91 % отстъпка от цената или сезонни намаления в Италия (само за редовни клиенти)

  • 19 720
  • 316
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 804
Брех,не върви лаф мухабета тука и това си е. Confused Да вземем да свирнем на Дивиана да заклЮ4и темата,така и така по4ти никой не пиШе ве4е в нея. Явно няма ве4е какво пове4е да си кажем.... Crossing Arms Thinking
Peace

# 91
  • Мнения: 5 710
Викаш, Дани, да се разпускаме, а? Grinning

# 92
  • Мнения: 52
Дани добре завърнала.Как изкарахте?разказвай свеки как те посрещна?айде дано вземеш изпита и да се сдобиеш с нова кола.
По слу4ай гостите,аз току що правя билетите на ; мама,тати,сестра ми,мъжа и, и двете бестии(децата),само се надявам този път да няма инциденти ,4е преди когато трябваше да идват (останаха доста в Пирогов заради детето).Вси4ки на куп идват,плюс ние двама,третият ни (Муж4ок)официално трагват на 3 април,но както трябваше да бъдат само 4 месеца,сега стават 6 месеца и за да не оставам сама ,идват вси4ки,хехехе място колко щтеш,Та по слу4ая,мойто М си купи портатиле аспире оне,с линокс.ужас много гаден компютър. Вие с какви сте?моят е уиндос хп профе и съм много доволна,на сина ми също,но този е ужас.

# 93
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Добър вечер и от мен Party

Честит БАБИНДЕН на всички  bouquet ! Пожелавам ви много здраве и да отгледате здрави децата си,внуците, та и правнуците Grinning
 
За много години на Nawel и добре завърнала се!
 
Гостите са винаги добре дошли,когато са поканени обаче Mr. Green.На пръсти се броят тези,които дори от сън да ме вдигнат,пак ще ми е приятно да ги посрещна,но има и такива Peace

На кино ходим от време на време само в неделя,но би ми се искало да ходя и на други мероприятия,и то по-често Thinking

С извинение- ЕГАТИ бъбречната криза,продължи много дълго с болки,втрисане,избиване на студена пот и температурада не ме чуе дявола ,днес е първи ден без оплаквания.Дано всичко свърши,че вече съм много изнервена и без сили ConfusedАко някой знае някой изпитан илач да казва Rolling Eyes


 

# 94
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Дирок, не така душа;–))
Аз сега ще ви посещавам предимно вечер, защото работата ми и ангажиментите дневни се увеличават доста бързо, но все имам поглед с едно оченце и  за форума по обедно време предимно и вечер.
Ето нова тема - вие посещавате ли културни мероприятия тук ( киното също го броя, като такова).
Кога, колко често, какво обичате да правите...


никакви културни мероприятия не посеЩавам  Confused
на кино не съм ходила от 5 години поне  (изклЮ4вам един Хари Поттер, на който придружавах Щерката и приятелките и).
но киното не ми липсва, каквото искам си го гледам в къЩи, не съм особен маниак на специалните ефекти, задоволявам се с домаШния хоум тиатър.
или може би по_добре да кажа "каквото исках гледах", 4е в последната година и с филмите никаква ме няма  Confused

от изобразително изкуство не разбирам, така 4е не намирам смисъл да се интересувам. от време на време ме съблазняват фотографски изложби, но и до тях въобЩе не стигам.

