месец за месиц ли става майчинството

  • 8 046
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Мами знаете ли дали другият месец ще има майчинство,защото едни казват че нямя дя има други ще има

# 1
  • Мнения: X
Сега преведоха майчинството за декември, следователно следващият превод трябва да е през февруари - за януари.

# 2
  • Мнения: 69
Аз чух, че на 6-ти или 7-ми януари ще преведат за януари и вече ще е предварително, а не месец назад.

# 3
  • София
  • Мнения: 484
И аз се зачудих, защо днес получих смс за майчинството, при условие, че изпратиха и в началото на декември

# 4
  • Мнения: 6
дано и тогава преведат че иначе лошо  Laughing сега ако го изтеглим януари ако го няма

# 5
  • Мнения: 398
Следващ превод началото на февруари.Просто заради празниците и заради някои особености на бюджетното счетоводство е платено сега.

# 6
  • Мнения: 69
http://www.nssi.bg/newsbg/2596-obezshteteniadekemvri

Ето това ми цитираха: "Първото изплащане на парични обезщетения и помощи за 2014 г. ще бъде извършено на 6-ти януари, а сумите ще постъпят по банковите сметки на 7-ми януари 2014 г." Дано да е вярно, че аз вече ги изтеглих и повечето заминаха  Laughing

# 7
  • Мнения: 6
и аз мисля да ги изтегля че по тия празници е чудо.еми да се надяваме със сигурност повечето са ги изтеглили  Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
http://www.nssi.bg/newsbg/2596-obezshteteniadekemvri

Ето това ми цитираха: "Първото изплащане на парични обезщетения и помощи за 2014 г. ще бъде извършено на 6-ти януари, а сумите ще постъпят по банковите сметки на 7-ми януари 2014 г." Дано да е вярно, че аз вече ги изтеглих и повечето заминаха  Laughing
Това не значи, че ще се изплащат обезщетенията за майчинство тогава.

# 9
  • Мнения: 69
Ами мамата която ми го каза, го е чула от други майки които са и дали този линк в подкрепа на твърденията си. Но ще видим януари Simple Smile

# 10
  • Мнения: 398
Няма как и януари да има превод.То е от ясно по-ясно.Щом в един месец имате два превода , то е ясно ,че следващия месец няма да има , а чак началото на февруари.
Така беше и с предишното ми майчинство преди 6 години.

# 11
  • Мнения: 4 569
Майчинство за неграмотни няма да има.

Общи условия

Активация на акаунт