Може ли да се поръча от....

  • 2 292
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Аз по принцип от доста време си поръчвам онлайн    Wink  и да ви кажа amazon.com не изпращат пратки до България с изключение на книги и дискове както вече някой беше споменал. Единственият начин да се пазарува от там е чрез посредник, аз лично ви препоръчвам Delievry Shop - това им е сайтът   www.delivery-shop.com  Чрез тях съм пазарувала и от ebay.com и от gymboree.com и victoriassecret.com , но май може от всички сайтове иначе.. Thinking  за сега всичко е било мн. коректно  Grinning

# 16
  • Мнения: 5
Аз по принцип от доста време си поръчвам онлайн    Wink  и да ви кажа amazon.com не изпращат пратки до България с изключение на книги и дискове както вече някой беше споменал. Единственият начин да се пазарува от там е чрез посредник, аз лично ви препоръчвам Delievry Shop - това им е сайтът   www.delivery-shop.com  Чрез тях съм пазарувала и от ebay.com и от gymboree.com и victoriassecret.com , но май може от всички сайтове иначе.. Thinking  за сега всичко е било мн. коректно  Grinning

Аз също съм  пазарувала чрез Delivery-Shop, при тях няма нужда да се ходи до митницата и да следя доставката а пратките си ми пристигат направо у дома и не са закъснявали  Grinning 


Регистрирания само да се рекламира определен сайт (2 поста-2 реклами) не се толерират в този и във всички останали форуми !   Да не говорим , че това "Единственият начин да се пазарува от там е чрез посредник "  абсолютно не отговаря на истината .  30% горница за до 150$-айде бе.Има си фирми , които плащаш САМО транспорта.ПейПал е достъпен вече за българи , до 150 евро (едно 85-90% от поръчките) ако са от юридическо на физическо лице не се плаща НИЩО. Освен това за високите си % не се наемаТЕ да гаранирате евентуални мита и такси. А и 90% от продавачите си пишат без проблем по-ниски стойности.Не случайно скоро темите за Ибей ще станат 30-с други думи балъци има малко тука-търсете си ги на друго място.
Мразя да повдигам тон , но наглите раклами ме дразнят много  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 5
Боже, не мога да разбера какво се нае толкова много. Първо не правя никаква реклама на никой а споделям мое лично мнение. От година съм регистрирана тука и съм чела хиляди теми.  Това, че нямам други публикации не означава нищо и не мога да разбера какво значение има кой колко и какво е писал. Съжалявам, че точно първите ми коментари са на тази тематика. Колкото до това какво гарантира и какво не фирмата въобще не ме засяга. Аз споделих, че съм доволна от тях и понеже не съм видяла никой да ги обсъжда в другите теми реших да ги препоръчам.

Но знаеш ли, въобще не ме интересува твоето мнение. Майка съм на 2 деца и си имам достатъчно занимания. 

Извинявам се на хората, които се грижат за форума... но в никакъв случай не съм съгласна с тези първосигнални и неаргументирани нападки.

Общи условия

Активация на акаунт