бихте ли простили изневярата

  • 8 554
  • 185
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 556
Ох, Никол, ще те запомня с този лаф със свалените панталони  Grinning

# 61
  • Мнения: 78
Човек има мозък който би трябвало да контролира всяка част от неговото тяло  Thinking
И мисля,че такъв съм взела.Ако разбера,че главата му слуша долната....тогава за какво ми е ? Безмозъчно.

Абсолютно! Не сме животни, за да обвиняваме природата  Laughing
Щом е решил, че е по-важно да си направи кефа, отколкото децата му да растат без баща - негова воля, той го решава в момента, в който си свали панталоните.
Peace

# 62
  • Мнения: 2 448
Интересно ми е най твърдите противници и непрощаващи изневярата, ако те се влюбят в друг (не казвам свалят гащите щото е ясно че при тях секс е на 100% обвързан с чувства) и имат дете, дали биха си простили на себе си или независимо кой е изневерил детето остава без баща, защото в такъв случай той няма никаква вина.  Thinking

Естествено не допускам варианта че понеже вината е в тях ще оставят детето  при бащата.  Wink

# 63
  • Мнения: 293
Няма да допусна да се влюбя.Мисля,че и влюбването е 80% съзнателно.
И да,случвало ми се е да се увлека по човек без да съм го виждала и да мисля 90% от времето си за него. 3 дни,след което прекратих всякакви разговори с въпросния за да не изпадна в ямата.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Не, и знаеш ли защо? Защото съм на 100% сигурна, че ако на мен ми се случи да кривна, дори веднъж, никога, ама НИКОГА не би ми простил. А аз държа на равнопоставеност между нас. Ние дори сме си говорили, че всичко можем да си простим, само изневяра - не. Така че за мен ти си постъпила правилно. А и съм на мнение, че дори и да изневери, човек трябва да се потруди това да не се разбере.

# 65
  • Мнения: 2 388
Няма да допусна да се влюбя.Мисля,че и влюбването е 80% съзнателно.

Много ме кефят такива изказвания.
Мога да се съглася, че може да се влюбиш и да не изневериш, ама да не допуснеш да се влюбиш.
Да не сте от камък?

# 66
  • Мнения: 293
Като се има  впредвид,че още нито сме женени нито имаме дете.

# 67
  • Мнения: 53
Човек има мозък който би трябвало да контролира всяка част от неговото тяло  Thinking
И мисля,че такъв съм взела.Ако разбера,че главата му слуша долната....тогава за какво ми е ? Безмозъчно.

Абсолютно! Не сме животни, за да обвиняваме природата  Laughing
Щом е решил, че е по-важно да си направи кефа, отколкото децата му да растат без баща - негова воля, той го решава в момента, в който си свали панталоните.

Имам само един въпрос към Никол : Как ще разбереш, че си е свалил панталоните, освен ако той самият /в което се съмнявам/ не ти признае ?!

# 68
  • Мнения: 293
Няма да допусна да се влюбя.Мисля,че и влюбването е 80% съзнателно.

Много ме кефят такива изказвания.
Мога да се съглася, че може да се влюбиш и да не изневериш, ама да не допуснеш да се влюбиш.
Да не сте от камък?

Не съм от камък напротив,много съм влюбчива и именно за това се пазя добре от ,,влюбвания,,.
Но имам ясно съзнание,че не искам да се влюбвам и ако започна да губя почва под краката си-бягам.
За разлика от мъжете.

# 69
  • Мнения: 1
Ако говорим за 20-25 годишните жени, които действат първоинстинктно - да, не биха простили и биха си тръгнали. А после???
От позицията на възрастта и опита няма непростими неща /стига да не са драстични/.

# 70
  • Мнения: 46 639
pasinet, няма значение кой от двамата ще се влюби, сядат като големи хора, разбират се и всеки търси щастието по отделно. Сърцето  не е нещо, на което можеш да заповядаш. Защо да го дръжа вързан за мен, щом цялото му същество го тегли към др. дом? Защо да сме нещастни и двамата, защо да съм нон стоп с буца в гърлото като знам, че гледайки мен, вижда нея? И това цял живот. Непосилно е, поне за мен  Tired

Аз в този случай вина не виждам, стига да няма криеници и лъжи, всичко на масата.
За детето - ако е голямо, бих се съобразила с избора му, стига и избраната страна да го иска де  Mr. Green ако е бебе, предполагам ще го искам при мен, защото мога да си позволя да го гледам, а той ще трябва да взема чужд човек да го гледа.

Ох, Никол, ще те запомня с този лаф със свалените панталони  Grinning

Да се чете разкопчае ципа/копчетата, че понякога времето е важно Laughing Mr. Green

dre@mer, рано или късно всичко излиза.


# 71
  • Мнения: 2 556
Рано или късно всичко излиза - ама ако човека е наистина решил да се разделя с жена си или е много непредпазлив. Трети вариант има и той е, че всичко остава скрито - покрито, или както се казва "съпругата разбира последна", обикновено след години, в които си е мислела, че семейството й е на 6.

# 72
  • Мнения: 2 448
Но имам ясно съзнание,че не искам да се влюбвам и ако започна да губя почва под краката си-бягам.
За разлика от мъжете.

Загубя ли почва под краката си от друг, дори и да сме далеч от секс, значи този с когото съм в момента, вече не съм влюбена в него.

# 73
  • Мнения: 2 388

Не съм от камък напротив,много съм влюбчива и именно за това се пазя добре от ,,влюбвания,,.
Но имам ясно съзнание,че не искам да се влюбвам и ако започна да губя почва под краката си-бягам.
За разлика от мъжете.

Как точно се пазиш? Интересно ми е. Искам да се науча.
Един вид, ако мога да се предпазя от влюбване.

# 74
  • Мнения: 293
Пасинет,разни хора,разни идеали ....
Аз се влюбвам много лесно и ако се оставя по течението мога да се влюбвам доста често.
За мен това е временна емоция и е далеч от истинските дълбоки отношения м/ду двама души.
Искам да си запазя това,което имам вкъщи-то е по-ценното и в него съм била влюбена но той е показал много повече след отшумяването на пеперудите в корема.
Не знам дали ме разбра.Аз съм много емоционална и това да се влюбя е просто една положителна емоция за мен.Която както всяка емоция отшумява.А и далечното винаги те блазни-затова се влюбваш,като го погледнеш отблизо става ясно,че няма влюбване вече.
Поне при мен е така.Говоря от собствения си мироглед.  

Общи условия

Активация на акаунт