"Размяна на съпруги" вече и в България

  • 2 300
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Не мисля че в Бг могат да са намерят чак толкова тотално различни двойки. Около 75-80 % от семействата са на едно дередже. Богати и най-бедни надали ще се навият.

# 16
  • Мнения: 41
Какво те разочарова в английския вариант????

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
в английския вариант например май само една или две двойки изкараха до края. В повечето случаи жените полудяваха направо, псуваха и се връщаха при мъжете си. Толкова вулгарен език от жените и някои деца #Crazy. Направо се чудех как не се съобразяват, че ги снимат и ще ги излъчат. Жилищата им Sick Отношенията им Sick Такова нещо в американския вариант не видях. Англичаните ме натоварваха като ги гледах и след няколко епизода спрях.

# 18
  • Мнения: 505
Англичаните ме шашнаха и мен, имаше едно семейство с 6-7 деца, а нямаха маса  ooooh!
А от американските серии, любима ми стана жената, който не чисти, защото има магически способности, чрез които кара градинска фигура на джудже да чисти вместо нея. Нали се сещате, че джуджето чисти само в сънищата и  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 378
Англичаните ме шашнаха и мен, имаше едно семейство с 6-7 деца, а нямаха маса  ooooh!
А от американските серии, любима ми стана жената, който не чисти, защото има магически способности, чрез които кара градинска фигура на джудже да чисти вместо нея. Нали се сещате, че джуджето чисти само в сънищата и  Mr. Green
да да и аз съм го гледала това ами ония дето и отглеждаха КОЗА вкъщи Shocked

# 20
  • Мнения: 41
Хахахахаххаха, тотално изтрещели хора... Наистина ще е интересно какво ще покажат Thinking...мисля си, че ще излязат наяве доста от проблемите на българското семейство...между другото макар да усещам, че доста от нас не са навити да участват, би било добре да има и такива, които ще се навият на такъв експеримент, за да видим наистина какво ще се случи, т.е. да влезем в света на бг семейството...знам ли би било интересно Peace

# 21
  • Мнения: 5 622
Аз лично не си разменям съпруга. Страх ме е, че ще си разбия илюзията, че няма по-добър/свестен от моя мъж   Mr. Green

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хмм, интересно...
Сигурно ще е "побългарено", защото не мисля, че в тоя си вариант ще е приложимо в БГ.

Защо мислиш така?
Имам предвид, че идеята на предаването е да се съберат две съвсем различни семейства, да се разменят съпругите и всеки да извлече доброто от другия начин на живот, както и да види своите грешки. Не мисля, че в БГ има много различия между начина на живот в различните семейства. Нямаме такива фрапиращи разлики, за да могат да се съпоставят като крайности. Е, има много богати и много бедни, но едва ли точно тези статусни групи ще се включат в кастингите.

Сигурно ще е "побългарено", защото не мисля, че в тоя си вариант ще е приложимо в БГ.

и на мен ми е интересно какво значи - побългарено?
Мисля, че ще има друг акцент предаването в БГ.

Другото, което ме "притеснява" е, че нашето общество май не е "дорасло" до това ниво, че да си менкаме мъжете/жените, пък било то и само в предаване.  Simple Smile

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
хахаха... представям си как новата съпруга ще се гъчка в гарсониера с остнаналите от семейството.
В САЩ или Англия поне имат собственни спални и гардероби. Нещо което рядко би се случило в обикновен апартамент да има повече от спалня и детска.
Не бих се разменила, защото не бих живяла с друг мъж, самата мисъл ми е противна. Иначе да се грижа за други деца няма проблем.
Другото което ме спира че, че тъкмо съм строила моите деца, научили са се на ражим, не ядат бонбони, шоколади, подреждат си.... и остава да дойде някоя която ще ги храни с чипс и шоколад, ще има дава Кока Кола, а малкият ще е все с памперс (а вече го е махнал за през деня). Нали все пак ги разменят с техни противоположности - а, не  Stop

# 24
  • Мнения: 1 632
Аз лично не си разменям съпруга. Страх ме е, че ще си разбия илюзията, че няма по-добър/свестен от моя мъж   Mr. Green
Peace Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 17 285
О, има огромни разлики между семейство и семейство и в България, недейте така.
Знаете ли какво е в помашките райони например, където жената ходи на 3 крачки зад мъжа и му се кланя като на господ-бог.
Примерно само.
Или вземете само разликата между семейство, в което майката работи и такова, в което е домакиня.
Изобщо - има какво да видим, аз съм оптимист.

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
..........
Знаете ли какво е в помашките райони например, където жената ходи на 3 крачки зад мъжа и му се кланя като на господ-бог.
.......

Да, с това съм съгласна, но тези семейства няма да се явят на кастинг със сигурност, а оттам - няма защо да ги споменаваме като потенциални участници при размяната.  Simple Smile

..................
Или вземете само разликата между семейство, в което майката работи и такова, в което е домакиня.
..............
Не мисля, че е фрапантна разликата, ама...тъкмо ще видим, де.  Wink

Все си мисля, че ще се наблегне на нещо друго тук.

Общи условия

Активация на акаунт