Някой получил ли е този месец обещетение за майчинство?

  • 12 667
  • 246
  •   1
Отговори
# 75
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
В началото на януари ми изплатиха за декември сега си чакам януарските. А друг въпрос колко детски ви преведоха, на мен 25 лв? Не трябваше ли да са вече 35 newsm78 ?
Тези са за декември. От другият месец ще са вече за януари и по 35 лв.

Точно така  newsm10

# 76
  • Мнения: 179
моите пари ги преведоха на 6.01,но странно защо на смс-са пише че са преведени декември,а и сумата е същата както декември,а обикновено е различна

# 77
  • Мнения: 194
Днес са ми превели парите за декември месец.

И на мен така Peace

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Днес са ми превели парите за декември месец.

И на мен така Peace

И моите трябваше да са днес - но ги няма  #Cussing out

# 79
  • София
  • Мнения: 4 590
И на мен ми ги превеждат по принцип н 20-то число, но днес ги нямаше още.

# 80
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Аз пък се нервя за детските, че още не са ми превели за декември. Ама за тях се нервя на други, не на НОИ.

# 81
  • Мнения: 179
В началото ми ги плащаха както им дойде, като вината беше и на работодателя, и тяхна. Например - не бях получила два месеца и се оплаках на имейла. Някакъв шеф ми отговори, че не е открил нарушение, т.е. че според него веднъж на два месеца е нормално. След това ги задължиха да изплащат всеки месец и оттогава не съм имала проблеми. Обикновено ми ги изплащат след 10-то число, но не знам точно кога.

# 82
  • Мнения: 197
аз за 3м. не съм вземала нищо
ОООООООООООООХ и аз вече ми писна от счетоводители и държавни счетоводители ръце съм вдигнала одавна какво да вдигам вече не знам #2gunfire

# 83
  • Мнения: 179
Малко встрани от темата,но детските кога ги превеждат и точни ли са или ги бавят.Тази година и ние ще се включим и ми се ще да зная

# 84
  • Мнения: 251
Какво става с това майчинство?Някой  мамита получиха ли ги вече че нямам нерви  #2gunfireИ да ви се оплача на мен след болничните ми забавиха първото майчинсво цели 3м и половина.Все им се губи някой  документ,който е подаден в срок.Струвами се че умишлено ги правят тия неща  newsm78.След много ходене по мъките в началото но декември ми ги изплатиха накуп олелееее Но до днес нищо няма като превод .Много е жалко но това е истината. #2gunfire

# 85
  • Мнения: 236
Днес звънях и ми казаха, че януари месец винаги има някакви забавяния и ще ми преведат след 10 февруари, за януари. А иначе счетоводителката на фирмата всичко е подала в срок. Но така е, българска работа ooooh!
А пък декемврийското майчинство го преведоха точно на 31 Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 740
Аз също получих ж декември два пъти а  сумата е  същата ,защото работните дни за които плащат са еднакъв брои.

# 87
  • Мнения: 1 740
а за да разберете кога ви плащат идете в НОИ и си вземете ПИК(персонален идентификационен код) за да си ги проверявате в интернет. Много е лесно и няма да се чудите какво ви плащат

# 88
  • Popovo
  • Мнения: 219
А аз все още не съм получила майчинството си за декември месец.Пак трябва да им се обадя на тия в НОЙ за да им напомня че има такива майки който цялото си майчинство изкараха като парите им ги превеждат с от 2 до 6 месеца закъснение smile3515Но ще ги изтърпя още един месец и се връщам на работа. smile3516

# 89
  • Мнения: 29
И аз не съм получила.Доплащах и счетоводителката ми каза,че трябвало да подава някаква молба в НОИ.Ако са забавени може и да има проблем,защото всички около мен са получили.

Общи условия

Активация на акаунт