® E-bay - тема 20

  • 34 124
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Записвам се да следя!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 041
Добро утро!

Нямам 5лв за чл. внос, но ето подкуп:    food010 newsm64

# 17
  • varna
  • Мнения: 1 012
момичета за пръв път купувам от английския ибей,спечелих една преса за коса.платих е ,но не са ми пратили мейл,че я изпращат-такава ли им е практиката.защото в американския и ти благодарят за плащането-и ми пишат кога шипват продукта-винаги.а тука ни благогодаря за плащане, ни шипване Confused

# 18
  • Мнения: 3 576
В пощата ги получих,но има опции за по-скъпа и бърза доставка-не знам в такъв случй къде отиват.
За колко време ти пристигнаха, с пейпал ли се плаща?
Добра ли е имитацията на очилата, защото аз веднъж поръчах един Рейбан менте, който директно замина на боклука  Close

# 19
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
На Коледа ги поръчах и вчера ги получих.Платих с Пейпъл.
На мен ми харесват.Едно към едно са с тези на снимката.
Но не мога да преценя доколко приличат на оригинала. Embarassed

# 20
  • Мнения: 594
Как да търся туристически обувки в английския ebay?

Veli_M, опитай с walking hiking boots - на мен ми приличат на туристически - ето тук

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
момичета за пръв път купувам от английския ибей,спечелих една преса за коса.платих е ,но не са ми пратили мейл,че я изпращат-такава ли им е практиката.защото в американския и ти благодарят за плащането-и ми пишат кога шипват продукта-винаги.а тука ни благогодаря за плащане, ни шипване Confused

Англичаните почти никога не пишат кога са шипнали пратката - в най-добрия случай получавам известие от ПП, ако са платили таксата за пращане през тях. Много рядко някой решава да ме светне, че е пратил нещото. Rolling Eyes

# 22
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Хора имам някаквъ проблем - не ми се отваря нито една обява на shoemetro, изписва ми ето това - This listing (390024459347) has been removed or is no longer available. Please make sure you entered the right item number.
If the listing was removed by eBay, consider it canceled. Note: Listings that have ended more than 90 days ago will no longer appear on eBay.
Отделно, че всички запазени обяви в профила ми от този магазин, също не са налични. Изписва ми - Some of your information is not available at this time. Please try again later.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Може да са ги затрили нещо. Rolling Eyes

Миналата седмица така ми изчезна една играчка за количка, следях я от няколко дни, бях заложила снайпера и 20 минути преди изтичането на търга, просто изчезна, като ми се появи същия надпис. Обяснението, според мен, е, че или иБей са изтрили обявите на търговеца поради някакви подозрения или пък самият той го е направил (мисля, че може, ако няма наддавания до момента). Peace

# 24
  • varna
  • Мнения: 1 012
момичета за пръв път купувам от английския ибей,спечелих една преса за коса.платих е ,но не са ми пратили мейл,че я изпращат-такава ли им е практиката.защото в американския и ти благодарят за плащането-и ми пишат кога шипват продукта-винаги.а тука ни благогодаря за плащане, ни шипване Confused

Англичаните почти никога не пишат кога са шипнали пратката - в най-добрия случай получавам известие от ПП, ако са платили таксата за пращане през тях. Много рядко някой решава да ме светне, че е пратил нещото. Rolling Eyes
пюю къде им отиде доброто английско възпитание Simple Smile
благодаря ти Peace


аз да ви кажа на мен какво ми се случи с еи тоя магазин:
http://search.stores.ebay.com/MJR-Sales__Womens-Shoes_W0QQa26669 … 3701QQsuZmjrsales
печеля от тях едни сандали на "мис 60" (много са готини) приканват ме да плащам ,обаче като плащам не се логвам в пей пал,ами направо им плащам на тяхния пос-терминал,просто не ми е излязло да се логна в пейпал newsm78 та като им платих,обаче те сбъркали ишипинга и ми сложили домейн шипинг,след 2 дни ми пишат че са объркали и да им доплатя за шипинга-плащам им(тоя път през пейпал),след 2дни пак ми казват да им платя защото го имало заявено в пейпал плащането а пък не било платено.направо полудях о #Cussing out обеснявам им пращам им детайли че съм платила всчико и че ми вземат повече пари и нищо,не ми върнаха парите #2gunfire но поне продукта си заслужава Tired
такаче внимавайте с тях!

# 25
  • Мнения: 1 030
Чакам и аз няколко пратки, доста от старите вече дойдоха, ама да видим

# 26
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
мен пък досега винаги са ме уведомявали,че са ми пусналинещото даже някойми пишат,че утре го пускат и такива работи.

# 27
  • София
  • Мнения: 586
Може ли и малко помощ?Някой срещал ли е в пространството подобен модел ботуши-може и по високи,без звачение цвят http://cgi.ebay.de/MUSTANG-SHOES-Damen-WinterStiefel-Braun-Gr-39 … otoQQcmdZViewItem, че тия гадни шваби или не доставят или искат убийствен шипинг  #2gunfire Ще съм благодарна ако някой сподели линкче  Praynig

gold laydi, купувах си подобни ботушки на мустанг точно от този продавач. Доставката до БГ е 20 евро за първия чифт и по 1 евро за следващите, та взех едни обувчици за мен и едни за половинката - за разпределяне на шипинга Joy
Много съм доволна и от трите чифта Peace

# 28
  • Мнения: 260
Аз пък така хубаво бях заредила снайпер, и вчера като отидох на зъболекар главата ме заболя, ще прав коронка+лечение  ooooh! Сега ревизирам снайпера.... 

# 29
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Привет,пожелавам на всички сполучливи покупки  Peace
Получих от един канадец мъжко яке Abercrombie, което само прилича на това от снимката.В описанието пише черно , а е синьо, и даже има и дефекти, мн лоша имитация е според мен. Отворих диспут, защото канадеца вече не беше регистриран в ибей и пак си твърди че е черно  #Cussing out Направих му снимки и ако не се съгласи на рефунд с пощенските се обръщам  към пейпал. За пръв път пускам диспут и незнам дали имам шанс да спечеля в тази ситуация

би трябвало
пишеш, че не отговаря на описанието - то си го има като вариант при диспута, де!!!
успех!

Общи условия

Активация на акаунт