Картинка за тениска, търси се

  • 1 849
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 980
Искам и аз... Blush
monikarnaudova@yahoo.com
като се засечем да се познаем Simple Smile

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Пратих Simple Smile
а ти ще идваш ли?

# 17
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
Може ли и за мен картинка?! baby_neutral Wink
Сигурна съм, че в Асеновград ще ме забележат, малко ли са ме виждали да кърмя тук там...

# 18
  • Мнения: 590
Към мамите от Пловдив - кажете от къде да си намеря деколтирана тениска без ръкав голям номер. Нещо като блуза. Ако може да е бяла и не много скъпа newsm78  Всъщност трябва ли да е бяла? Вие на какви тениски/блузи/потници сте се спрели?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Всъщност трябва ли да е бяла?

По-добре да е бяла, заради трансферната хартия имало и такава за цветни тениски, но била по-скъпа.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Вие на какви тениски/блузи/потници сте се спрели?
Аз май ще ползвам една стара бяла тениска с къс ръкав по мен, която не нося много-много, че е плътна.

# 21
  • Мнения: 590
Аз понеже понапълнях лекинко много се потя с обикновени тениски плътни и високо по врата. Пък ми се ще да я понося newsm78 Ще търся утре нещо по-изрязанко... А ако  материята е памук+еластан дали ще се залепи добре фолиото? 
 

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А ако  материята е памук+еластан дали ще се залепи добре фолиото? 
 

Аз да се изкажа пак като един ветеран в надписването на тениски (и то от скромните  Mr. Green)
Мисля си, че е по-добре дрехата да няма много еластичност, защото е възможно да се нацепи щампата ако се опъва и разтяга. Но това си е мое лично предположение, възможно е и да не стане така. На упътвнато на трансферната хартия не пише нищо за материята на дрехите.

# 23
  • Мнения: 1 771
А трансферна хартия от къде може да се намери? Embarassed
А ще може ли и за мен картинка?
iliana_zlateva@abv.bg

# 24
  • Мнения: 1 283
Бу и аз искам картинка,моля! Flutter khristev@hotmail.com

# 25
  • София
  • Мнения: 1 121
И аз искам - ani@mail.bg
Ако намерите картинка в голям размер, може да пратите и за направата на брошурите за Седмица на кърменето.

# 26
  • Мнения: 385
За тези, които нямат време и имат пари от София споделям информация как да се сдобият с тениска с картинка. Вие само изпращате по емейл картинката и казвате какъв размер тениска искате. След два дни имате тениската. За бяла тениска е една картинка цената е 10-12 лв (включва цената на тениската). Телефонът на фирмата е 987-1770. Дамата която се занима с моята тениска, се казва Мила Георгиева. Така че ако потърсите нея, ще е наясно от кои откачалки сте и какво искате. Иначе аз си избрах в крайна сметка японката с хлапето на гърдите, че най ми допада и от понеделник ще си нося тениската с гордост.

# 27
  • Мнения: 35 969
Браво, Инка! Супер си! А доставят ли тениските до домовете?

# 28
  • Мнения: 385
Браво, Инка! Супер си! А доставят ли тениските до домовете?

Не съм питала за тази услуга, защото са ми на удобно място на ул."Парчевич" до "Витоша" някъде.

# 29
  • Мнения: 2 323
Бу, и аз искам снимка! :hug:agata_oriflame@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт