На море в Гърция

  • 197 290
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 810
Не , не висчки са AI. Океанията може да е само със закуска, или доплащаш за all inclusive, другите са различно, може само със закуска, закуска и вечеря, пълен пансион или all inclusive.

# 61
  • Мнения: 7 640
Прегледах цените на Океания клуб на сайта на хотела и са по-високи, от тези, които се предлагат в България дори през агенция да мине. Освен това има намаление за ранно записване -30% от цената.

За специалните оферти - не винаги се обявяват на сайтовете на агенцийте.

Няма никакво значение през коя агенция резервирате, въпросът е кой е доставчика/ туроператора - а той обикновенно е един и същ.

Положителни отзиви и търсене от страна на клиенти имам за следните хотели: Халкидики - Сани Ризорт - Porto Sani Village & SPA, Sani Beach Club, Sani Beach Hotel & SPA, Sani Asterias Suites и естествено Океания клуб.

има цени с отстъпка -30% за ранна резервация в сайта.

Не те разбрах за специалните оферти- как да ги открием?

# 62
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 810

Да , но тази отстъпка ,получавате и при резервация в БГ чрез агенция.

Специалните оферти няма как конкретно да ги открие човек - или редовно проверявате как вървят цените или си хващате някои приятел/познат в агенция, който да ги следи.
Аз например получавам всеки ден, какви ли не оферти на преференциални цени, ласт минит и т.н, почти нищо не качвам на сайта на агенцията, защото офертите са обикновенно за някакви много кратки периоди. Когато имам клиент интересуващ се от дадена дестинация му ги пращам, ако не заминават...

# 63
  • Мнения: 7 640
оки.
Не бях разбрала, че си профи Simple Smile
А защо, бре, джанъм, не обявявате специалните оферти

# 64
  • София
  • Мнения: 4 397
elku - elena   Можели линк към агенцията, може и на лични.
Сайта на тия Океания е голяма индия от няколко дена се боря не мога да се оправя. Влизах и в няколко тур агенции наши, ама нито една не предлага почивка до там.

# 65
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Аз от 26.02 ще ходя в океания и имам няколко въпроса към ходилите вече там. По това време на годината има ли какво да се прави  /развлечения, разходки - нещо интересно в близост/, настаняването от колко часа е? Ние сме на ALL от кога можем да го ползваме? - от вечерта, обяд или...

# 66
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 810
Аз от 26.02 ще ходя в океания и имам няколко въпроса към ходилите вече там. По това време на годината има ли какво да се прави  /развлечения, разходки - нещо интересно в близост/, настаняването от колко часа е? Ние сме на ALL от кога можем да го ползваме? - от вечерта, обяд или...
Предполагам пътувате със собствен транспорт - настаняването в хотелите е стандартно след два часа на обяд и съответно all inclusive започва след това и свършва с обяд.

# 67
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Аз от 26.02 ще ходя в океания и имам няколко въпроса към ходилите вече там. По това време на годината има ли какво да се прави  /развлечения, разходки - нещо интересно в близост/, настаняването от колко часа е? Ние сме на ALL от кога можем да го ползваме? - от вечерта, обяд или...
Предполагам пътувате със собствен транспорт - настаняването в хотелите е стандартно след два часа на обяд и съответно all inclusive започва след това и свършва с обяд.

благодаря. Hug

# 68
  • Varna
  • Мнения: 503
Tatjana, ние бяхме от 2-10 октомври  и времето ставаше и за плаж, но това е толкова относително. То и На златните в средата на октомври беше прекрасно времетои имаше и плажуващи, за сметка на това септември не беше толкова топъл.
 http ://www.labirint.com.ru/hotel/show_hotel.php?id=3174  похвала за хотела  Peace собствен плаж казаха, че ще му правят и ремонт през зимните месеци + изграждане на Спа, собстСобствениците са руснаци и хотела е насочен най вече към руснаците/

# 69
  • Мнения: 7 605
Ино4ка, да, zнам 4е е относително. Но във Варна примерно по принцип след 15.9. ве4е не става zа плаж (4есто и преди това), след 15. е 4ист късмет.  Thinking

# 70
  • Мнения: 2 111
Здравейте  Simple Smile
И ние мислим това лято да отидем до Гърция с детето.Ориентирала съм се към Ситония,Касандра и Олимпийската ривиера.Искам спокойствие и тишина за детето,а не шумни заведения.Имате ли представа колко км са от София до тези места?Не мога да намеря информация в гугъл.

# 71
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 810
http://www.viamichelin.de/viamichelin/deu/tpl/hme/MaHomePage.htm?ck=OK в този сайт, пишеш отправна точка, крайна точка и дава разстояние, време, пътища, карта и приблизителни разходи  Peace

# 72
  • Мнения: 2 111
elku-elena    bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 339
Момичета аз се замислям за почивка в Гърция, но като гледам цените, нещо много солено ми се вижда. Миналата година почивахме в Терция, за 7 дена , алл инкл + самолетните разходи приблизително към 2500 лв. за 2 души, а в Гърция с цените, които са обявени за алл.инкл + транспорта ми се струва че най-малко 3000 лв, и то в средата на юни. Кажете вие  каква сума планирате за вашата почивка в Гърция, в хубав хотел  ако се храните навън имам предвид ресторанти, ако няма вкл. алл инкл. 

# 74
  • София
  • Мнения: 438
Момичета аз се замислям за почивка в Гърция, но като гледам цените, нещо много солено ми се вижда. Миналата година почивахме в Терция, за 7 дена , алл инкл + самолетните разходи приблизително към 2500 лв. за 2 души, а в Гърция с цените, които са обявени за алл.инкл + транспорта ми се струва че най-малко 3000 лв, и то в средата на юни. Кажете вие  каква сума планирате за вашата почивка в Гърция, в хубав хотел  ако се храните навън имам предвид ресторанти, ако няма вкл. алл инкл. 

Хм, не знам защо ти излиза толкова много, ние до сега сме почивали там в 4 звездни хотели за значително по-малко суми (изключвам Океанията, че бяхме там февруари, което не се брои в сезона).

Миналия юни в края бяхме за 7 нощувки, 4* хотел, закуска и вечеря около 700 евро за двамата, стая делукс (малко по-голяма от двойната).
Сега с бебока планираме септември да ходим - имаме 2 варианта за 10 нощувки в 4* хотели:
1. All inclusive за 1000 и малко евро;
2. Закуска и вечеря - малко под 700 евро;
Това са цени за ранно записване, но ползваме немска туроператорска фирма Simple Smile

На море в БГ последно сме ходили 2006, но тогава бяхме и в Турция и решихме, че не си струва да се мъчим по нашето черноморие вече... Дано след време пак стане хубаво, имам чудесни спомени, но вече не мога да позная местата, които са ми любими...

Общи условия

Активация на акаунт