Кога оставихте детето да бъде самостоятелно в банята?

  • 1 218
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Душа ни е над вана и няма как да излезе сама после от нея, не и както е мокра. Тези дни си мисля да  я оставя сама да се пробва да си измие косата, но е доста дълга и ще видим дали ще се справи. На 4г и 3м

# 16
  • Мнения: 2 609
На 4г. и 4м. е и скоро не мисля да я оставям да се къпе сама. Naughty
Първо, че е много невнимателна и често се подхлъзва.
Друго, че ще си играе докато свърши водата от бойлера и няма да се изкъпе.
Засега сама си мие само зъбите. Mr. Green

# 17
  • Burgas
  • Мнения: 92
Благодаря на всички мами за отговорите. Бяхте ми много от полза, защото моята колежка така ми се накара, че не съм го оставяла сам да се къпе, че аз се почувствах много неподготвена  Embarassed. Аз съм от тези  дето са много предпазливи, да не кажа трепереща над детето си, но се старая да не прекалявам. Успокоихте ме, че не съм закъсняла и че  най-добре все още да му помагам в банята, като  постепенно по-мъничко да го оставям сам за да свиква.

# 18
  • Мнения: 1 187
Оставям го да си играе в банята с една акула (това му е мания), но не и да се къпе. Той зъбите не може да си измие както трябва...
моята колежка така ми се накара
Писнало ми е  другите да правят оценки за това каква майка съм, аз най-добре си знам къде съм успяла и къде не. Вече отговарям остро на всички.

# 19
  • в баира
  • Мнения: 861
Дъщеря ми беше на 5 г. когато се прибра вкъщи цялата омазана в пясък - лице, коса, дрехи... Въргаляли се по улиците.  ooooh! От силно възмущение я пратих сама в банята да се оправя. От вратата подавах инструкции какво да прави  Mr. Green То пък взе че й хареса и оттогава се къпи сама.

# 20
  • Мнения: 4 187
Аз още не съм оставяла дъщеря си, на 4 г и 7 м е, сама да се къпе, просто защото знам, че тя изобщо няма да се къпе, само ще си играе.

Мда, моята точно това прави  Crossing Arms! Като се замисля, въобще не е самостоятелна, все на мен разчита  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт