Защо няма задръствания в София?

  • 3 750
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Тъй като те гледам, въртиш, сучеш и все провинциалистите на топа на устата  Mr. Green.

Хората карат бараки, солидна част от които не палят в студа, а и вчера конкретно на тая поледица доста бих се замислила преди да тръгна с колата. А и не само аз.
На една колежка ( софиянка, за протокола) пежото не палеше при дъжд  ooooh!А последния път по  Хемус колко народ имаше наспрял в аварийната лента, да си размразява чистачките, или да си почисти на ръка стъклото. Акумулаторите падат в тея студове.

# 16
  • Мнения: 24
Забравихте още една причина : Селяните изядоха и изпиха парите на село при мама и тате покрай коледните и новогодишните празници и сега няма кинти за горивооо  Peace И си личи, кои са софиянците Wink

Не е точно така...има и богати селяни като мен, които винаги имат кинти за гориво

# 17
  • Мнения: 227
202uu

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 02:59 от Зайче Мече

# 18
  • Мнения: 46 520
Вчера имаше. Едва ли за 1 ден масово народа се е изселил Laughing
Днес на околовръстното - пак, в Младост - същата работа.

Селяните са по-издръжливи, ще се справят, спокойно  Mr. Green
А и ти се моли да не си тръгваме, защото магазини и т.н., всичко ще затвори ...

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Ice - имаш право, наистина започнаха да си ходят обратно откъдето са дошли, защото стана тегаво за живеене в София  Peace
Thinking .....нещо не ми се вярва

Докато не го видя с очите си ..цЪт

# 20
  • Мнения: 7 474
Едните не могат да карат на лед,а на другите не им палят колите.

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 18:12 от L e o

# 21
  • София
  • Мнения: 932
Оффф пак се почна София - провинция , селяни - граждани  Rolling Eyes.
Такива теми са за избиване на комплекси за нищо друго.

# 22
  • Мнения: 419
Според мен ТАКСИТАТА поизчезнаха. Не ви ли прави впечатление? Всички те карат на газ и сега се въздържат да излизат.По същата причина не карат и останалите, които са на газ.

# 23
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И в предишната тема по въпроса го писах - половината автопарк е в окаяно състояние и в тези условия все едно го няма.
Шофиране през зимата при полупочистени пътища също не е за всеки, искат се малко повече умения от 'газ-спирачка-ръчка-газ' и тези, които не са уверени в себе си добре правят, че не излизат.
Трети пък си пазят колите, и те са прави, лугата, пясъкът и камичоците разказват играта на боя, уплътнения и т.н.
Отделно можеш да потрошиш доста неща по ходовата част в някоя замаскирана от локва дупка, има ги много.
В момента на моята не й се вижда цветът, поне 2 мм кални натрупвания има почти до стъклата Close, и всеки ден да я мия пак ще е същото, ако я види предишният собственик (швейцарец) направо ще му стане лошо Laughing.
Пропуснах друго - много хора ги мързи да си почистят рампите на гаражите и така си седят арестувани вътре.
Ако успеят да излязат около офисите по паркингите е същото положение непочистено и няма къде да се спира.

ПП.  Такситата основно са на пропан-бутан и си вървят, на метан е много малък % от автопарка изобщо.

# 24
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Това явление се наблюдава всяка година, не знам дали сте обърнали внимание.  Laughing Ноември и декември е някакъв ад по пътищата и като минат празниците изведнъж трафикът е някак по-облекчен.
Допълнителни фактори в момента са поледицата и студа - някои автомобили не палят, а част от шофьорите се притесняват да карат при подобни условия на пътя. А и в този студ, всеки който няма неотложна работа си стои вкъщи.

ПП, газта като автомобилно гориво няма нищо общо с газта за битови нужди и съответно с газовата криза, така че не виждам причина да изчезват такситата от улиците на това основание.

ППП, не разбирам защо пак опряхте до противопоставяне между местни и приходящи... ми на, аз още съм тук и нямам намерение да си ходя.  Crossing Arms Нито пък някой от познатите и приятелите ми "провинциалисти" е затръгвал нанякъде.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099
Не знам защо е, но Господи, дано продължи по-дълго!

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами пазят хората и себе си, и колите си. Аз лично нямам самочувствието на кой знае какъв шофьор и на поледица предпочитам да не карам. За протокола - провинциалистка съм Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 16 042
Има си задръствания по бул. Черни връх, по ул. Свети Наум. На гара Пионер е по-малко след празниците.
Повечето таксита на ОК са на метан, другите фирми - около половината.  Чух за доста върнати лизингови таксита по нова год. Да не пиша фирмата...

# 28
  • Мнения: 5 370
хайде сега чакам да ме линчувате  ooooh!
според мен финансовата криза също си каза думата - закриха се доста фирмички и "софиянци" се завърнаха по родните си места.

Глупости на търкалета, хората предпочитат градски транспорт, когато времето е кофти.
И, да, наистина можеш да съжАляваш. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 695
Не знам защо е, но Господи, дано продължи по-дълго!
Praynig Joy
и аз това се чудя защо няма задръствания, но много ми харесва  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт