Активна гимнастика

  • 1 496
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Ние имахме и от двете, но тази с килимчето беше доста по на почит .

# 16
  • Мнения: 40
Здравей tanq_mt ,

Разбира се, че има значение коя от двете активни гимнастики ще избереш. Нека ти помогна с няколко съвета:
- първи месец - "Зрение на бебето: То е способно да фокусира погледа си върху обекти на разстояние до 30 см. Предпочита да гледа човешко лице, като фокусира вниманието си върху очите и устата.";
- втори месец - "Зрение на бебето: то може да следи движещи се обекти и да отговаря на контрастни цветни обекти, които се люлеят пред лицето му.";
- трети месец- "Ще забележите повече промени в бебето, като например смях, задържане на обект за по-дълго време, опити да дъвче различни неща.
Бебето може да вижда обекти отдалечени на 4,5 – 5 метра и да се фокусира на обекти поставени на около 40 см. от лицето му."
През този етап или първото тримесечие на бебето е подходяща играчката над леглото. В края на третия месец може да започне да се използва и активната гимнастика тип килимче, тя задоволява потребностите на бебето до петия- шестия месец.
След шестия месец е добре бебето да играе с активна гимнастика от типа акативен център.Той е по скоро образователна играчкам, която предлага на бебока различни игри с кубчета, цифри и звуци. Често пъти активните центрове се трансформират в проходилки и така задоволяват нуждите на детето до 12 месеца.
Всичко това, разбира се, зависи от индивидуалността и характера на детето Simple Smile

Надявам се, да съм била полезна Simple Smile
 

# 17
  • Мнения: 1 195
И аз купих  килимчето с арката.Обаче синът ми много не се вечетли и не му се лежеше да играе с мандрахулките.Зависи от бебенцето,в нашия случай не свърши никаква работа.

 Peace и при нас така Rolling Eyes никакво внимание не обърна сина ми на гимнастиката. Два три поъти да сме я ползвали  ooooh!

# 18
  • Мнения: 84
Нашата на Чико  Активна гимнастика„Делукс“. Много съм доволна Peace, щото и сега малката се занимава с нея.
Мултифункционална играчка, която
включва различни звуци, светлини и
цветове, насърчавайки първите коор-
динирани движения на бебето. Може
да се използва в 3 различни положения
на детето - легнало, седнало
и изправено. Играчката е
активна гимнастика за
малкото бебе или йоника
за по-голямото дете.

# 19
  • Мнения: 14
Нашата на Чико  Активна гимнастика„Делукс“. Много съм доволна Peace, щото и сега малката се занимава с нея.
Мултифункционална играчка, която
включва различни звуци, светлини и
цветове, насърчавайки първите коор-
динирани движения на бебето. Може
да се използва в 3 различни положения
на детето - легнало, седнало
и изправено. Играчката е
активна гимнастика за
малкото бебе или йоника
за по-голямото дете.

И ние имахме , и все още имаме,  същата. като малко бебе не им обръщаше много внимание на играчките, но сега си играе. иначе висулките са музикални, като се докоснат, издават някви детски звуци.http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/839

# 20
  • Мнения: 17
С килимче...т'ва е покупката дет няма да си избие парите.80 лв фишер прайз дрън дрън...то нашто си играе само с етикета.Едни познати имат чико.  Не е килимче , май е по-забавна..или  'щото му беше непозната.Май си е до дете.Успех  Wink

# 21
  • Мнения: 433
Та, обобщавайки прочетеното по-горе, и изхождайки от личния си опит, бих казала, че може да я вземеш от някоя майка, от продавалника или някой оказион на половин цена, за да не съжаляваш за разхода, ако детето не я хареса.

# 22
  • по света
  • Мнения: 1 587
Имам и с килимче и от другите.Това с килимчето нямаше успех,докато с другата играят и двамата.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние бяхме с пластмасова, на Чико. От 3-месечна възраст и това й беше втората играчка след въртележката на леглото. Много играеше и примираше от смях като удареше някоя играчка и тя започне да свири мелодия.

Общи условия

Активация на акаунт