Отговори
# 285
  • Sofia
  • Мнения: 4 396
Мараба мацки  Hug I'm back  Mr. Green

Вече съм си у дома и лудницата е пълна. Аз съм в дълбока депресия ...

Лудница, депресия, пък всичко изчела  Hug Heart Eyes Hug Уелкъм Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Давай да го видим малкото юначе, разкажи повече за раждането  Hug

Ради, такава хубаво покана... човек не може да откаже  Heart Eyes Там се паркира - може на площад Батенберг, а може и в малката уличка, точно с/у Виктория, перпендикулярна на Цар Освободител.
taigi, още малко и ще си минете по реда с болестите. Вече почти съм убедена, че има серия от болести, които трябва да минат при тръгването на ясла/градина, независимо на каква възраст тръгне детето  Sad
Ние утре ще имаме на гости баба и дядо - ох, да се позанимаят малко с Габриел, че се изчерпах вече  Crazy

# 286
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648



Дори капка по капка
     
       твоята любов да

идва към мен,                         

   аз знам, че един ден

в море тя ще се

    превърне и ще                     

прелива в моето сърце.

      Тогава усмивка

на устата ми ще има                         

     щом видя твоето лице,

щом твоите очи

   ми кажат

ОБИЧАМ ТЕ!




малко любов

# 287
  • Мнения: 5 393
Добро утро, момичета Hug

Честит ви 14ти Февруари и Трифон Зарезан! Който каквото си е избрал, това да празнува, важното е да е с любимите си хора.

Съни- романтична душа си ти   Grinning  bouquet

Галчееее- добре си си дошла Hug Heart Eyes  Разкарвай я надалеч тази депресия.

За срещата отново не мога да гарантирам присъствието си на 100% Rolling EyesЩе изчакам да решите къде и кога и ако имам възможност ще дофтасам с 200км.

Приятна Събота и Неделя желая на всички.     bouquet

# 288
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Галче, добре дошла! Hug  love001 Как е малък бебко? Искаме снимки. Heart Eyes Дано се нагодите по-бързичко едни към други. Спомням си, че ми беше много мъчно за Митака, след като се роди малкият. Даже на изписването, като го видях как прискляпа и седи притиснат до татко си, гледайки ме с ЕЙ такива очи, ревнах. Rolling Eyes Луда работа, а и тези хормони....... Laughing
Съни, love. Heart Eyes
РадиHug

Честит празник, мили момичета! Любов, любов и пак любов! Two Hearts Наздраве! cheers

# 289
  • Мнения: 528
Честит празник със закъснени еи специално
ЧИМ на трифончо на ЕВичка 77 Да жив и здрав и нека да драсве  мама поне ред как са  bigdance2 Tada  costumed034  4uu  ura  ura
Как изкарахте празника майчета.При мене потръгна добре но вечерта завърши лошо.Сутринта бях опаковала подаръците за Тати и Ронката .На Ронката й подарих 2 блузки с клуб Уинкс,п окойто се е по бъркала а тати й подари едн обалонче сърце и 3 диска който тя си избра.Таткото получи http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1369 а аз един епилатор.Направих страхотна вечеря ,романтична обстановка те докато си избират подаръци навън.Преди да си легнеме нещо таткото го хвана амока и какво се сети за майка си че нещо не съм се грижила за не я и му казах че е не благодарен,че като беше 4 дена у нас търчах да й оправям изследванията и после при майка и веднага от 5 градска почти съм търчала до вкъщи за да не  й стане лошо пред детето и за 1 седмица свалих 6 кг от това че не съм гледала майка му според него и сега не си говориме.Това не го знае че съм свалила толкова кг,но карай.Щом така му е кеф така ще бъде.Достатъчно се изтормозих с двете баби и малката.Педполагам че дето му е нервно е заради това че от 1 март цеха оставя шефа му на тях и го е страх да ли ще се справят.Кавгата тръгна от там че от 1 март иска да седя горе в офисът а майка му да взима малката а тя не може да излиза понеже има ларингит и като излезе за 2 минути колко да разходи кучето после кашля до посиняване,.но това той не може да го разбере.Мъж карай.ОСтавям ви,че с малката и беб още спиме

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Йори, не се ядосвай, вярно мъжка му работа...
Малко снимки от нас днес, да не останем по-назад от Съни
http://www.taigi.snimka.bg/album.php?album_id=342281&pid=10574954

# 291
  • Мнения: 207
Здравейте, дами!

Аз с нищо не мога да се похваля - пак са болни дребните, този път и аз. Имам толкова много работа, че свършване няма - цяла събота и неделя бачкам, но ефектът е , че продължава да ми виси още много - е оплаках се.  Wink

Вие повечето звучите свежо, което много ме радва.  Hug

Галче - показвай бебето - депресията скоро ще мине  Heart Eyes

Роси - ами то освен да ти кажа да не се ядосваш.  Hug А ти снимки с пупа няма ли да покажеш,по-нови  Simple Smile

За среща - много ми се идва, но вече нищо не мога да обещая с тази лудница, но много много ще се радвам да ви видя.

Съни - страшно романтична си, както винаги -   bouquet

А Рали прави чудесни сладки - искам и аз  Simple Smile

Целувки от мен!

# 292

Общи условия

Активация на акаунт