Форт Бояр или Стани богат?

  • 3 853
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 124
Форт Бояр tv

# 16
  • Мнения: X
Мразя да се застъпват две качествени предавания!Предполагам,че ще гледам форта,а в останалите дни Стани богат.

И аз така Peace

# 17
  • Мнения: 2 035
Вчера примерно гледахме Форт Бояр, защото беше представянето, а на рекламите цъкахме на Нова.
За по нататък ще видим  Crazy Харесваме ги и двете по принцип  Peace

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мразя да се застъпват две качествени предавания!Предполагам,че ще гледам форта,а в останалите дни Стани богат.

И аз така Peace

+1

# 19
  • Мнения: 1 420
Мразя да се застъпват две качествени предавания!Предполагам,че ще гледам форта,а в останалите дни Стани богат.

Не знам защо 2те телевизии правят така от край време. Според мен ще печелят много повече зрители ако предаванията не се застъпват по този начин. Примерно аз бих гледала и двете ако се излъчват по различно време, но сега гледам само Форт Бояр. Но ще гледам Стани богат в останалите дни  Peace

# 20
  • Мнения: 264
Стани богат!

# 21
  • Мнения: 419
Мразя да се застъпват две качествени предавания!Предполагам,че ще гледам форта,а в останалите дни Стани богат.

И аз така Peace

И аз, и аз Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 367
Мразя да се застъпват две качествени предавания!Предполагам,че ще гледам форта,а в останалите дни Стани богат.

Не знам защо 2те телевизии правят така от край време. Според мен ще печелят много повече зрители ако предаванията не се застъпват по този начин.
И на мен ми е чудно.Много е тъпо така.Нали все пак всичко се прави за зрителя и целта е да му се предложи интересна и качествена продукция.Собствениците на двете ТВ не може да не си дават сметка,че по този начин и двете предавания,което се застъпват,са ощетени.Оттам-рейтинги,постъпления от реклами,всичко.Особено за игрите,където се пращат СМС-и.Как да пратя СМС за Биг Брадър например,като не съм го гледала,защото по същото време е имало Сървайвър?Не мисля,че от подобна конкуренция има полза.

# 23
  • Мнения: 337
Стани богат - най-малкото, защото е по Нова, БТВ не гледам. А и е доста по-изнтересно поне за мен.

# 24
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Форт Бояр  smile3525 smile3525 newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
Форт Бояр  в понеделник и четвъртък Peace
Други дните - Стани богат.

# 26
  • Мнения: 852
Стани богат Peace

# 27
  • Мнения: 3 294
Форт Бояр  в понеделник и четвъртък Peace
Други дните - Стани богат.
И аз така  Peace

# 28
  • Мнения: 511
Стани богат повече ми допада.

# 29
  • Мнения: 31 182
Форт Бояр, а в другите дни Стани богат.

Общи условия

Активация на акаунт