведа за всеки случай пак да го преслушат.Снощи пак ми казаха да не се притеснявам и ми изписаха антибиотик за всеки случай ако днес пак вдигне висока температура.

# 16
  • Мнения: 1 001
радвам се че е по добре Party

# 17
  • Мнения: 7 201
Снощи пак ми казаха да не се притеснявам и ми изписаха антибиотик за всеки случай ако днес пак вдигне висока температура.
Ейй от това "за всеки случай" най се дразня! Twisted Evil Ами ако е вирус,в тоя случай(който не е всеки) няма да помогне АБ.
ПП:Радвам се,че няма Т,и го заведи непременно на лекар,а не така на диагнози по телефона. Peace

# 18
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Това за медът и аз го знам и наистина помага,само че аз мажа със мед обувам памучни чорапки отгоре найлон и пак чорапки. Т. спада за 10мин.

# 19
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Момичета,а как ползвате ряпата,че аз нещо неразбрах?

# 20
  • Мнения: 1 820
Радвам се че детето е добре!Иначе за висока Т мокри кърпи (с вода,не оцет)на прасците на крачетата.Пада за 5 -10 мин  Peace

# 21
  • Мнения: 28
Снощи пак ми казаха да не се притеснявам и ми изписаха антибиотик за всеки случай ако днес пак вдигне висока температура.
Ейй от това "за всеки случай" най се дразня! Twisted Evil Ами ако е вирус,в тоя случай(който не е всеки) няма да помогне АБ.
ПП:Радвам се,че няма Т,и го заведи непременно на лекар,а не така на диагнози по телефона. Peace

Диагнозата не е по телефона.Водих го при лекарка която е доста добра.Днес нямаме никакви проблеми но утре така или иначе ще го заведа при личната лекарка и ще видя тя какво ще ми каже за вероятните причини за тази температура newsm78

# 22
  • Мнения: 28
Момичета,а как ползвате ряпата,че аз нещо неразбрах?
Аз лично съм я ползвала като сироп за кашлица.Изрязваш примерно опашката на ряпата след което издълбаваш с лъжица и в дупчицата слагаш лъжица мед, като постои известно време става еднородна течност която даваш вместо сироп.Нужно е обаче повечко време за лечението. Можеш да я ползваш няколко дена. Simple Smile Дано ви хареса и подейства добре.

# 23
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Момичета,а как ползвате ряпата,че аз нещо неразбрах?
Аз лично съм я ползвала като сироп за кашлица.Изрязваш примерно опашката на ряпата след което издълбаваш с лъжица и в дупчицата слагаш лъжица мед, като постои известно време става еднородна течност която даваш вместо сироп.Нужно е обаче повечко време за лечението. Можеш да я ползваш няколко дена. Simple Smile Дано ви хареса и подейства добре.
Благодаря ти Нели,тази рецепта и аз я знам,но не сам я прилагала.Беше ми интересно как действа при Т. дано някой се включи да каже..

Общи условия

Активация на акаунт