За майките (бъдещи и настоящи) със собствен бизнес

  • 1 738
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 496
Не е лесно, не би могло да бъде.

НО, винаги има начини!
Аз от 3-тия до 10-тия месец кърмех дистанционно, с помпата на работа и разнасяне на шишета - много много изморително, но не и невъзможно.
И аз мисля, че съобразно ситуацията, могат да се нагласят задачите. А ако до себе си имаш близки хора, които те подкрепят в избора и ти помагат, ще бъде ма-а-алко по-леко за мама. (благодаря на мами, че си вземаше ден, за да гледа бебчето, та аз да приключа някой суперважен проект в срок  Heart Eyes)

Да работя от дома докато гледам едно ревливо бебче си беше предизвикателство - трудничко, уморително, образуващо тъмни кръгове от недоспиване  Simple Smile Добрата страна - на практика се откъснах служебните си задължения за около 3 мес. и бързо се приспособих при повторното ми връщане в офиса, когато порасналото момче тръгна на детска градина.

Нали имаш и друг живот освен майчинството. Трябва да има баланс Simple Smile
Абсолютно!
Labellefleur, най-добри пожелания!   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 556
Аз работих бременна до последния ден, докато не влязох да раждам второто си дете, а след излизането от родилния дом си взех компютъра у дома и пак работех всеки ден. Имам кой да ме замества в магазина, когато отсъствам. Отвкъщи си вършех работата спокойно, бебето се случи кротко, само ядеше и спеше въпреки звънящите телефони, баткото - на градина.  Когато бебето стана на 1 годинка й взех гледачка и се върнах обратно, досега сме си все така. За мен формулата е - помощ в гледането на децата, другото се нарежда само според обстоятелствата. Неизбежно е поне за известен период да разчиташ на други хора да поемат част от твоята работа според мен.

Общи условия

Активация на акаунт