всяка година се зари4ам да си направя абонамент за театър, за да се 4увствам принудена да отида... ина4е все се намира при4ина за отлагане  Confused

имам познат, който постоянно ми предлага билети за Зелиг, ако се смята за културно мероприятие... и за това ме мързи  Embarassed

въобЩе, мерси ти за въпроса, присети ме, 4е съм се отдала на пълно затъпяване  Cry

# 95
  • Мнения: 2 804
Аз се завърнах , ма вие сте го разпуснали много . ooooh!
От снощи децата са с конжунтивит и съм олеле-мале , след обяд ако не завали ще ги водя на педиатър и дано пак не ми изпише хапчета за 50 еури , че лошо ми става вече .
От както сме се прибрали само сметки оправям , а за ток ми е дошъл конгуаио от 1060 еуро и съм с изправена коса вече .
по между другото се подстригах в Мароко и съм много доволна . От както сме се прибрали който ме види казва , че не съм аз .
Освен това за 1 седмица съм смъкнала 4 кила , то туй Мароко хич не ми се отразява добре на фигурата . Само ядене ако се излиза сме все с колата , иначе децата се забавляваха максимално със свекърва ми .
Снощи научих , че е казала на съпруга ми , че съм трябвало да го храня по обстойно за да на дебелеел , а не само да му приготвя и той сам да си сипвал  newsm78 та се ядосах , но вече ми мина .
В края на краищата имам и три деца да храня не мога да се занимавам и с това я .
Тия дни ще пробвам да ви кача малко снимки .

За кино ми не съм ходила от 1000 години като изключим киното на Ричоне , а и на други мероприятия не ходим обикновено си взимаме филм в къщи приспивам децата и купона продължава до към 5 сутринта . На по бира , ядки и друго което намеря из къщи .
Онзи ден мъж ми и шиша ми приготви , но след джина ми дойде в повече и вече не искам и да чувам за шиша .

Изпита върху листовките го минах успешно макар , че още не вярвам тъй като тия два месеца отпуска не бях отворила учебника и съответно имах само седмица да се подготвя .
Имаше едно момиче от курса каза , че и е 4-то явяване и пак не го взе . А и забелязах , че са повечето скъсани от италиански произход . Както и да е остава кормуването и съм тип-топ .

За не знаещите които ми имат Скайп-а , изгубила съм ви координатите ! Ако имате моите и искате потърсете ме !

# 96
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте!
Дани, добре завърнала се!
Пардон, след малко ще довърша, че малката е станала торорист и не ми дава да пиша! дори ме бие! Cry
феям, твоето не е затъпяване, въобще не виждам от писанията ти да си тъпа, да е тук в тия форуми сте си дооооста начетени мадами и това ми е удоволствието- да ВИ чета!
просто нямаме време да ходим по театри и кина, било заради работата или заради липсата на такива възможности с малки деца, де няма на кого да оставим.
На мен ми се плаче на моменти от липса на театро, в Силистра си ходех. И на кинце, ама сега с тоя нет и купешки дивиди-та или под наем и с хоум тиатъра рядко се ходи, макар и киното да си е друго нещо. НА изложби сме ходили и с малката, тя много ги харесва, особено картините, нали и 'картинка' и бе първата дума, след мами и папи.
бре, не усетих, че вече пиша, хихих, малката се заигра в хола, ех, кеф, поговорих ви малко.
Тук от три дни се скъса да вали нон- стоп, като из ведро.
Да ви кажа, нямам гличемия от излседванията, ни анемия. Сега продължаваме с евентуални хормонални. В лабораториаята под нас, де е и чентро медико има вече ендокринолог-диетолог, точно каквото исках. Помните ли оная диетоложка преди година де ми писа в диетата праскови сред декември и фриттата ди карфиол? Е, такива с тригодишна лауреа, де не се базират на индивидуални анализи и пишат наизуст не ме устройват.
Отивам, че оттатък има протести да правим кули от легото, само де вика и пред хората Кули, де тук е друго нещо, ама те хората разбират, че не се отнася до задни части.
Пардон за грешките, ако в бързането има, сигурно е така, но не ми се редактира, напечено положение с тия пискунчета.
До по-късно!

