бихте ли простили изневярата

  • 8 508
  • 185
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 046
До преди да се появи детето си мислех, че такова нещо не бих простила и веднага ще последват крайни решения и действия.

Но сега ( разбира се, ако говорим за нещо еднократно и окачествено като грешка) бих простила и в никакъв случай не бих се изнесла или пък него да изгоня. От какъв зор да се мъча сама с детето и сама да нося отговорност и финансова и всякаква за него. А пък даже и да не е еднократно предпочитам да се споразумеем всеки да си ходи без да държи сметка на другия, а пък да си живеем заедно заради чудото дето сме сътворили. И двамата да си поемаме отговорност за дребния. Мисля си, че с това ти се изнеси или аз с детето, много се улеснява мъжа, не говорим за финансите, а за другите неща свързани, като се разболее, кой го отнася, добрата майка дето ни си я е вяла, нито и през акъла и е минавало. Ами всички страхове на детето с новите приятелчета или пък новите учителки и......... айде няма нужда от майки суперменки,  детето си има баща и той трябва да си поеме анагжимента за него.
Най-вероятно говоря така, щото не ми се е случвало, а пък честно не си и правя труда да търся каквито и да е знаци и така нататък. Каквото има да се случва, то просто ще стане и без да се измъчвам с безпочвени размисли и страсти.

А пък на авторката на темата така си постъпила, така си го почуваствала недей да съжаляваш, с новото решение напред в живота и  без да се измъчваш за вече минали работи. 



# 16
  • Мнения: 1 568
Не!Не мога!Мисля си че мога,но уви!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 957
Искам да ми е верен за неща, които имат значение за мен, това не бих простила повече.
Да, аз това не простих, ама и никой не ми поиска прошка, де!
Ако усещам любовта му към мен, и има любов в моето сърце - ще простя всичко.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 336
А какво е изневяра?

# 19
  • Мнения: 1 447
За всеки е различна.Не можеш да кажеш това е изневяра,а другото не е.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 336
За всеки е различна.Не можеш да кажеш това е изневяра,а другото не е.
Точно затова питам - защото няма принципен отговор - някои биха простили едното "ебане" ( с извинение), но не и дългосрочен флирт, други пък обратното

# 21
  • Мнения: 1 447
За всеки е различна.Не можеш да кажеш това е изневяра,а другото не е.
Точно затова питам - защото няма принципен отговор - някои биха простили едното "ебане" ( с извинение), но не и дългосрочен флирт, други пък обратното
Затова аз отговарям от гледна точка на това аз как виждам изневярата.Всеки отговаря според вижданията си.

# 22
За всеки е различна.Не можеш да кажеш това е изневяра,а другото не е.
Точно затова питам - защото няма принципен отговор - някои биха простили едното "ебане" ( с извинение), но не и дългосрочен флирт, други пък обратното
Затова аз отговарям от гледна точка на това аз как виждам изневярата.Всеки отговаря според вижданията си.
newsm26

# 23
  • Мнения: 3 611
Знаех, че докато ме нямаше, мъжът ми е канил любовницата си в къщи. И не само я е канил, ами е и живяла известно време в нас. Първо го усетих, беше невероятно чисто. След това започнах малко по малко да намирам неща, които не бяха мои.
Не питах, не исках да знам. Важното е, че той се беше постарал да заличи следите от другата жена...
 ... след време се опита да ми посегне, това обаче не влиза в графата ми за прошка и... го разкарах!
 Та всеки има различна граница на търпение, едни могат да простят и да забравят едно, други друго... шарен свят Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 554
простих,но не съм забравила Peace

# 25
  • Мнения: 1 187
простих,но не съм забравила Peace
  Peace а и бяхме още гаджета и нямахме дете

# 26
  • Мнения: 7 474
Има много зависи-има ли брак, деца, еднократно ли е или не,
отношението на мъжа към ситуацията и т.н.
В началото на брака бях по-огън и може би не бих,
сега след 12г. по-скоро бих, но няма да забравя  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 1 554
простих,но не съм забравила Peace
  Peace а и бяхме още гаджета и нямахме дете
Peace

# 28
  • Мнения: 2 388
Зависи от изневярата.
Секс за една вечер ще простя.
Изневяра със сърцето мисля, че ще ми е трудно да преглътна, да не кажа невъзможно. Нищо не се знае.

# 29
  • Мнения: 1 447
Зависи от изневярата.
Секс за една вечер ще простя.
Изневяра със сърцето мисля, че ще ми е трудно да преглътна, да не кажа невъзможно. Нищо не се знае.
.Изневярата със сърцето е много по-лоша от секса за една вечер.Секса бих простила,но за другата много ще трябва да помисля.

Общи условия

Активация на акаунт