ЛЮЛИНска среща:25.01 в Калпазани от 11ч.!!!!

  • 15 842
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
добро утро!Мерси за кафенцето.Ние станахме преди малко и се чудя дали да не се ориентираме да отидем до пазара?! newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 211
ох, че приятна компания за кафето само... лигите ми потекоха... ми, то не си е лесно  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте, момичета, моля ви ако подкрепяте протеста, да си смените аватарите, като моя. Просто го копнете и си го сложете   bouquet.

# 18
  • Мнения: 1 931
ДЕСКАТА много се радвам за вас, че сте се навили за второ, ако не съм се заблудила, де.

# 19
  • Мнения: 181
Честит рожден ден на Митко, да е жив и здрав!
Да ви се похваля, обзаведох се със счупен крак, ама и то да бях паднала като хората по улиците, а аз се спънах в офиса.

# 20
  • Мнения: 9 973
оф бе Вени  Sad.Оправяй се бързо Naughty

# 21
  • Мнения: 67
а дали ще можете да ни добавите към първата страничка? Hug а ето и снимка!

# 22
  • София
  • Мнения: 154
Леле срам ме е Blush колко време не съм влизала Rolling Eyes Embarassed

Четох четох , ама така е като не съм влизала  Naughty
Деси, ето меееее , явно имаме еднакъв вкус и аз тези дни получих подарък от скъпия без причина лаптоп Toshiba Sattelit , май освен майки по квартал сме се събрали и на еднакви РС-та  Party, Ели за какви снимки ми говореше в предишната тема  newsm78 , татуса ти много ми харесва ама не мисля, че пак бих се татуирала като знам как боли на корема... ooooh!
Всички болнавчовци да оздравяват  Naughty
Добре дошли на новите, извинявам се , че не цитирам имена , но да не забравя някой  Wink

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 20:05 от dgudge

# 23
  • София
  • Мнения: 154
Оп забравих

# 24
  • София
  • Мнения: 9 857
Кой питаше за интернет... горещо препоръчвам Мегалан  Peace Обслужването е супер, имат безплатни телефонни линии за клиента, проблем с нета я има един път годишно, я няма, може да се плаща таксата по банков път, абе супер са!
Много ти благодаря!Сега ако може на лични да ми пишеш и къде им е офиса Embarassed.
Елказелка,дано бързо мине този вирус и дано не е тазгодишния грип.! Grinning
Да ви се похваля, обзаведох се със счупен крак, ама и то да бях паднала като хората по улиците, а аз се спънах в офиса.
Желая ти бързо оздрвяване и дано нямаш повече такива неприятни инциденти.
И в Плевен е много заледено,два дни почти не излизахме.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 067
Момичета, днес е мой ред да почерпя за рожден ден. Ставам на 31 Simple Smile



Да ви е сладко! И весел ден!

# 26
  • София
  • Мнения: 746
Честит рожден ден!Много здраве,късмет и любов  bouquet
dgudge,снимка на татуса искам Crossing Arms
Вчера цял ден не съм писала,защото съм захванала една игра.....няма отърване.Днес изпратих Оги на училище,Камен на ясла Party,сега и мъжа отива да поработи,егати кефа,най-накрая ще остана сама за малко Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 2 530
,
Честит Рожден Ден, Фъстъчка.. Да си здрава, много обичана, щастлива и с късмет.


# 28
  • Мнения: 181
Фъстъчка, честит рожден ден! Да си жива и здрава!
Елка, на какво играеш?

# 29
  • София
  • Мнения: 746
На куест игри.Току що превъртях последната,по Агата Кристи.Трябваше да търся улики Wink
Трябва да ходя до пощата да си взема детските,а като знам кви са опашки........ Confused

Общи условия

Активация на акаунт