Добър начален учител 2013/14-73-то СОУ и 104-то СОУ

  • 82 603
  • 369
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 506
здравейте, имате ли отзиви и мнения за г-жа Диди Димитрова от 73-то? Благодаря
И ние сме при нея.На мен тя най-много ми хареса на "отворените врати".И на мен ще ми е интересно ако някой пише по въпроса.

# 286
  • Мнения: 1 314
И моят син ще е в класа на г-жа Красимира Илиева от 104-то, познавам три дечица, завършили сега 4-ти клас при нея, много хубави отзиви за нея като човек, обича си децата и влага чувство в работата си.

# 287
  • Мнения: 153
Здравейте,
Г-жа Красимира Илиева на коя паралелка е ? Ние с ме в 1-ви А клас.

# 288
  • София
  • Мнения: 4 033
Ако се запазят както на предния випуск, то А клас беше при Илиева, Б при Билковска, В при Рамона Танева. Обадете се на телефона в училището - има дежурни учители и ще ви отговорят, а може би има и разлепено на входа

# 289
  • Мнения: 1 314
Красимира Илиева - 1 г клас.

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 280
Как са децата с успеха при нея и спокоен и търпелив преподавател ли е?

# 291
  • Мнения: 1 328
Някой при Танева дали има от тази тема? Simple Smile

# 292
  • София
  • Мнения: 361
Момичета, здравейте!
Да попитам майките на бъдещите първолаци в 104 ОУ - поръчахте ли вече униформите? Ние още не.  Rolling Eyes Чудех се доколко задължителните униформи се носят всеки ден. Да не се окаже, че децата ще ги обличат само по празници.  newsm78

# 293
  • София
  • Мнения: 1 230
Да се разпишем и ние, при госпожа Краси Илиева сме - 1г клас на 104то.

Ели здравей, аз съм мамчето от автобуса Wink
Билковска е поела 1а

# 294
  • София
  • Мнения: 195
Днес ходихме да поръчаме униформа за първи клас за 104 ОУ. Горещо препоръчвам да отидете с детето, защото размерите са ..., а и цените не са от ниските. За моя 126 см/22 кг синковец дрехите са от р-р 122 до 140
Материята се свива поне с 2-3 см, дори само при пране. Вкъщи минават и през сушилня. Всичко е памучно, няма поларени материи. Блузите са с якички и джобчета отпред.
Якето е размер 140 (леко ватирано и с памучна подплата) - след пране и сушене е добре, надявам се да става до пролетта - 37,10 лв
Блуза с къс ръкав р-р 134 - достатъчно дълга, за да не му е гол кръстът при навеждане, по-малкият размер щеше да е къса - 17,20 лв
Блуза с дълъг ръкав р-р 128 - след пране и сушене е с 2 см по-къса от тази с късия ръкав. Тесен модел е, трудно ще я съблича, ръкавите обаче идват малко дълги. По-големият размер ми се стори огромна в магазина, но май ще трябва да взема и такава за по-нататък. - 18,20 лв
Дънки р-р 122 - ще ги взема в четвъртък, че нямаха илици и копче. Не знам колко ще се свият. Уголемени са, дори тези са му широки в краката, в кръста да не говорим. Добре, че имат ластик с копчета отвътре. 38,40 лв
Засега общо излезе 111,40 без да са купувани резервни дрехи.
За протокола - 1а клас е при Ю. Илиева, 1б клас при Билковска, 1в клас е при Танева, 1г клас е при К. Илиева

# 295
  • Мнения: 1 328
Мерси за инфото за униформите, Дидито Hug
Имаше ли по-малки размери, да си забелязала?

# 296
  • София
  • Мнения: 195
Мерси за инфото за униформите, Дидито Hug
Имаше ли по-малки размери, да си забелязала?

Размерите са от 110-182, като от 152 нататък са с други цени. Има отстъпка от 10%, ако се купуват дрехи за две и повече деца от  семейството /поне така пише на листа с цените/

# 297
  • Sofia
  • Мнения: 280
Както виждам всички части от униформата са с отделни цени, знае ли се кои са задължителни тъй като според мен ще се обличат главно по поводи -  с униформи децата бяха само в началото на уч.година и после рядко виждах някое дете да е с униформа.

# 298
  • София
  • Мнения: 361
Здравейте и от нас!
Както по-рано бях писала - ние сме в 1 б клас с класен ръководител Наталия Билковска. Ходихме миналата седмица за униформата и взехме дрешките, но още не съм ги изпрала. От фирмата ме предупредиха, че ще има малко скъсяване в дължините, което се надявам да е в рамките на нормалното. Иначе дрешките ми харесаха - като материи и изработка. Искам да попитам за дънките за момчета. Показаха одобрения модел - много широки в крачолите стандартни прави дънки. След тях момичето ми показа по-втален модел, слим крачоли и в по-тъмно синьо. Каза ми, че майките масово купували него, тъй като бил по-добър и харесван. Вие кой модел взехте? И все още не мога да разбера - униформата се носи всеки ден или само по празници? Има ли поне задължителни елелементи?

# 299
  • София
  • Мнения: 195
На мен явно са ми показали одобрения широк модел. Въобще не са споменавали, че има слим вариант  Confused
Не зная дали има задължителни елементи. На нашата родителска среща учителката каза, че  ще държи да идват с униформа, но все пак няма да ги връща обратно, ако поради някаква причина не са с нея в даден ден. Но ако е много студено, не виждам как ще е с униформа - дънките не са с подплата или ватирани, нито пък блузата с дълъг ръкав. Суичерът пък ми се струва доста обемен, за да го носи под зимно яке. Все ще има нещо да липсва от униформата през зимата според мен. А и като гледах миналогодишните първокласници - бяха с униформа само през есента и пролетта.
За момичетата - въобще и не бих си помислила да си пусна детето по чорапогащник и рокля в студа   Naughty

Общи условия

Активация на акаунт