# 97
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Я,зна4и все пак е останал малко живец в темата.  Party

За културните мероприятия не мога да напиШа ниЩо съЩествено,заЩото и аз откакто са се родили децата съм в графата на прогресивно затъпяваЩите. 4ат пат по някое кино, не съм обръЩала внимание за статитиката колко 4есто или по то4но колко рядко ходим. Twisted Evil
На театър не съм стъпвала откакто съм доШла тук,деме ве4е 11та година. Embarassed
Ходихме да гледаме с мъжа ми един мЮзикъл ,но това беШе през 2001. ooooh!
Миналата година през октомври посетихме пинакотеката в Кастелло Сфорцеско,4е Джулия даваШе зор. Бяхме си набелязали и Музео делле Шенце Натурали ама до там оЩе не сме стигнали.
Сега като дойдат баба ми и сестра ми Ще видя дали Ще успея да пренотирам за една визита на Тайната ве4еря на Леонардо,4е за срамотите и аз не съм я виждала. Rolling Eyes

# 98
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Навел как се подстрига ? Simple Smile

Касиер,хайде да минават болежките на половинката и да се узпокоиШ и ти  Peace

# 99
  • Мнения: 3 425
Ей ме на за малко....нямам търпение аморето да се заФаща за работа,а дечко на детска,че малко да отдъхна от постоянно Фнимание....не ме оставят и 5мин без някой да дойде да види какво правя  Crazy и естествено спокойствието приклЮчва бързо  #Cussing out

Абе как ще затваряме кепенци....луда работа  Crazy

Онзи ден ходихме до Рим за 1 ден....хорааааааа, въобще не ми лиспва огромния град....едно задръстване, мириз на изгорели газове  #Crazy аз май много се разглезих с наше Ли,дет задръстване е като се чака 3ти сфетофар(леле откога не съм я писала таз дума  Mr. Green ), за да се премине кръстовище....но ми е добре де;)не се оплаквам хич даже  Crazy
После спряхме в един магазин....Карабетта май беше....прилично китайско облекло,но имаше и доста остатъци от маркови магазини и понамазахме това онова  Crazy

Дани, добре завърнала се  Hug добре,че виждаш свеки веднъж на 2 години  Crazy

Бягам  Crazy





# 100
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
феям, твоето не е затъпяване, въобще не виждам от писанията ти да си тъпа, да е тук в тия форуми сте си дооооста начетени мадами и това ми е удоволствието- да ВИ чета!
просто нямаме време да ходим по театри и кина, било заради работата или заради липсата на такива възможности с малки деца, де няма на кого да оставим.
На мен ми се плаче на моменти от липса на театро, в Силистра си ходех. И на кинце, ама сега с тоя нет и купешки дивиди-та или под наем и с хоум тиатъра рядко се ходи, макар и киното да си е друго нещо. НА изложби сме ходили и с малката, тя много ги харесва, особено картините, нали и 'картинка' и бе първата дума, след мами и папи.


Миликс, много си мила ( Laughing), мерси за окуражаването, ама фактите са си факти... и без извинения  Confused
мъж ми не оби4а театър, така 4е спокойно би гледал децата, за да мога да отида.  и умората не е голямо извинение... веднъж в месеца белким не се претоваря много  Rolling Eyes
Ще си обеЩая пред свидетели да се опитам да раз4упя леко рутината, в която се влиза без да се усети 4овек.

сигурно съм изпуснала някъде назад какви изследвания правиШ и заЩо?  Embarassed

# 101
  • Мнения: 750
Ето ме и мен Hug
Напоследък не мога да пиша,защото и мен като Кала не ме оставят да изпия и едно кафе на спокойствие Crazy.Малкия не се спира и за миг,постоянно е в движение и само бели4ки прави Shocked.С нищо не се заиграва това детенце бе,поне за 5 минути да седне мирно ooooh!
Аз съм с постоянно главоболие Confused и съм станала пълна изтери4ка,само вървя след него и викам Confused
Да дойде другата есен и да тръгва на градина,4е и аз да си отдъхна малко.
За културни мероприятия да не говорим.От както се е родил малкия,нито на кино,нито на театър,нито на концерти сме ходили и май скоро и няма да отидем Tired
Въобще за тия които нямат още деца препоръ4вам ходете сега моми4ета,4е после няма Mr. Green
Кала аз пък от Гарабета съм купувала доста сполу4ливи неща Peace.Има  един пуловер на мъжо дето се разплете от там ама здраве да е Laughing Crazy
Навел добе завърнала се Hug.Пусни някое фото с новия люк Wink

