ЛЮЛИНска среща:25.01 в Калпазани от 11ч.!!!!

  • 15 874
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 181
 didenkata, добре дошла! Ей, разрастваме се и това си е !

# 271
  • Мнения: 67
Здравейте!Добре дошли на новите мами!
АЗ нямам никакво време за компютъра,направо ме изтощава изцяло  Илиян! Sad

# 272
  • Мнения: 85
Привет и от мен!

И аз като знам навън каква е кал и мърстоия и ми се отщя да излизам.

Добре дошла, Диденката!

Ние не сме имали проблеми с топлата слава богу.

Деси, прежали някой шкаф и му дай да вади, да разнася каквото има в него. Поне малко ще се заиграе, пък ти да отдъхнеш. И не прибирай нещата обратно, чак следобяд/привечер. Утре друг шкаф - да не му омръзва.  Peace

# 273
  • Мнения: 1 931
Йони от по-малък като си хареса един много достъпен за него шкаф го освободихме и му казах да си нанесе там негови неща, шкафа си е негов. Слага си там неговите коли и е много доволен и спря да рови из другите шкафове.
didenkata къде в 5-та част си? Ние сме до детската градина Като гледам разликата при децата е почти като при моите, само дето моите са малко по-големки вече.
При нас снощи и тази сутрин правят дискотека с тока, ту го има, ту го няма и е гдано, особено снощи с децата и тази сутрин докато ги гласех  за градина.

# 274
  • Мнения: 35
Много благодаря за милото посрещане   Hug

balinska ... добре си дошла и на срещата-25.01(неделя) от 11ч. в Калпазани
Благодаря за покана, ама ... честно да ти кажа - малко ми е неудобно.
Вчера се записах и изведнъж да се тупна на срещата ви ...

кажи РД на теб и детето да ви добавя отпред 
бебе: Георги - 11.09.2008
мама: 21.01.1980

Ей, с този ток ужас. При нас не е спирал, ама компютъра през час се разстартираше заради токови удари.
Днес даже мисля да звъня на ЧЕЗ да ги питам какво се случва. Затова ли плащаме такива големи сметки за ток.

Хубав ден на всички    bouquet

# 275
  • Мнения: 83
И на нас в тази кал не ни се излизаше.

Ние снощи имахме проблеми с топлата вода и през 15 минути имаше токов удар.


Живеем до предпоследната спирка на 310.

# 276
  • Мнения: 472
Диденката ,добре дошла !   bouquet
 
 Ох и при нас има постоянни токови удари,даже вече се чудя дали да не изключа компютъра...егаси остава и да се прецака и мъжа ми ще ме изхвърли  #2gunfire

# 277
  • Мнения: 459
Деска, чак сега видях, че има списък  Embarassed Още не е сигурно дали ще дойда, а така ми се иска! Това ще мога да го кажа утре вечер след работа, ако не е мноооого късно!

# 278
  • Мнения: 181
До сега близо 2 часа нямахме ток, само примигва и трещи. Както по нагоре беше писала някоя от вас, явно ни карат микрорайоните под ред!

# 279
  • Мнения: 512
Здравейте, девойки!
Добре дошли на новите люлински мами и дано им е приятно при нас.  Hug
Ние в 7ми проблеми с тока нямаме, поне засега.  Mr. Green
Момичета приемате ли малко да ви се пооплача.
Мъжа ми замина от сряда по морето и аз нали съм много хитра, реших, че не ми се става в ранни зори да водя Вики на градина , та я оставих у дома. Нали ви бях казала, че така или иначе малката съм я оставила януари вкъщи за да се стабилизира малко от тези антибиотици и не я пускам на ясла, така, че реших и каката да я оставя четвъртък и петък да поиграе със сестра си. То всичко чудесно, обаче тези деца са като пощурели, не могат да се заиграят за 5 минути без да се изпокарат и едната да натупа другата.
Вчера добре, че времето беше топло та излезнахме, ама то страшна поледица. Аз съм хванала дребната, а тя все едно е на кънки, как не паднахме с нея при толкова залитания за мен е загадка. За сметка на това Вики не пропусна локва и когато се прибрахме краката и бяха вир вода. Сигурна бях, че ще ми легне болна.
Днес сутринта обаче с изненада установих, че голямата си е ОК, но Дари е сополива. Омръзна ми вече от тези настинки и тези вируси. Давам витамини, давам инуностимуланти и ефект никакъв.
Ох, поувлякох се, отивам да готвя, че дечурлигата са гладни!
Приятна ви вечер.

Melany, поздравления за приемането на сина ти в желаното от вас у-ще!  smile3501

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 20:31 от Тонето

# 280
  • Мнения: 9 973
дойде ред и аз да се разпиша днес

# 281
  • София
  • Мнения: 154
Снощи срещу нас блоковете угаснаха , но при нас нямаше проблем Party
Днес имаше токови удари ама аз изключвам лаптопа от мрежата newsm36 Wink за другите уреди  ...
За неделя таткото изяви желание да гледа малкия , затова ще съм без него  bouquet
balinska идвай в неделя , то и ние тепърва ще се видим, до сега писателстваме само Joy е с малки изключения от маскарада smile3534

Януари си отива в Люлин срещата ще е игрива!  вече сме на 19 страничка, този път по добре върви   bouquet

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 19:57 от dgudge

# 282
  • София
  • Мнения: 747
Ха,много хубаво заглавие Hug
Тонето,все едно за моите си писала Laughing,толкова ми беше добре тази седмица,единия на училище,другия на ясла,егати кефа.
Да ви кажа,Камен от сутринта е със сополи,а утре сме на рожден ден,още се чудя,дали да не го пропусна.Започнах промивки с физ.разтвор и капки за нос,пък да видим.Ако не се оправи,в неделя ще съм само с Оги.Което от една страна ме устройва перфектно,но означава,че в понеделник ще трябва Камен да си остане в къщи Confused

# 283
  • София
  • Мнения: 2 437
Мацки привет!
Добре дошли на новите мами Hug
Мира аз нещо съм пропуснала - къде ходи Ния на ясла?
Ток имаме ен съм усетила токови удари.
За срещата - Митко още ми е сополив. Утре вечер ще пиша какво е положението. Ако има още сополи ще пропуснем не ми се ще да заразим някой иначе много ми се идва.
Пиша телеграфно, но мрънка нещо до мен.
Лека вечер!

# 284
  • София
  • Мнения: 154
Хайде Лека вечер на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт