Към родилите секцио

  • 1 643
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И ние така!
Тони бе6е в кувъоз около 4ас-два за да му се регулира температурата и веднага след това, о6те в реанимацията ми го сложиха на гърдата. Там е и до днес  newsm30  newsm10

# 16
  • Мнения: 310
и аз родих секцио по спешност. Започнах да се изцеждам още на 2-3 ден, защото бебо нямаше скоро да излезе от кувьоза и нямаше кой да ме стимулира. Като ми го дадоха на 15-16 ден засука веднага за мое най-голямо щастие и си суче и досега

# 17
  • Мнения: 1 704

И аз родих секцио, бебето ми дадоха на 3тия ден и все още кърмя  Grinning

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
и аз, и аз Party дадоха ми хищника веднага щом ме качиха от реанимация и ми показаха какво да правя, за да суче. Естествено, че беше трудно в началото, най-вече заради това, че се оставих да ме шашнат, че нямам достатъчно кърма Twisted Evil и добре, че педиатърката имаше под ръка точните думи за да ме успокои и окуражи и оттам нататък вече беше лесно (с помощта на този форум, на ЛЛЛ-консултанка от един германски форум и най-вече на мъжа ми и кърмещите ми приятелки Heart Eyes )

# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 533
И двете си деца съм родила със секцио първото по спешност, а второто планово.
Кърмих каката 1т и 1м. Сега кърмя бебо вече два месеца и половина и се надявам да продължа да го правя. Благодаря на момичетата от форума за подкрепата.
След секциото на 3-ден ми дойде коластрата, а чак на четвъртия кърмата.

# 20
  • Мнения: 1 277
И аз родих със секцио и кърмя вече два месеца. Към края на първия месец давах добавка от адаптирано мляко, но с помощта на Библиотеката вече сме изцяло на кърма.

# 21
  • Мнения: 2 531
И двете ми раждания са нормални, и двата пъти коластрата започна да прокапва след третия ден!

# 22
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Говорихме си онзи ден с една позната, родила секцио и тя ми казва: Ти си щастливка, че си родила по нормален пък, аз за това, че родих секцио, не можах да кърмя и един ден. Аз съответно се опулих - има ли такава връзка. То сигурно има нещо, в това, че ти дават бебето след 3 дни, ама знам ли ... ако получа отговор тук - значи се кърми успешно и при секцио  Peace.

е, как така ти го дават след 3 дни  Shocked Shocked Shocked Доколкото знам го дават след 24 часа.

Мисля, си че по-трудно тръгва кърмата, но ако се кърми на поискване все ми е на ума, че няма да има такова нещо като "Ами спря ми кърмата"!

# 23
  • Мнения: 77
И аз родих секцио. Кърмата ми дойде на 3-тия ден и досега се кърмим успешно.  GrinningПроблемът беше, че  бебчо не искаше да суче от мен. Беше свикнал в болницата с бибите с голеемите дупки, но като се прибрах в къщи с помощта на упоритата ми майка успяхме да го накараме да засуче. Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 951
И Дани е роден секцио,и още го кърмя.Според мен е въпрос на знания и нагласа,отколкото от начина,по който е родено детето.

# 25
  • Мнения: 2 323
И аз родих секцио...Няколко дни ни казваха на нас - Ти нямаш още кърма - и ни бутаха шише с адаптирано, което наричаха добавка пък аз  newsm78си мислех че е нещо ....и аз не знам какво... Та ако не бях се сетила да слагам бебата да суче, не знам кога щяха да ми кажат #Crazy #Crazy #Crazy

# 26
  • Мнения: 3 550
И аз родих със секцио - планирано. Кърмим се до днес, надявам се още дълго да се кърмим. Секциото май им служи за оправдание на майките, които не искат да кърмят.

# 27
  • Мнения: 1 771
И аз родих секцио и нямам проблеми с кърмата до днес. В първите дни от идването се налагаше да се цедя, защото малкия не можеше да смогне да я изяде и ставах на камък, ако не се цедя. 

# 28
  • Мнения: 4 629
Няма такова нещо  Naughty Родих със секцио и още кърмя  Simple Smile. А бебето ти го дават на следващия ден след раждането не след 3 дни Wink

# 29
  • Мнения: 75
Аз съм секцио, тормозих яко малката да засуче и до сега 1г. и 4 м.! Twisted Evil  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт