Бременност и болки в корема

  • 1 676
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте мили дами,
От както научих,че съм бременна до днешна дата - та вече почти свърших 15 г.с .. Имам болки в кръста и корема. Лежах няколко пъти  по болници за болките и там ми правеха Нош-Па и бусколизин в система, ако имам по-силни + Спазмалгон. Казват ми,че всичко си е наред с бебчо и че изследванията са ми добри. Лечението за вкъщи си продължавам с  Утрогестан 4х1, Бусколизин 3х2. Има ли мамите,които са имали такива болки, понеже вече съм 4ти месец и се чудя кога ли ще минат? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 846
Какво разбираш под болки в корема.....има разпъване на матката и от там некомфорт...тепърва трябва да се разпъва и ще те боли тук-таме...към 9 месец...вече място няма да си намериш от болка в срамната кост...не се става лесно майка...

# 2
  • Мнения: 2 352
Никога Grinning Плода става все по- голяма, тежест и опъване постоянно има. Болки в гърба и кръста заради тежестта. После като родиш продължават, ама заради носенето на бебето. Започват да болят пак ръце, гръб, кръст. Или крака от обикаляне на улиците, за да спи бебето.

# 3
  • Мнения: 27
Ами моите са такива каквито съм имала по време на цикъл, силни за няколко минути и след това като спазми.. Понякога с часове имам спазми.

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
С две патологични бременности, съм. Лежане, почивка, пиене на но шпа, магнетич, бусколизин 3 пъти дневно. И не, никакви болки, контракции и т.н не са нормални.

# 5
  • Мнения: 2 352
Съжалявам, че имаш проблемни бременности. Обаче някои болки са съвсем нормални. От разтягане на матката, от тежестта на плода. Съвсем нормално е да ги има. Подготвителните контракции също са нормални.
Естествено, трябва да има консултация със следящия АГ. Ако е необходимо извънредни прегледи.

Общи условия

Активация на акаунт