докато кърмите ка4вате ли килца

  • 1 511
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 929
Не само, че не качвах, ами даже отслабнах. Когато го отбих, започнах отново да пълнея. Докато кърмех, не се лишавах от храна заради фигурата си.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 006
Засега отслабвам. За два месеца съм с два килограма повече от преди да забременея. През бременността качих 15 кг. Не се лишавам от нищо, но и без друго не съм от най-ящните.

# 17
  • Мнения: 51
По време на бременеенето качих 16 кг., след раждането свалих 10-тина. Сега след 6 месеца кърмене съм на път да стигна килограмите от преди раждането Embarassed Чакам прохождането и топлото време, за да се активизираме newsm39

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Според мен всичко си е до организъм.Аз в началото когато излязох от болницата свалях(ядях много,сигурно повече от колкото като бях бременна),но от началото на септември качвам(ям малко,но много ми се яде сладко).Сега даже съм на диета. Embarassed

# 19
  • Мнения: 638
През бременността качих 14 кг. След раждането се прибрах с 10 по - малко и вече 6 мес ни нагоре ни надолу макар че ми се иска да ги махна тези 4кг. Ама голяяяям глаааад. Особенно сега като е студено и сме си вкъщи  eat

# 20
  • Мнения: 422
и аз не свалям кг,седя си на 1 и същи и това е,ама и аз си признавам 4е имам апетит Embarassedа пък и наистина ако не се храня добре си усещам гърдите доста по меки и малката иска още по 4есто да су4е

# 21
  • Мнения: 1 629
Ми качват се разбира се Peace Една приятелка кърми доста дълго и беше много пълна. С 20 килца отгоре и. Сега спря и започна да ги сваля, но докато кърмиш е почти невъзможно Peace

# 22
  • Мнения: 305
КачваХ...

Но не заради кърменето, а моята лакомия си беше виновна...

Сега съм на хранителен режим, с който вече съм почти -10кг (нарочно отслабвам бавно).

Още си кърмя безпроблемно на поискване, Петя е само на кърма (не съм захранвала).

В КМ (подфорума с диетите) имахме тема за кърмачките и отслабването, ама мамите нещо се изпокриха, за мое огромно съжаление, но въпреки това - ето ви линк, има полезни неща вътре  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343859.0;all

# 23
  • Мнения: 1 219
в началото след раждането-по скоро не.От притеснения дори понякога забравях по цял ден да ям Shocked Rolling EyesЗа моя радост кърмата ми не намаля PraynigПосле вече започнах да си хапвам,но не мисля,че имам по-голям апетит от преди.В гг-те съм свалила всичко от бременността,но имам да свалям 10 кг от преди  ooooh!Как ще стане-незнам Thinking Whistling

# 24
  • Мнения: 90
Мдааа,аз качих последните 1-2 месеца, за огромно съжаление- с раждането свалих 10 кг, първите две седмици-още 6, обаче последно май съм качила 5-6 килца. Не мога да се понасям вече

# 25
  • Мнения: 57
Аз също сега като кърмя имам страхотен апетит какъвто не съм имала докато бях бременна дори. Embarassed
И аз се надявам като се оправи времето и почнем да излизаме по-  активно на разходки да сваля
някое и друго килце.

# 26
  • Мнения: 617
С мен се случи обратното - не само че не качих, но и доста свалих. За 4-5 м. си върнах килограмите от преди раждането

и аз така, не качих нито един кг, свалих кг качени по врееме на бремеността

# 27
Ох ,аз съм все гладна много е гадно.Страшно много ям и не качвах седях си на едни кг.,но искам да отслабвав ,защото съм с 7 кг.отгоре,а от два дни  Sadи с 2 кг.отгоре.Лошшшшшшшшшшшшшшшо

# 28
  • София
  • Мнения: 932
Аз преди да забременея , бях 50 кг. Когато отидох да раждам бях 70 кг , качих цели 20кг  ooooh! . Когато родих , свалих 5 кг. , които после отново си качих и така до  11 месец на малката си стоях 70, кг. и не мърдах надолу , ама и много сладко и тестено ядях - добре, че не ги прехвърлих.
 Когато малката навърши 11 месеца , ми писна да се гледам такава, а вече беше лято и тръгнах на фитнес. Ходех вечер, когато мъжа ми се връщаше да гледа малката - по два часа всеки ден се потях във фитнеса - час пътека и час упражнения, на диета не минах , само спрях сладкото, замених го с плодове и тестените неща. За един месец смъкнах почти 10 кг. и после още 2 и нещо и станах 58 кг. Сега зимата пак си качих ама само три и то покрай празниците - ама ядох от всичко и по много и спрях фитнеса, още лятото и нямам много движение. Все още кърмя , но се убедих , че лично аз пълнея не от кърменето , а от сладко , тестено и малко движение - основно. Сега мисля пак да тръгна фитнес и да коригирам пак яденето , че от месец насам много съм се отпуснала.
А познавам жени, които кърмиха , ядяха много и всичко и си  слабееха - гени кво да правиш Simple Smile.

# 29
  • Мнения: 6 461
Когато кърмех малкия качих доста Crazy
Абе с две думи "бебчето по кило,мама с по две" Laughing
Свалих ги бързо след като спрях да кърмя.

Общи условия

Активация на акаунт