"Багажи редим, дрешки гласим, МАРТ здрави бебенца ще си родим!"

  • 11 481
  • 307
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 99
Хм, надникнах при януарки и....знаете ли какво?! Една голяма част са родили месец или повече от месец преди термина си!!!    newsm09

# 241
  • Мнения: 2 495
Слънце, ами аз си взех от обикновените превръзки Peace Сега се сетих, че лекаря нищо не каза за превръзки, може би от там ще ми дадат.
tedsan и на мен много ми харесва въртележката, но за съжаление не ставала за преносима кошара.Няма да я купувам Rolling Eyes
Памперси мисля да взема или Либеро или Хъджис, 2-ката  Peace

# 242
  • София
  • Мнения: 5 792
Добре дошла на новата мама и от мен!  Hug
Зеленото, аз ако знаеш колко стари "пратчетки" не съм чела още  ooooh! Blush , а уж съм му фен. Ама така е по-хубаво - да знам че има какво да чета още  Grinning
vily_st , дано всичко е наред! Нали знаеш, че стават грешки при измерването - може предния път да сте объркали нещо. Баткото примерно, в деня на секциото го мериха с ехограф 3.500, роди се 3.050, така че - не се тревожи!  Hug За твое успокоение предложиха ли ти доплер? Аз минах преди през него, защото вървеше 2 седмици назад - да видят дали се "храни" хубаво.
За АМ - не съм купувала предварително, но още като се върнахме от б-цата се наложи да взема една кутия Sad
Не знам вие как сте, момичета, но аз напоследък съм ужасно поспалива. Направо се плаша от себе си. Спим до 10ч с баткото, излежаваме се още 1ч после, след това лягам с него следобяд и все ми се лежи. Има ли някоя с такива "симптоми"? Уж си пия желязото, но това не пречи да ми се е смъкнал още хемогболина и да е заради това  Thinking

# 243
  • Мнения: 1 187
Добре дошла на новата мама!  bouquet

Днес по скайпа се включи Кико,имаме мн.поздрави от Мери,която е в ТК-бъбреци... Tired С лека Т е и ще остане няколко дни под наблюдение.

За възглавницата за кърмене-видях я на тази цена в Пигис и Штъркел. Peace

Окич,дано и моята поръчка дойде толкова бързо-на 8.01 я пуснах,21 неща са и нямам търпение. Crazy

Белла щом ще правиш нова библиотека,имам доста добри сайтове с инфо за кърмене,ваксини и т.н.Ако искаш ще ги дам да ги изтипосаме на първа страница,на който му се чете.. Mr. Green

Днес голям чат му ударихме половината тема.. и The liqht зарибих за Ларедут,да ме споменава после мъжа и.. Mr. Green

Ето и една класация на акушер-гинеколози,на който му е интересно: http://www.doktorite.com/

# 244
  • Мнения: 0
Elwing  Аз съм по същия начин.Последните ми изследвания показаха хемоглобин 111 което е добре ама док ми изписа през ден желязо. Въпреки това аз съм точно като теб. Четох че това е нормално за 8-9 месец. Даже е вероятно и често да не ти достига въздух. Дължи се на вече нарасналия бебок.

# 245
  • Мнения: 2 495

Белла щом ще правиш нова библиотека,имам доста добри сайтове с инфо за кърмене,ваксини и т.н.Ако искаш ще ги дам да ги изтипосаме на първа страница,на който му се чете.. Mr. Green

Можеш да ми ги пратиш на ЛС, така или иначе още е рано да ги слагаме на 1 стр. Peace Тъкмо ще подредя цялата информация.

# 246
  • Мнения: 267
с тоя темп утре ще имаме нова тема  Hug, слънце този път каква ще е  Thinking

# 247
  • Мнения: 4 428
Аз бях писала за силиконовите зърна. С Маги бях пратила мъж м да купува, докато бях в болницата. Не знаех, че ще ми трябват. Той беше взел първите, които намерил - на Джордани. Не бяха лоши. Но не и много удобни.

Сега мисля да си взема едни на Авент и едни на Нук. Че с един чефт си е неудобно.

Аз предния път минах с обикновени превръзки, но за по-силно кървене. И сега ще си взема такива  Peace За в болнвицата - лигнин и памук  Peace

И моята възглавница за кърмене я взех за 18лв. Взех я от Комсед при Билла на бул.България

# 248
  • Мнения: 63
Здравейте и от мен!

ЕСМЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СИ МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВА!!!!   bouquet

Най-сетне успях да се влюча..., но днес доста скитах, дори се возих на моторна шейна-страхотна емоция.
Veselinа благодаря за информацията за магазина за гащи. Ще го посетя...

Момичета, комплексирате ме - аз още нищичко не съм купила, дори не съм набелязала...

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
с тоя темп утре ще имаме нова тема  Hug, слънце този път каква ще е  Thinking

ами пак ще е вкусна  Joy Joy Joy


Днес голям чат му ударихме половината тема.. и The liqht зарибих за Ларедут,да ме споменава после мъжа и.. Mr. Green

ти ако си мислиш, че утре ще ти се размине - жестоко се лъжеш. Утре пак всички на линия в скайп и продължаваме. Който иска да се включва да ми пише на ЛС. Днеска беше много яко.

# 250
  • варна
  • Мнения: 11
а че много сте писали Shockedднес цял ден бях навън времето беше много хубаво.Надявам се и утре да е така ,че ще излизам да пазарувам някой неща за бебчето.
Добре дошла на новата мама Hug
Отивам да чета че съм изтървала доста

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Първата кандидатка за утрешния чат по скайпа е GalinaG24
която мама иска да се включи с нас - да ми пише ЛС

# 252
  • Мнения: 69
колко сте изписали-докато ви прочета... ooooh!
добре дощла на новата мама Напа (мисля че беше)
аз да ви се похваля,сдобих се със стерилизатор на чико,както и 2 подаръка(нощна залъгалка и кутийка-също чико)от продавалника на символичната сума от 45лв и на всичкото отгоре са чисто нови,днес викам на баба ми да й стерилизирам протезата Joy Joy Joy и тя откачи....

# 253
  • Мнения: 980
вЪХ, КЪФ съм заплес

ЕСМЕ, ЧЕСТИТА ГОДИНКА. много късмет и благополучие, и здраво бебенце

Белла, и ние сме си с преносима кошара, но в ъгълчето между плата и скелето успяхме да закрепим джаджата

# 254
  • варна
  • Мнения: 11
я да попитам имам един стерилизатор на нук за микровълнова обаче не знам как се ползва някой ако може да помогне

Общи условия

Активация на акаунт