Използвате ли щори и какви?

  • 16 577
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 970
Имаме римски на Гершман! Доволни сме!  Peace
Е дайте снимки деееееее Praynig Наизуст научих  снимките в нета, ама   реален интериор  впе4атлението е съвем друго.А все още се чудя какви да сложа в комбинация с тънкото ми перде newsm78( плисе, руло или римски.... Rolling Eyes)

# 91
  • Мнения: 400
Въпрос към тези които имат вертикални щори. Пред голяма дилема съм какви щори да сложа на цялото жилище, насочила съм се към щори плисе, но повечето фирми са бедни на цветове, до сега единственно в Камакс ми харесаха платовете, доста са по-различни и интересни, но проблема с тях е че немогат да ми изработят щора за малките прозорци( отдушници) на вратите, които са отваряеми. Доста прочетох за Гершман и щом намеря време ще посетя и тях. Интересува ме , ако  реша в хола да сложа вертикални щори, всеки път трябва да ги събирам ли, когато искам да си отворя вратата или прозореца?

# 92
  • Варна
  • Мнения: 25 287
Ами те се монтират точно както перде - колкото се налага да се събира пердето, толкова и вертикалната щора.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте,аз също съм се ориентирала към вертикални щори и ще се възползвам от темата да попитам.  Peace
Каква е разлика от по-тънките и по-дебелите като широчина?
Щорите на Цветно добри ли са?
Благодаря!

# 94
  • Мнения: 214
Вече 2 семейства наши приятели си махат вертикалните щори. След малко повече от година ползване и ги дразнят. Премислете още веднъж решенията си за такива щори Peace

# 95
  • Мнения: 76
Ролпласт имат голям избор на щори .

# 96
  • Мнения: 480
А някой да знае дали някъде се предлага само механизма за римски щори?  newsm78 Ще ходя до Икеа и смятам от там да накупя плат (много харесвам щампите им), та се чудех дали има само механизъм?

# 97
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Ние сме с алуминиеви що ри и пердета,в зависимост от стаята.За новият апартамент съм се спряла на американските щори,но докато стигна до щорите има много време...  #Crazy

# 98
  • Мнения: 136
Ще ходя до Икеа , та се чудех дали има само механизъм?
от друга тема разбрах че има и механизми  Simple Smile

# 99
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
Вече 2 семейства наши приятели си махат вертикалните щори. След малко повече от година ползване и ги дразнят. Премислете още веднъж решенията си за такива щори Peace

аз имам две или едно голямо помещение с вертикални щори--кухня посредством свод в хол,да ви кажа честно имам ги от повече от 4-5 години и като чели ми омръзнаха,иначе са удобни при годишно почистване,дърпаш и бършеш и после пак дърпаш обратно,прала съм ги два пъти,гладят се също и са практични.Механизмите са хубави,не са мръднали,обаче омръзват/особено когато сега ще слагам пердета в друго помещение/.

# 100
  • Мнения: 930
имам хоризонтални и вертикални щори
вертикалните ми харесват повече Peace

# 101
  • Мнения: 87
само външните спират изцяло светлината

# 102
  • Мнения: 765
Вкъщи  сме с вертикални щори и съм много доволна, все още не са ми омръзнали.

# 103
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Ние сме с римски щори от Гершман - много си ги харесваме.

# 104
  • Мнения: 970
В старият апартамент първо с пердета,после с хоризонтални щори,в новият с вертикални Peace,а по въпроса за омръзване-пердетата ми омръзнаха-махнах ги,хоризонталните и те омръзват и сега съм на вертикални ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт