Намерихте ли си количка?

  • 13 316
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 051
Цитат на: azaf
Момичета,Да се похваля. Вече имаме количка. Взехме я още миналата седмица, но все не остава време да пиша много дълго (сега приключваме с подготовката, че остават само 15-тина дни до голямата среща).
Количката е на "Бертони" .


Със здраве да си я ползваш!
И дано е стабилна!
Аз хич не съм фен на китайските стоки, поне що се отнася до техника. Цените на количките са  пълно безобразие, защото вносната цена на Чиполиното Туини, например е около 50 долара - а ние колко трябва да се изръсим, за нещо, което като натежат бебетата не се знае къде ще се пропука.
На твоето Бертони най-доброто мисля че са колелата.
За мен не е вариант обаче, защото имам да решавам проблем с асансьор, в който трябва да вкарвам заедно и количка и бебета. Ние сме в един вход с над 100 апартамента и сме на 13 етаж. За асансьора пада голямо чакане. Ако оставя количката долу (а няма нито мазета, нито гаражи)  и тръгна да се качвам за децата, докато сляза няма да я намеря. Във входа е пълен хан, никога не се затваря или заключва. А не мога винаги да ангажирам някой да излиза с мен.
Затова се оглеждаме за триколка.

# 76
  • Мнения: 2 051
Най-после и ние се сдобихме с мечтаната количка, която да влиза несгъната, заедно с бебоците  в асансьора (нашия е за 4 лица). Това беше най-проблематично.
Купихме немска триколка (на АВС дизайн), има я на снимка, някъде по-напред в темата, след хиляди изчисления как и откъде ще трябва да завие, кривне, кой и как ще трябва да си глътне корема, за да се събере вътре с нея и УРА!, тя взе че влезе в асансьора!
Като я разгънахме вкъщи имах чувството, че сме купили мотор - спирачки, контри, колани, чудесии. Предвкусвам удоволствието да возя кротки, спящи душички в нея!

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Цитат на: vedrra
Най-после и ние се сдобихме с мечтаната количка, която да влиза несгъната, заедно с бебоците  в асансьора (нашия е за 4 лица). Това беше най-проблематично.
Купихме немска триколка (на АВС дизайн), има я на снимка, някъде по-напред в темата, след хиляди изчисления как и откъде ще трябва да завие, кривне, кой и как ще трябва да си глътне корема, за да се събере вътре с нея и УРА!, тя взе че влезе в асансьора!
Като я разгънахме вкъщи имах чувството, че сме купили мотор - спирачки, контри, колани, чудесии. Предвкусвам удоволствието да возя кротки, спящи душички в нея!


Поздравления! СПоред мен това е най-добрата двойна количка на БГ пазара. Чакам отзиви, може да натоваря и моите породени в такава.

Общи условия

Активация на акаунт