бихте ли простили изневярата

  • 8 556
  • 185
  •   1
Отговори
# 90
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не знам...
Надявам се никога да не ми се налага отговоря на този въпрос.
Отдавна съм престанала да употребявам думи като "ВИНАГИ" или "НИКОГА".

# 91
В момента се опитвам, но нещо не става Sad

# 92
  • Мнения: 654
Не бих простила изневярата- това е може би единственото нещо , освен боя, което не бих простила.

# 93
  • Мнения: 398
 По принцип някак си бих използвала глагола "приема" вместо "простя".Защото човек ,който изневерява не би трябвало да търси прошка от другия , а най-вече от самия себе си.А другият да приеме всичко и да намери път да продължи напред.

 Ако ми изневери с някоя млада неосъзнала се девойка , с която е начешал егото си и се е опитал да докаже ,че все още има успех сред жените- няма много да му мисля.
 
 Ако обаче има вложени чувства и човека още не се е ориентирал след изневярата е малко по-друго.Ако е осъзнал ,че това е било грешка или ,че не се отразило на чувствата му към постоянния партньор - пак може да се продължи напред.

 Всичко зависи от моментната ситуация , но за мен е по-голяма слабост да си хвана торбичката и хайде кой от къде е.По трудно е да приемеш , да неутрализираш всичко и да продължиш.А ако се получи ОК , ако не ........ значи всичко е свършило.
 

 

 

 


 

# 94
  • Мнения: 46 640
...
 Ако ми изневери с някоя млада неосъзнала се девойка , с която е начешал егото си и се е опитал да докаже ,че все още има успех сред жените- няма много да му мисл ...

Младите неосъзнати девойки никога няма да свършат, а ако той има проблеми с егото, ще продължава да си го начесва ...

# 95
  • Мнения: 4 792
Не, не бих могла. Прекалено добре се познавам и зная че няма да мога да преглътна.

# 96
  • Мнения: 199
Аз не бих простила.

# 97
# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
Нямам представа дали бих простила, разисквала, забравила подобна проява. На приципа съм да мисля в движенеие относно създадената обстановка. Пък то ще падне едно мислене....като се знам колко съм импулсивна...

# 99
  • София
  • Мнения: 3 064
Да. Даже ми се е случвало. Обратното - също. Просто сме такива хора. Т.е. , аз не харесвам думата изневяра. Ние си имаме доверие, и не сме си го предали. А че се е случило да харесаме, обикнем, преспим с някой друг, това не е разрушило нашата връзка. Е - къде е проблемът тогава?

# 100
# 101
  • Мнения: 156
незнам, то на човек докато не му дойде до главата, никой не знае как би постъпил в такава ситуация

# 102
  • Мнения: 75
За мен изневярата е предателство . Мисля, че съм прекалено горда ( приемам я и като един вид потъпкване на достойнството, на Егото ) ,за да простя , но знам ли...

# 103
  • Мнения: 46 640
... Е - къде е проблемът тогава?

Щом и двамата приемате другия да прави секс с трето лице проблем няма.

# 104
  • Мнения: 2 478
... Е - къде е проблемът тогава?

Щом и двамата приемате другия да прави секс с трето лице проблем няма.



Да,точно така е.
Щом за вас като семейство това не е проблем ,съответно сте ОК.
Лично аз съм консервативна в това отношение и не мога да го приема.Но и не осъждам хората,за които пък е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт