бихте ли простили изневярата

  • 8 549
  • 185
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 46 638
... криене на пари в тайни сметки ...

Аз пък не правя разлика м/у това например и друг вид действия зад гърба ми, включително изневяра. Просто не бих могла да разчитам повече на човек, който мами и лъже, а като не мога да разчитам, за какво ми е? За сините му очи? Които даже на са и сини  Joy

# 121
  • Мнения: 206

Любимият ми отговор Mr. Green
Авторке, вземи сложи една анкетка, любопитно е.
Мисля,че наистина е време за анкетка...

# 122
  • Мнения: 60
Зависи от обстоятелствата! Ако нещата не са преминали границата на благоприличието и доброто отношение между нас двамата и децата, ще простя, но ако всичко е като бедствие - няма. Едва ли ще мога да му повярвам пак като преди, но никога не се знае ......

# 123
  • Мнения: 285
Аз си мисля, че не бих простила, но бих се примирила.
Не искам да съм самотна майка и детето ми да няма семейство. На този етап това е по-важно.
Естествено, ако се подържа връзка, а не просто изневяра-няма да мога да го приема и да се примиря.
Прошка трудно ще настъпи в сърцето ми.

# 124
  • София
  • Мнения: 57
Да. Даже ми се е случвало. Обратното - също. Просто сме такива хора. Т.е. , аз не харесвам думата изневяра. Ние си имаме доверие, и не сме си го предали. А че се е случило да харесаме, обикнем, преспим с някой друг, това не е разрушило нашата връзка. Е - къде е проблемът тогава?

 Peace Така, така! Случвало се е всичко....простили сме си...и Слава Богу!

# 125
  • Мнения: 41
Не!!! Имали сме такъв случай- и двамата- и  не сме си простили! Нито аз на него нито той на мен- но сме заедно! Обичам си го и той неможе без мен- доказал гое многократно! А и в момента връзката ни е по- силна!

# 126
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не!!! Имали сме такъв случай- и двамата- и  не сме си простили! Нито аз на него нито той на мен- но сме заедно! Обичам си го и той неможе без мен- доказал гое многократно! А и в момента връзката ни е по- силна!

 Shocked

# 127
  • Мнения: 41
Не!!! Имали сме такъв случай- и двамата- и  не сме си простили! Нито аз на него нито той на мен- но сме заедно! Обичам си го и той неможе без мен- доказал гое многократно! А и в момента връзката ни е по- силна!

 Shocked
какво се пулиш???

# 128
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не разбирам, ебете се със други и не ви пука, а после дигаш гири как обществото било в морален упадък ... баси лицемерието

# 129
  • Мнения: 41
Това е било отдавна, и не означава, че всеки от нас не си е понесъл последствията!!! И като не знаеш при какви обстоятелства се е случило не коментирай!!! За всеки случй не е било докато сме се кълняли във вечна любов!!!

# 130
  • Мнения: 41
не разбирам, ебете се със други и не ви пука, а после дигаш гири как обществото било в морален упадък ... баси лицемерието
и за морален упадък - да! Защото някои го правят за спорта, за развлечението- за това имам предвид! Защото видиш ли било нормално с колежките! Има мн други обсоятелства, които биха те подвели да изневериш и по този начин да накажеш човека, когото най- много обичаш!

# 131
  • Мнения: 2 448
Е как може да НЕ простиш на някой, а да продължаваш да бъдеш с него и да твърдиш, че го обичаш?
Нормално е да се чудим. Били ни обяснила какво имаш предвид, като не искаш да има такива  Shocked емотикони след твой пост.

# 132
# 133
  • Мнения: 1 447
Ако Амазонка не обясни и аз бих сложила такъв емотикон  Shocked и доста бих се чудила на това което е написала.

# 134
  • Мнения: 41
Е как може да НЕ простиш на някой, а да продължаваш да бъдеш с него и да твърдиш, че го обичаш?
Нормално е да се чудим. Били ни обяснила какво имаш предвид, като не искаш да има такива  Shocked емотикони след твой пост.
хехе- ми не! Това трябва да си го изпитал, за да го разбереш! Разбира се, че ще го обичам каквото и да направи- това не означава, че не мога да бъда обидена и наранена от негови действия, както и той!

Общи условия

Активация на акаунт