Кварцова Лампа

  • 25 319
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Имам комбинирана UV/IR лампа от 3 години. Когато има болни у дома се печем всички. Естествено с очила, които се продаваха с лампата. Когато се сетя пускам лампата за по 5 мин. във всяка стая без да има хора в нея ей така за дезинфекция. Смятам че има ефект от нея. Мъж ми е с гаден синузит и като го напъне се пече само на IR.

# 16
  • Мнения: 5 591
Mlyna,съграждани сме. Grinning И моята принцеса Преслава е голям фен на кака Стефани(личи от аватара).Даже се опитва да пее с нея(на английски).
Моят синузит е в челото максиларен.Първо пих АБ-Зинат,после венозен Медоцеф,освен тях и спрейове за нос 2 вида,хапчета,но все още ми се запушва носа.Пробвах и със сребърна вода Arcol,но не бях много постоянна и нямаше ефект от нея.В момента ползвам клеева тинктура.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 03:53 от vancheto

# 17
  • Мнения: 776
Браво на малката Ванче, толкова мъничка и вече се опитва да пее на английски, сигурно е много музикална. Simple Smile
За синузита съм пила най-различни антибиотици, но последното , което ми помогна е един хомеопатичен продукт Гилометрил форте - по три пъти на ден. Дано съм цитирала точно наименованието. Embarassed
На мъжо ми синузита е в челото. Ние и двамата зимата сме така. Ще си купим лампа, та две в едно, хем с тен, хем без проблеми. Joy
Благодаря за съветите и успех в борбата против синузита!

# 18
  • Мнения: 2 480
"Мъж ми е с гаден синузит и като го напъне се пече само на IR. "-цитат
Ако е така, обикновената печка върши същото! Дори може да се окаже по-силна.

# 19
  • Мнения: 3 830
А имате ли представа колко пари са тези лампи?
Доколкото знам Кристиано Роналдо на такава лампа си правел тена. Laughing

# 20
  • Мнения: 54
vl  и обикновената ми печка пак е лъчиста Simple Smile Просто има лампа и я ползваме и за синузита Simple Smile Преди 3г печката струваше 115лв. Сега е около 150-160лв.

# 21
  • Мнения: 2 480
Лъчиста, не лъчиста, всяка печка е инфрачервена, само микровълновите не са инфрачервени. Друг е въпросът, че тази терминология не се е наложила. В този смисъл аз твърдя, че ако тя е по-мощна от лампата, то нейното излъчване е по-силно.

# 22
  • Мнения: 54
Темата е кварцова лампа...да не разводняваме с термина "лъчисто"! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 011
Аз в къщи употребявам инфрачервена лампа и отделно имам кварцова лампа - кварцовата лампа използвам през зимата за мен и детето  а инфрачервената  доста  често - за синузит, отит, имуностимулация, облъчвам си болните  стави ...има много предназначения тази  инфрачервена лампа , докато кварцовата "изкуственото  слънце" се препоръчва през зимните  месеци когато няма достатъчно  слънце!
Инфрачервената  лампа  е към 100 лв а кварцовата  нямам представа  защото  е адски  стара !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт