Всеки може да има собствено мнение, но Дюкан ни обединява без никакво съмнение -

  • 27 656
  • 540
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 1 524
Lady Frost, аз бях успяла да се излекувам от гастрит с Пектин. Половин час преди хранене по две таблетки. Но уви пак съм с ужасен стомах. Цели три години нямах грам проблеми с коремчето. Пектина го пих някъде 3 месеца.

pepa_ilkovaосвен супер известните лекове - помага и кола на малки глътки. Дава се на пътници в самолети срещу повръщане, до колко е ефикасно - идея си нямам. Солената вода - на менне помага - връщам с двойна сила. Милинките какво сте преживяли - никога повече да не се повтаря.

Еха баба яга - браво бе и аз днес се улях, ама като гледам май се обърках с позволеното през първата фаза и непзволеното. Крехкото агнешко дали става - чоплих го щателно да няма сланинка.

# 526
  • Разград
  • Мнения: 2 102
meggyv :
-Свинското и агнешкото са забранени през ударният период, през който трябва да се приемат възможно най-чисти протеинови храни.

# 527
  • Мнения: 2 013
Момичета, възможно ли е злоупотребата с кока-кола лайт да доведе до задържане на вода и съответно - несмъкване на кила, въпреки че мерките се топят newsm78 Под злоупотреба имам предвид нещо като литър, литър и половина на ден. Че ми писва водата от време на време и надигам бутилки с кола.

# 528
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
meggyv, тенкс, ще знам ако ми се наложи! Аз като си минах пак само на режимна храна се опарвиха нещата! Ама не се знае до кога ще е това!

Divana, в колата има подсладител. От него можеш да задръжаш. А и по пирнцип от газирано, знае ли човек... Спри я за известно време и ще си проличи! Peace

# 529
  • Мнения: 451
До "Divana" - Не би трябвало да задържаш течности, от газираното! Може да ТЕ подува! Най-лесно ще разбереш, като го спреш за 1 седмица и на негово място сложиш чиста вода..

# 530
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Divana, сега от написаното от Туни се присетих, че може да задържаш евентуално, ако газираното ти е за сметка на водата! Но може и да е от нещо в менюто ти!

# 531
  • София
  • Мнения: 1 524
Да разбрах аз това за свинскито и агнешкото - както винаги малко късно  Blush ще видим резултатът, а пък и като продължа просто следващите П дни ще изключа свинско и агнешко.  newsm78
Колкото и да бъркам, ако след 5 П дни имам 2 свалени кг ще скачам от радост.

# 532
  • Мнения: 103
Taзи вечер излизах и хапнах дроб,черен ,който мислех , че е телешки ,а той се оказа СВИНСКИ ooooh!.Веднага проверих и се оказа ,че количеството мазнини са почти еднакви и в единия и другия.Олекна ми.Толкова съм стриктна и не искам да прегрешавам с нережимни неща.Ви е ядете ли свински черен дроб?    Rolling Eyes

# 533
  • Мнения: 7
ЗДРАВЕЙТЕ ДЮКАНКИ И ДЮКАНЦИ!Как сте днес?  
Аз идвам с добри новини.След качените за 2 дни 1.100кг-днес се събудих с 1.500 по-лека! newsm44 newsm44 newsm44
СВЕТЛАТ-Благодаря за разясненията.Мислих,мислих,но не открих от какво е-бях си напълно режимна.
КОТЕ-Знам,че идвам късно,но дали е останало нещо и за мен?Може ли да се "възползвам"от протеина"да",забелязала съм че от такива най-свалям Mr. Green                          
АЙНУР,ЛЕЙДИ ФРОСТ-Честити ви месечинки!  bouquet  bouquet
АНИТА_79-Аз твоите 4кг ги свалях за цял месец,въпреки,че имах"матриал" Thinking
БАБКЕ ЖАБКЕ-Внимавай с зеления чай-той също вдига кръвното!      
ПЕПА-Стискам палци бебчо бързо да оздравя! 1crib  
ВЕСИТО 5-Искам утре още от твоите намигвания Wink Wink WinkИ аз си те либя бееееееее! newsm76 newsm76 newsm76    
На всички с минусчета честито!  bouquet
Желая ви лека и отслабваща нощ! Sleeping Sleeping Sleeping

# 534
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Във Варна съм!  newsm44 smile3533 newsm44 Във Варна съм!  newsm44 smile3533 newsm44 Във Варна съм!  newsm44 smile3533 newsm44

Абиииииииии  smile3534

Ша хода на плаж!   grinning039 Ни мъ интересува  Crossing Arms

Катьоооооооооооооооо! Ставааааааааай! Ила мъ ублей в либоооооооф!

# 535
  • София
  • Мнения: 1 524
Във Варна съм!  newsm44 smile3533 newsm44 Във Варна съм!  newsm44 smile3533 newsm44 Във Варна съм!  newsm44 smile3533 newsm44

Абиииииииии  smile3534

Ша хода на плаж!   grinning039 Ни мъ интересува  Crossing Arms

Катьоооооооооооооооо! Ставааааааааай! Ила мъ ублей в либоооооооф!

 Joy Joy Joy и мидички събери

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Дивана, а с триците как си? Все още ли ядеш по 6 лъжици на ден?

А вас не вили е срам бря, вижте кое време е, а на балкона кацнали 15-тина канарчета. Ама нямаааа    smile3534

# 537
  • София
  • Мнения: 1 524
Дебнем в засада - уви напразно
 Joy Joy Joy Joy

едно по едно канарчетат падат в леглата.

# 538
  • Мнения: 459
Вещи, няма да дочакам Новата тема Close
 smile3507 http://vbox7.com/play:28bfd4de

# 539
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Май и аз няма!  Crossing Arms Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт