болки по време на бременност

  • 31 665
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
Имах такива болки в началото, след това намаляха, пих Магнерот.

# 16
  • Мнения: 651
И аз имам вече 2ри ден.Ходих на лекар.Прегледаха ме вагинално и на видеозон.Нямах разкритие и бебо е добре.Изписа ми но-шпа и магнезий.
Не разбрах защо ме боли корема,но се успокоих.Иди на лекар.

# 17
  • Мнения: 1 045
Трябва ти консултация с АГ,защото може и да е нещо притеснително,а може да е просто тежест от разтягането на мускули и разни други. Thinking

# 18
  • Мнения: 1 629
Според мен е нормално, сега всичко започва да се размества, а матката да става по - голяма. Ще имаш доста такива моменти. Всеки случай като ходиш на ЖК кажи, че имаш болки, защото може да са фалшиви контракции Peace

# 19
  • Мнения: 9 441
Както са ти казали по-горе,посети незабавно доктора си,за да не се окажат контракции.

# 20
  • Мнения: 17
много благодаря на всички, непременно ще отида на д-р и честно казано малко ме успокоихте Simple Smile

# 21
  • Мнения: 444
Аз имах болки в самото начало основно в единия яйчник.Прорязваше ме периодично, консултирах се с двама лекари, но ми препоръчаха само нош-па, ако болката е доста силна. Мисля, че особено в началото ,често има такива проблеми, особено при първа бременност. Аз  постоянно се шашкам и се чудя дали всичко е нормално. Вече съм 31 г.с. и от скоро ми изписаха магнезий на прах, заради чувствителна матка. До момента освен витамини и фолиева киселина друго не съм пила. Но за да си спокойна, консултирай си с лекаря си, но според мен всичко ще е наред! Hug

# 22
  • Мнения: 9 973
болките се срещат често,но е нужно да се консултираш с АГ-то

# 23
  • Мнения: 4 335
Имах болки,които наподобяваха идването на цикьл.

# 24
  • Мнения: 4 434
Каквито и болки да имаш първо се консултирай с гинеколога си.

# 25
  • Мнения: 4
Мили мами по повод тази тема, аз сега влязох във 7 месец и от два дена, чувствам стягания в корема, които са  леко болезнени,  не са много чести , но ги има. Не съм жваняла на лекаря си защото неискам да го притеснявам излишно, а и се надявам да ми отминат. Мислите ли, 4е те може да се дължат на факта, че тези дни много се разхождам и малко се преоморих и ме тревожат лични проблеми и постоянно мисля за тях или това са контракции??

# 26
  • Мнения: 666
Нормално е и аз бях така. Принципно болките са подобни на тези предвестващи или съпътстващи бременността и са доста често явление. Не се притеснявай Peace

И аз така мисля.  Peace

# 27
  • Мнения: 9 441
Да нормално е.Все пак сега ембриона се закрепва.

# 28
  • Мнения: 2 013
Да нормално е.Все пак сега ембриона се закрепва.

 Peace
И аз имах болки в началото,слаби,както когато ще ти идва.

# 29
  • Мнения: 1 354
И аз в началото имах болки ниско долу,но задължително се консултирай с лекаря си Peace

Общи условия

Активация на акаунт