Всеки може да има собствено мнение, но Дюкан ни обединява без никакво съмнение -

  • 27 652
  • 540
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 359
Айде и аз да се запиша в новата тема.

И дано е по добра от предишната, че само картички, сериали заяждане и други/не че имам против картичките и другото, но нещо ми е много далеч от същноста  на въпроса за който сме се събрали все пак./

Нищо лично към никой, но много остри неща се изписаха с незнайно каква цел.

# 16
  • Bulgaria
  • Мнения: 46
леле супер си tattit мога само благородно да ти завиждам

# 17
  • Мнения: 11 747
Дано успея да хвана първата страница Simple Smile

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Някой се оплакваше,че бил с главоболие в началото-и аз имах почти седмица непрекъснато главоболие,но се успокоявах,че чистя токсините.После си премина само,дано е така и в този случай!

# 19
  • Мнения: 97
АЗ докато се усетя и минах на 2-ра страничка.Да се запиша малко по-напред,че нещо позадаржам Cry

# 20
  • Попово
  • Мнения: 687
здравейте и от мен  Hug
да ви кажа от как съм на трета олекотена фаза от 6.01 Simple Smile съм смъкнала 2.5 кила  Mr. Green не се лишавам, но съм ограничила въглехидратите и съм понамалила хляба   chef ям си месо и зеленчуци. миналата година като започнах режима смъквах по- бързо, но сега... бавно и славно  Crossing Arms
ай останете си със здраве и много минуси  Naughty

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 16
йде и аз за първи път на първа страница!
Дано и да съм първа в килограмите, свалените имам предвид:)

# 22
  • Мнения: X
Да се запиша и аз да ви чета. Напоследък хич ме няма с мотивацията, но това си е мой проблем и ще си го решавам някак си. Радвам се на всички за успехите и за волята.
 Hug

# 23
  • Мнения: 262
Цоп и от мен в новата тема! Цоп, цоп Grinning
Горда, дават протеста на живо по Канал 3! Дано бързо се прибере детенцето ти  Hug Сега разгледах и снимките ти! Искам да ти кажа, ами какво да ти кажа.... просто нямам думи! И ти и съпругът ти направо сте се стопили! Поклон до земята за волята и усилията ви!  Hug
Коте, мерси за подкрепата. Сега ще си измайсторя и аз една линийка!

# 24
  • Мнения: 3 461
Tattit, да не би да ми уморихте героинята в предния епизод Mr. Green, сценаристката кри, да не ме е клъцнала от лентата? Joy Хич не бързайте да ме отписвате и не ме вкарвайте в списъци, ако и да са на чаровницата марчела, аз съм волен дух. Mr. Green За протокола -4 кг вече.

Татитче, и аз се въртях в същия кръг, на същите килограми, много общи неща напоследък ни свързват. Heart Eyes

СлаБе, Честит Празник с закъснение, да си жива и здрава!  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 15:51 от Noia

# 25
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Привет отново!  Hug
Уж съм тук пък изпуснах темичката.
Ама така е като се занимавам с "дюкански крем-карамел".

# 26
  • Мнения: 149
Чета рецептите от темата с рецепти в чуденка какво да приготвя и ми прави впечатление че са използвани продукти които са забранени в ударния период( гледам рецептите , написани в червен цвят)-бяло вино, гъби, кисели краставички дори олио на места и др.Та въпроса ми е някакъв компромис ли е това и коментирали ли сте го в темите , тъй като нямам възможност да прочета всичките предишни 140 теми( връщам се в тях и чета избирателно)Много пъти прочетох първата страница , сайта ,сега чета и книгата , но все пак не ми стана ясно като гледам рецептите

# 27
  • Мнения: 958
Ами щом сте рекли запис, значи-запис Joy
Хванах втора страница, значи чакам 2 свалени килца в тази темичка Grinning
Гушкам много, много силно любимите ми елитки ето така(няма да пиша поименно, че отидох на трета страница, ама те си знаят) Hug
ЪЪЪ, и чакам с нетърпение продължение на сагата...много обичам Дюкански сериали Flutter

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 15:43 от jedira

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Полина, в началото са се пускали всякакви рецепти с мисълта, че като е малко, не е грешка и няма да има последствия.  Но след това се оказа, че не е така и започнаха да се пускат само стриктни рецепти. Има и изключения - алкохолът бялото вино при термична обработка се изпрарява и може да се използва в малки количества. Киселата краставичка и гъбите може да се сложат в минимално количество като подправка и в ударния период.
Флучия, пак си помисли дали да не изчакаш да отбиеш съвсем бебчо и тогава да започнеш. Но ако държиш да е сега непременно спазвай трета олекотена фаза.

# 29
  • Мнения: 110
 Ееееххххх,голямо дебнене падна цял и ден и пак не се класирах.... Embarassed newsm78

Общи условия

Активация на акаунт