# 102
  • Мнения: 359
И аз искам да видя прическата на Навел.
Споделям същата участ като много от вас.На театър не съм ходила от 9 месеца,а преди почти не пропускахме,Изложба по случайност зърнах,но не можах да и отделя нужното време ,защото бях с малката,която нещо не и вдъхваше ентусиазъм.Иска ми се поне на някоя постановка ,айде не претендирам за премиера,да отида,на няма на кого да оставя малката.но сега като прочетох Фейам,се сетих,че и аз мога да оставя малката да я гледа мъжа ми,а аз да се организирам с някоя приятелка,която пък от своя страна трябва да остави детето си и май ще пробвам.Не,че физически няма на кого да оставя Франчето,ето например свекървата е съгласна да я гледа,но откакто веднъж се прибрах и ги заварих ,свекървата хърка на дивана,а малката правеше опит да си счупи главата с един стол,не си помислям да повторя.А жената на която имах голямо доверие,е пушачка до такава степен,че и сменя памперса с цигара в устата и ахаха да я посипе с пепел.Тъй де ,взе я за Помпей.Само,че в ролята на Везувио влязох аз и така я избутах от банята,че жената по вече не иска да ме види.
Сега съм доволна,ако ми остане малко време за някоя книга,че тя моята бейби също се заформя терминатор.тази сутрин влизам в стаята да проверя дали се е събудила и понеже щорите пуснати и съответно много тъмно,не виждах добре,но съзрях,че леглото е празно.Такъв страх през съзнателният си живот не съм изпитвала.Краката и капачките ме омекнаха и едвам успях да вдигна ръка и включа лампата.А та драгата тихом мълком се изправила понеже параколпите и пижамата и са в един цвят,просто се сляла със заобикалящата я действителност.Един час по късно я оставих в паяка , дол в хола, и се качих да отворя горе прозорците.Не знам дали съм се бавила по вече от минута,но като слязох щях да получа истински инфаркт(защото сутринта бях в прединфарктно,сега очаквах истински.),гусойцата пак я нямаше.Огледах целия хол и кухнята и започнах да умирам,когато от тоалетната се чу ееееееееееее.Тя се замъкнала с паяка до там,влязла,че и затворила вратата след себе си и се радваше много на водата в тоалетната чиния.Така голямо движение покрай нея,е куинди очаквам поне 3 смъкнати килца.

# 103
  • Мнения: 5 710
Ние ходим на кино, някоя и др. изложба, лятото обикаляме някоя и друга историческа забележителност, четем пътеводители, влизаме в музеи. Театърът никога не ми е бил страст, камо ли пък на италиански. Но не съм мн. доволна да си призная, иска ми се на повече места да ходим. Сигурно щото е зима и ми писна това време, чувствам се еднообразно.
Но, пролет, лято....Ходи ми се в Лондон и Будапеща много, затъжено ми е за тези места, а и за нови - Истанбул. Поне на едното от 3те да отидем, ще съм щастлив човек:-)))

# 104
  • Мнения: 17
Здравейте мами в Италия.
Искам да ви попитам имали сайт с италианска граматика по който да се учи езика,но да не е платен
,може и да не е преведен,просто граматиката.Веднъж видях една граматика в една книжарница за ученици за първи клас и ми допадна,но нямах възможност да я купя-струваше 20 евро.. и сега съжалявам.
И все пак,ако може някой да ми помогне ще му бъда много благодарна и поздрави на хубава Италия. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт