На море в Гърция

  • 197 241
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 397
Ами доколкото се ориентирах в цените и стаите, пуснах пробна заявка за да вия какво ще излезне и ми се видя доста  Tired
За 7 дена 1700Е
Освен ако не съм се объркала нещо, че малко съм скарана с инглиша  Embarassed

# 46
  • Мнения: 7 640
зависи кои дати имаш предвид и каква стая си си избрала, все пак.

# 47
# 48
  • Мнения: 7 605
Моми4ета, имам следната дилема. Иzбрахме си хотел zа отпуската, намира се на Пелопонес. Искахме да отседнем там от 1ви до 15ти септември, но уви, нямат свободни фамилни стаи  Tired Имат zа периода от 8ми до 22ри септември (по рано съЩо няма, понеже е ваканция, пък и Ще е много гореЩо преz август, та не ни устройва). 4удим се как ли Ще е времето, става ли оЩе zа плаж толкова късно, или си е рисковано?  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 483
2пъти ходихме в Гърция през 2008г. с колата, без агенции и предварителни резервации. Около 1-ви май в Солун за 4дни, а през юли на море, като се местихме-2дни в Аспровалта, 3дни  в Неа Рода(близо до Атон) и 2дни в Неа Перамос(близо до Кавала). Така видяхме доста неща и натрупахме много впечатления. Кавала много ни хареса-прилича на градовете от френската ривиера. Пътувайки по панорамния път покрай морето видяхме интересни заливчета. В Солун също има интересни църкви и музеи за гледане.
По този начин човек е независим-може където и когато си иска да отиде. Няма резервации, група, автобус, определен час за всичко.
А място за спане се намира. Почти навсякъде се оправяхме с английски, а някъде с немски. Нямахме проблеми с автомобила, както и с крадци и полиция.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 884
Моми4ета, имам следната дилема. Иzбрахме си хотел zа отпуската, намира се на Пелопонес. Искахме да отседнем там от 1ви до 15ти септември, но уви, нямат свободни фамилни стаи  Tired Имат zа периода от 8ми до 22ри септември (по рано съЩо няма, понеже е ваканция, пък и Ще е много гореЩо преz август, та не ни устройва). 4удим се как ли Ще е времето, става ли оЩе zа плаж толкова късно, или си е рисковано?  newsm78



мисля, че е чудесно. моите родители заведоха малкия миналата година за 2 седмици на Халкидики, Ситония и бяха от 28 до 13 септември, казаха, че е била адска жега. затова мисля, че твоя вариант е по-удачен. със сигурност няма да е лошо времето, дано пак не е такава горещина.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 878
Моми4ета, имам следната дилема. Иzбрахме си хотел zа отпуската, намира се на Пелопонес. Искахме да отседнем там от 1ви до 15ти септември, но уви, нямат свободни фамилни стаи  Tired Имат zа периода от 8ми до 22ри септември (по рано съЩо няма, понеже е ваканция, пък и Ще е много гореЩо преz август, та не ни устройва). 4удим се как ли Ще е времето, става ли оЩе zа плаж толкова късно, или си е рисковано?  newsm78

Пелопонес е доста на юг, ако не се лъжа.Смятам, че въобще няма да имате проблеми с времето.След като в Анталия се ходи по това време и е перфектно за плаж и там трябва да е така.

# 52
  • Мнения: 6 390
Татянка
даже по добре  Wink пак ще бъде жега, не се притеснявай

# 53
  • Мнения: 4 406
Tatjana, ние миналата година около 17 септември ходихме на плаж в Кавала, става

# 54
  • Мнения: 7 605
Мерси моми4ета   bouquet
Имам добра приятелка в Солун, и тя ми каzа 4е zа Гърците лятото свърШило на 1. септември  Crazy и 4е миналата година преz септември било необи4айно хладно, но преz октомври ставало zа плаж  Crazy  Много ме обърка.

Ще говоря с мъжът ми, той е по скепти4ният от нас двамата....стискайте палци  Wink

# 55
  • Мнения: 934
Татяна, ние ходим на плаж в Гърция по няколко пъти в годината от края на май до края на септември.
Септември е почти винаги е хубав, но има и малка вероятност за хладен период. За мен юни е разкошен.

А кой е хотела на Пелопонес, май беше в северозападния му край?
Миналото лято като взимахме ферибота за Закинтос от Килини, му мярнах табелата Wink

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и 4е миналата година преz септември било необи4айно хладно,

да, имаше 2 дни с валежи, които поохладиха за малко...
После ставаше около, че и малко над 30 градуса.
А пък Пелопонес си е поне със 100-150км още по на юг, от мястото, на което бяхме ние. Така, че според мен ще си е направо жега.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 878
Мерси моми4ета   bouquet
Имам добра приятелка в Солун, и тя ми каzа 4е zа Гърците лятото свърШило на 1. септември  Crazy и 4е миналата година преz септември било необи4айно хладно, но преz октомври ставало zа плаж  Crazy  Много ме обърка.

Ще говоря с мъжът ми, той е по скепти4ният от нас двамата....стискайте палци  Wink

Ние миналато година бяхме от 18 или 19 август за 10 дни.Искам да ти кажа,че за гърците лятото свършва около 25 август и то по една единствена причина, която там научих, че при тях децата тръгват на училище от 1 септември.С очите си видях как всичките гърци с дечурлигата изчезнаха от плажа след 25 август и тогава попитахме и ни казаха, че хората отиват да подготвят децата за училище, но чужденци си имаше и времето беше много, много топло, а водата беше на чай.Наши познати разказваха, че през септември било много спокойно и много приятно време.

# 58
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 771
Прегледах цените на Океания клуб на сайта на хотела и са по-високи, от тези, които се предлагат в България дори през агенция да мине. Освен това има намаление за ранно записване -30% от цената.

За специалните оферти - не винаги се обявяват на сайтовете на агенцийте.

Няма никакво значение през коя агенция резервирате, въпросът е кой е доставчика/ туроператора - а той обикновенно е един и същ.

Положителни отзиви и търсене от страна на клиенти имам за следните хотели: Халкидики - Сани Ризорт - Porto Sani Village & SPA, Sani Beach Club, Sani Beach Hotel & SPA, Sani Asterias Suites и естествено Океания клуб.

# 59
  • София
  • Мнения: 339
Всичките , които са изброени на ал инкрузив ли са, тия с високия рейтинг?

Общи условия

Активация на акаунт