Финансовата криза и вие

  • 6 692
  • 155
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 638
Да! Според мен имаха грешка защото ми говореха все едно през ден съм при тях, много детайлно. Обаче пък по име ме потърсиха...  newsm78
Да не би да съм богата и да съм го проспала?!  Laughing
И мен ме търсиха и по мейла ми изпращаха инфо за някаква американска петролна компания дето открила някакви залежи..........
Пъзел що да те плюем ,колкото по-малко хора и бизнеси усетят кризата, толкова по-добре.

# 76
  • Мнения: 5 370
Mи...де да знам, Илиянче, това си е практика тук, тъй че....профилактично го казах.
Ето, днес даже не знам какво се е случвало с протеста. Пуснала съм ТВ и компа едновременно и мъжът ще ми даде вече развоТТ. Mr. Green

# 77
  • Мнения: 2 401
Да! Според мен имаха грешка защото ми говореха все едно през ден съм при тях, много детайлно. Обаче пък по име ме потърсиха...  newsm78
Да не би да съм богата и да съм го проспала?!  Laughing

Лелееее колко са изпаднали  някои вече.. запомни ли откъде се обаждат?

# 78
  • Мнения: 3 634
Не запомних, но те ми обещаха мейл. Още не съм го получила, ако е интересн ще ви го покажа.

# 79
  • Мнения: 5 370
Странно, и на мене вчера ми звъннаха от ПИБ. Казах да звъннат след 30 секунди, защото в момента ми беше невъзможно да говоря, после се мъчих да върна обаждане-тц. Ядосвах се, шото мислех, че ми звънят от кредитния отдел. Ма може и мене да са ме зарибявали за инвестиции, знам ли. Crossing Arms

# 80
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не съм ти звъняла,  не съм.  Naughty
За добро или за лошо  Laughing
Иначе и мен ме търсиха, но от Алианц. За застраховки.
Странното е, че ме потърсиха директно на вътрешния, а принципно много малко хора го знаят- просто защото всичко при нас минава през рецепционистка, която "отцежда" досадниците.

# 81
  • София
  • Мнения: 6 999
Eми мое и да плюете, мое и да не плюете, но и при мене няма криза....

Що пък да плюем?  newsm78 Колкото по-малко засегнати от кризата толкова по-добре...

Далеч от строителен бизнес, от недвижими имоти, от консултантски услуги, не е и в сферата на обслужването...

Далеч от банки, от тежка и лека промишленост - производство най-общо, далеч от търговия, от туристически услуги, далеч от ...то какво остана?  newsm78
Не се заяждам  Peace просто искам да знам коя област процъфтява по време на криза, защото аз не се сещам за такава, а имам поглед над доста области и виждам как целия бизнес страда в момента.  
Ако някой се сеща - да каже - щом Умма не може.

# 82
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Щом допълваш вместо мен, защо да ти отговарям?  Laughing
Не се заяждам.
Казах какво НЕ Е.
Остават доста важни области, които АЗ не съм изброила.
И които винаги- и по време на пир, и по време на криза си се развиват в положителна насока.  Peace

# 83
  • Мнения: 4 978
..просто искам да знам коя област процъфтява по време на криза, защото аз не се сещам за такава, а имам поглед над доста области и виждам как целия бизнес страда в момента.  

Производство и търговия с бързооборотни стоки например.

# 84
  • София
  • Мнения: 6 999
Умма, допълних с области, за които знам, че в момента не са добре.
На практика в момента в БГ всеки /говоря за бизнеса, а не за хората/ е стиснал парите си и дори да разполага с финансов ресурс забавя плащания повече от обичайното, просто поради желание да се застрахова.

Радвам се, че има хора и области, които са добре в момента и увеличават заплатите.

Круела, права си, че хората не спират да купуват стоки за ежедневно потребление, както и лекарства...но въпреки това вече и в БГ компании дистрибутиращи лекарства затвориха.





# 85
  • Мнения: 4 978
...както и лекарства...но въпреки това вече и в БГ компании дистрибутиращи лекарства затвориха.

С лекарствата е по-различно положението.
Особено тези, които се купуват без рецепта и хранителните добавки.
Някои хора стигат до там, че се замислят преди да изпият един Колдрекс или Нурофен.

# 86
  • Мнения: 2 013
Добре сме. Надявям се да продължим да сме добре. И да ставаме по-добре.

# 87
  • pomorie
  • Мнения: 848
хайде и аз да си кажа за кризата ами криза има според мен дали всичко е манипулация имам съмнения но съмнения няма че живеехме ок позволявахме си всичко и пътуване в чужбина и в страната и дрешки и глезотийки но от както казаха-криза и до там мъжо все по трудно намира обекти(занимава се със строителство а както знаете по морето има много обекти и се плаща добре)много строежи ги замразиха спряха кредитирането добре че сме мислили и сме заделили някой лев за черни дни........но съм съгласна че има отрасли в които не дава голямо отражение кризата...аман от кризи то финансови то газови....и отделно си имахме една постоянна криза та сега в повечко ни дойдоха.дано скоро всичко се оправи че на Българина едва ли ще му издържат още много нервите....

# 88
  • Мнения: 5 539
Да! Според мен имаха грешка защото ми говореха все едно през ден съм при тях, много детайлно. Обаче пък по име ме потърсиха...  newsm78
Да не би да съм богата и да съм го проспала?!  Laughing
И мъжът ми получи серия от такива обаждания и имейли преди 2-3 месеца Laughing Предлагаха му да инвестира на американската фондова борса, където минимума е 50 000 долара. Не знам, много ми е странно в условията на криза да звъниш на случаен принцип на хората по телефона с надеждата, че имат едни свободни 50 бона в зелено, които се чудят къде да денат Rolling Eyes

# 89
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 402
Да е жив и здрав съпругът ми, благодарение на него никаква криза не усещаме.

Общи условия

Активация на акаунт