Да подам ли жалба ?

  • 5 129
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 343
От Стара Загора писах електронно писмо до КЗп - София защото фирмата била Софийска . Приложих фактурата и е-мейлите получени от разпространителите на Голден Пейджес , като казах , че при нужда ще изпратя и квитанцията от СПИДИ , че наистина те са били куриер . Стойноста на пратка по СПИДИ от София - стара загора е 6лв. Чакаме срока е 1 месец.

# 16
  • Мнения: 592
Разбира се че ще пуснеш - човека за 1 ст. докара бТВ да снимат малоумните, а ти за 14 лв. се чудиш!!! Има хора с тези пари ще изкарат цяла седмица! И дай инфо за развитието на случката.

# 17
  • Мнения: 28
Ще си търсиш правата разбира се.
Тя България за това е на този хал.
Все от нас да мине, дали си струва или не, какво ще направя????
Прави това което трябва: ТЪРСИ СИ ПРАВОТО ВИНАГИ

# 18
  • Мнения: 4 300
А фактурата ти от доставчика за каква сума е? и с какво основание?

# 19
  • Мнения: 1 343
А фактурата ти от доставчика за каква сума е? и с какво основание?

Доставка на справочник GP сумата е 20лв с ДДС

# 20
  • Мнения: 1 733
Много ми е интересно какво щяха да ти кажат от "Golden Pages" ако им беше предложила да отидеш на място от офиса им да си ги вземеш  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 343
Много ми е интересно какво щяха да ти кажат от "Golden Pages" ако им беше предложила да отидеш на място от офиса им да си ги вземеш  Mr. Green

Предполагам нямаха да имат наличности Simple Smile незнам  Mr. Green
Аз зададох такъв въпрос между другото и май ми казаха , че може да отида да взема , но незнае какво има в наличност . Ако иска някой да опита да ги попита Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 343
Мами има развръзка Simple Smile
Днес пристигна куриера , които ми донесе справочниците Simple Smile Имало искане от Комисията за защита на потребителя с право на отговор до 3 дневен срок с фактурата по тази товарителница, за която аз сигнализирам на каква стойност е Simple Smile
Момчето дойде много притеснено набали го него за това , че ми оставил пратката в другия офис а не на мен лично . Сега чакам разговор с управителката на СПИДИ да обясня, че жалбата не е срещу тях а срещу Голден Пейджес за заблуждаваща реклама Simple Smile
Поне има започната проверка има надежда  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 940
Когато жалбата стигне до Комисията, винаги има надежда. Успех!

# 24
  • Мнения: 3 695
Търси си правата! Успех!  Peace

# 25
  • Мнения: 413
Много добре си направила, че не оставяш нещата или както 90% от българите си казваме айде, майната му Tired

# 26
  • Мнения: 360
поздравления така трябва да се постъпва с некоректните фирми,само така ще се оправи милата ни родина,всеки трябва да си търси правата!!! smile3501

# 27
  • Мнения: 2 759
                     Здраво си ги шашнала тия от 'Спиди'. Дано има смут и в 'Голдън Пейдж*'  Twisted Evil.

# 28
  • Мнения: 1 343
                     Здраво си ги шашнала тия от 'Спиди'. Дано има смут и в 'Голдън Пейдж*'  Twisted Evil.

Най - интересното беше , че куриера идва шашнат защото имало жалба срещу тях  ooooh!
А аз бях подала сигнал за ЗАБЛУЖДАВАЩА реклама на фирмата разпространител на Голден Пейджес Simple Smile
Очаквам включване и от тях в най - скоро време  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 759
                       Аз дори не разбирам той защо е идвал и какво ги занимават тях изобщо. Дано не се опитат да си измия ръцете по някакъв начин с тях  Confused.

Общи условия

Активация на акаунт