Какво АМ купувате и доволни ли сте?

  • 10 733
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аптамил и съм доволна. В родилното му даваха такова и аз си продължих с него.

# 16
  • Мнения: 15 379
В болницата го захраниха с Фризолак, който му докара ужасен запек. По съвет на нашата педиатърка смених млякото с Аптамил, много го харесваше, докато не стана време за Аптамил 2 - изобщо не искаше да го пие и минахме на Милумил, пи го малко след годинката. Сега редувам  Лактана с розов Хипп - доволна съм и той си ги пие с кеф.

# 17
  • Мнения: 6 713
Аптамил Екстра 2 Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 58
В началото педи ни предписа Фризолак хипоалергенно за дохранване, но Йоана много повръщаше от него. Пробвах след това НАН, но не й харесваше и не го ядеше. Накрая пробвах Аптамил Комфорт и от 1вия месец до сега давам само Аптамил Комфорт, вече 2ката.
В друга тема за АМ веднага ме нападнаха, как така ще сменям АМто толкова често и ще пробвам кое харесва на детето. Е, така направих и намерих АМто, от което съм доволна. Не смятам че съм сгрешила.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 197
От родилният дом пие фризолакс,нямала съм никакви проблеми.

# 20
  • Мнения: 14 490
фризо ха - доволна съм. проблеми със запек не сме имали въобще

# 21
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
След изписването от болницата бяхме на Фризо ХА, след това преминахме на Аптамил от които детето ми се запече жестоко след това започнах да купувам Лактана Био от която съм най доволна, но онзи ден като отидох да купя се указа че няма и купих розов Хип.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Купувах Аптамил и бях много доволна

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
С Фризо продължи от родилния дом.Не съм доволна.Правих 2 опита за смяна,но се получи.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 735
В болницата ни пробутваха НАН,но към края на 1 месец беби се запече ужасно и минахме през нк млека та до Аптамил Комфорт 1,после минахме на 2-та,а сега сме на Аптамил 3.Доволни сме и двете. Wink

# 25
  • Мнения: 117
Лактана БИО е нашето мляко.  Peace
Предпочитам го най-вече заради пробиотиците и заради това, че е БИО. А и дребчо го пие с голямо удоволствие.

# 26
  • Мнения: 68
Frisolac от раждането , не съм имала проблеми с това мляко детето си го пие с удоволствие. На 4 месеца направих опит да го сменя ( със знанието на педиатъра ) с Milumil , но бебо не го искаше .На 6 месеца смятам да пробвам с Hipp , ако и него не иска ще продължа с Friso 2.

# 27
  • България
  • Мнения: 457
Розов Хип-много съм доволна Peace

# 28
  • Мнения: 556
Розов Хип-много съм доволна Peace
Аз също

# 29
  • Мнения: 764
Давала съм само Аптамил и бях много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт