Велико Търново - Първа тема за 2009

  • 12 893
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 350
polinita  още една паролата, моля  Simple Smile да си накачим и нашите муцунки.

# 61
  • Мнения: 60
Kameliya , пробвах на моя личен албум, но не ми дава да копирвам сника от др албум . МОже само с прекачване от компютъра ти...

аз не вярвах че ще има такъв интерес за албум...само да не се изложа с колажа Simple Smile

# 62
  • Мнения: 5 695
Бреей, че бърза организация. Вече има албумчета за разглеждане /включително и мое  Wink/. И пак да питам. При условие, че на всички ни албумите ни са публични, то тогава могат да се разглеждат от всички. Тогава това, че само ние си знаем паролата е безсмислено /ползата е само в това, че външен човек не може да се изгаври с албумите ни - което не е малко де/. Ако албумите си ги направим лични, то тогава само тези които знаят паролата ще могат да ги разглеждат, т.е. само ние. Аз доколкото разбрах от разговора ни по-нагоре се искаше албума да е личен, за да не ни "гледат" други хора  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 1 546
Супер. МНого сте бързи. Аз ще кача довечера, че нещо не става. Crazy

# 64
  • Мнения: 927
Моят го направих личен. Мисля, че освен влезлите с тази парола, друг не може да го разгледа. Може да си ги редактирате като отбележите личен, а не публичен. Или всички май трябва да са направени лични за да не може друг да ги види.. newsm78
Отивам да разглеждам!  Laughing

# 65
  • Мнения: 5
виждам че идеята с албума печели почитатели и аз съм една от тях
моля за парола ако може
да споделя  и аз моя РД за първа страница - 11.08.1978 :peace
*Iman* незнам дали се сещаш но сме се запознавали аз съм снахата на леля Пепи която гледаше Тарик а сега си гледа  Winkвнучето

# 66
  • Мнения: 10
здравейте и от мен искам да попитам за паролата на албума.Pepi111 как сте ,Вяра как е записах Габи в нашата градина на пишмана та така ,че от юни ще е ученичка незнам как щее.Поздрави в къщи.

# 67
  • Мнения: 927
ButerflyHug Hug Как е Пепи? Сигурно е много щастлива с внучето  Grinning. Тия дни съм си мислела за нея и дали е с внуче вече  Grinning, но така и не и се обадих  Embarassed. Много поздрави и прегръдки от нас и предай  Hug Hug Hug Heart Eyes! Как е бебчо?

# 68
  • Мнения: 6
Здравейте момичета   Grinning

Благодаря за посрещането  Hug

Идеята за албумче много ми допадна и на мен - но ще трябва да почакам с включването  Wink,че нали е само за детенцата или пак не съм разбрала  newsm78

А моята РД дата е 29.03.1984 - нали ще ме включите на първа страница  Embarassed

Леле като ви чета - вие вече и по градини ходите.....

Pоlinita може ли да те помоля и на мен да пратиш паролата и потребителското име,че не съм сигурна за него  Wink Благодаря!


# 69
  • Мнения: 263

 Привет, мамчета!

 Благодаря на всички ви за пожеланията за леко раждане  Hug С толкова много добронамерени и позитивни мисли за мен и бебка няма начин всичко да не мине по мед и масло  Praynig Аз вчера ходих в Св. Марина и ми прочетоха молитвата за леко раждане и да ви кажа едно такова много спокойно ми стана... дано да има ефект!

 А днес се държа като типичната бременна - просто отвратителна, сама не мога да се понасям  af Сутринта ми беше едно ревливо, та се наплаках едно хубаво ей така, без причина, за всички болни и нещастни хора. После ми стана криво, че рева при положение, че си имам всичко, а толкова други хора си го нямат... Луда работа ви казвам  ku-ku Одисеята приключи с посещението ни до ЦБА, където се запасих с една кошница чипс, солети, вафли, сладки и всякакъв друг джънк  newsm71 От тогава насам денят придоби далеч по-светли краски  Joy А за килограмите ще му мислим после  jump

 simona_stoyanova , добре си ни дошла   bouquet То ние с теб се и познаваме (родната Езикова гимназия), та ми е дваж по-приятно да те видя в нашите редици.

  Хайде, хубава вечер на всички! Ние сега сме се зарибили по едни научнопопулярни филмчета на ББС и подхващаме следващото - хем са спокойни, хем са образователни.

# 70
  • Мнения: 1 546
Езикова ли чух? Я да видим..аз също съм кадър на гимназията, че и там работя. Laughing

# 71
  • Мнения: 263
 
 Охоо, мафията се заформя.  Sunglasses
 
 Дита, аз се казвам Мартина Павлова и съм от английската паралелка, випуск 2006. Ти преподаваш в ЕГ, така ли? По какво? Току виж се окаже, че сме се и засекли Wink

# 72
  • Мнения: 60
сегааа....изпуснах му края момичета....

моля - който не се вижда писан на първа страница - да ми пише на лични....простете...ама съм  #Crazy . че мноо работа на главата...
Албумът е и за Мами - бъдещи настоящи. също така - нека да има по една снимка на децата ви в по-близък план, за да може само за тях да направя ( опитам да направя  Whistling ) колаж.

аз уж дадох идея за колаж, ама не ми остава време да качвам снимки  Embarassed   Mr. Green 

И за да не се цепя от колектива  bowuu И аз съм завършила Езикова гимназия - випуск 2001   chef

# 73
  • Мнения: 1 546
Ооо, младоци такива... Crossing Arms Аз съм випуск '98.

Мартеничка, преподавам английски, Десислава Михова съм. Wink

# 74
  • Мнения: 60
няма начин да не сме се засекли - аз уча в Езиковата от първи клас...дет се вика =- там ми е хвърлен пъпа Simple Smile
може само по физиономия да те знам, но няма никой в албума ти и не мога да видя  Mr. Green хиххих

ама всички сте такива сладурковци...малко е странно да го кажа, въпреки че не сме много големи, но...Божееее, кога порасна туй мойто дети  Rolling Eyes като гледам малките бебковци...еххх....

Общи условия

Активация на акаунт