® E-bay - тема 20

  • 34 142
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!   bouquet

Аз съм новак в пазаруването в Ebay, но пък много се зарибих. Въпроса ми може да не е за тук, за което се извинявам, но няма кой да питам!
Харесах си маратонки NIKE RIFTS

http://cgi.ebay.co.uk/LADIES-GIRLS-NIKE-RIFTS-SIZE-4-5_W0QQitemZ … rkparms=72%3A1685|66%3A4|65%3A12|39%3A1|240%3A1318#ebayphotohosting

Не мога да преценя обаче кой номер да взема - 4,5 или 5! Аз нося точно 38-ми, със ходило 24 см и не знам дали този модел си отговаря на номера! Ще съм изключително благодарна ако някое майче ме посъветва!

Благодаря Ви   bouquet

# 736
  • Варна
  • Мнения: 6 880
HI I'M SELLING THIS ITEM FOR A FRIEND AND SHE HAS REALISED THE NAIL KIT ISNT IN THERE SO YOU ARE BIDDING ON A FOOT SPA. SORRY

дайте ми свестен превод, че нещо се ошашавих...

# 737
  • into the blue
  • Мнения: 771
HI I'M SELLING THIS ITEM FOR A FRIEND AND SHE HAS REALISED THE NAIL KIT ISNT IN THERE SO YOU ARE BIDDING ON A FOOT SPA. SORRY

дайте ми свестен превод, че нещо се ошашавих...
Продавам това от името на приятелка,която е осъзнала,че комплектът за нокти не е там,така че наддавате само за foot spa(предполагам само уреда).  Thinking

dani4ka80,зависи какъв ти е кракът,ако е нормален към тесен си вземи твоя номер,а ако е широк един номер по-нагоре.За по-сигурно попитай продавача колко см е стелката.  Peace

# 738
  • Варна
  • Мнения: 6 880
Благодаря... това го получих 3 минути преди края на търга... то голямо осъзнаване е било.
Пак благодаря!  bouquet

# 739
  • Мнения: 0
И аз благодаря за отговора! Просто не знам дали този модел си отговаря на номера, за това питах!  Дано да улуча моя номер,, че много ми харесват!  Praynig  Praynig

# 740
  • София
  • Мнения: 588
Не мога да преценя обаче кой номер да взема - 4,5 или 5! Аз нося точно 38-ми, със ходило 24 см и не знам дали този модел си отговаря на номера! Ще съм изключително благодарна ако някое майче ме посъветва!

И аз съм харесала този модел на Найк, но го има само в размери 4,5 и 5,5. Аз също нося 38 и досега съм купувала само №5 от Англия и са ми били точно. Затова сега много се колебая... Но по-скоро бих взела 5,5 newsm78

# 741
  • Мнения: 3 219
Моделът е хубав, но трудно се намират чорапи за него Wink

# 742
  • Мнения: 4 202
Момичета, искам да се похваля, че спечелих първия си търг в ибей. ДО сега нарочно стоях на страна и гледах да не се зарибявам и с това, ноооо след повече от 2 години в онлайн пазаруването, най-сетне се "метнах" и тук  Crazy
Сега остава и да си получа стоката  Mr. Green

# 743
  • Мнения: 77
И аз съм харесала този модел на Найк, но го има само в размери 4,5 и 5,5. Аз също нося 38 и досега съм купувала само №5 от Англия и са ми били точно. Затова сега много се колебая... Но по-скоро бих взела 5,5 newsm78
Аз нося №39 и имам 6.5  Peace

# 744
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз съм харесала този модел на Найк, но го има само в размери 4,5 и 5,5. Аз също нося 38 и досега съм купувала само №5 от Англия и са ми били точно. Затова сега много се колебая... Но по-скоро бих взела 5,5 newsm78
Аз нося №39 и имам 6.5  Peace

 И аз нося 39,взех си 6,точно са ми. Peace

# 745
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Момичета, искам да се похваля, че спечелих първия си търг в ибей. ДО сега нарочно стоях на страна и гледах да не се зарибявам и с това, ноооо след повече от 2 години в онлайн пазаруването, най-сетне се "метнах" и тук  Crazy
Сега остава и да си получа стоката  Mr. Green

Хайде честито! Води до прострастяване, да знаеш!  Laughing

# 746
  • Мнения: 289
Да се похваля - току що си взех първата поръчка от пощата и съм много доволна  Crazy

Прочетох голяма част от темата и видях, че се случва продавачите да искат повече пари за доставка, отколкото плащат в действителност. Но на мен ми се случи обратното - продавача беше посочил доставка до Европа + застраховка $16.50, а видях, че е платил $22.33. Не ми е пращал съобщение за доплащане, как се процедира в случая?

Благодаря
  bouquet

# 747
  • Мнения: 3 219
Амииии, както решиш, може да не се натискаш да доплащаш пощенските Whistling. Аз преди три дни получих стока, чиито пощенски надвишаваха общата сума заедно с продукта. ,,Мацката ми беше пратила инвойс с 2.50 лири пощенски, пък е платила 7.70 лири, защото го е пуснала и препоръчано, нов потребител е и се е объркала най-вероятно. Веднъж така исках да доплащам на една , но тя ми каза-аз съм нова и се уча, грешката е моя ooooh!

# 748
  • Мнения: 318
Момичета, някой скоро беше обяснил как се вижда статистика на "най-добра" оферта, която е приел продавача. Може ли моля отново да ми обясните, че не мога да намеря.

Благодаря  bouquet

# 749
  • Мнения: 2 495
Здравейте Simple Smile
Искам да попитам дали с дебитна и кредитна карта на Виза Електрон от ОББ мога да пазарувам от ибей?
...и друго...колко ще ми струва с доставката поръчката на крем за 4 лири
? Rolling Eyes

Само тази карта от всички карти на всички банки има забрана за разплащания в интернет. Което ще рече, че не можеш да пазаруваш с нея от никъде.
Не е поръчка, а покупка. Всеки продавач си определя сам цената за доставката. Ако не ти харесва, не купуваш и търсиш следващия.
Тюх,знаех си ooooh! И в Пейпал ли не става с нея?
Сега се сетих че мъжа ми има на Пощенска-Evroline, предполагам с нея става? newsm78...но като той е картодържателя, неговите данни ли трябва да въведа? newsm78
Ами всъщност под цената на крема и postage-2 лири...предполагам това е доставката?
Praynig

Общи условия

Активация на акаунт